Wypożyczalnia Samochodów Beauvais

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 119 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 10 sie 2020, 04:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Beauvais

Mały samochód

Mały samochód

Od 119 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 sie 2020, 04:53 .

Ta oferta została znaleziona 10 sie 2020, 04:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 149 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 sie 2020, 04:53 .

Ta oferta została znaleziona 10 sie 2020, 04:53 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Beauvais

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Beauvais:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
Ekstraaaa stronaaa!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Lucyna T.- 22 lip 2015, 19:02
(4.5 do 5)
Rezerwacja online jest super.
Ocena wynajętego samochodu przez Czesio E.- 22 lip 2015, 04:23
(5 do 5)
Cenowo odpowiedni dla każdego.
Ocena wynajętego samochodu przez Jakub B.- 23 lip 2015, 02:08
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Beauvais

Wypozyczalnia samochodów w Beauvais

Francja to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów świata. Nic zatem dziwnego, że niemal każde francuskie miasteczko przyciąga turystów ze wszystkich stron. Praktycznie każdy, po przyjeździe do Francji, kieruje swoje kroki do stolicy kraju - Paryża. Osoby, które dbają o swoje finanse bardzo często korzystają z pobliskiego lotniska w Beauvais. Choć samo miasteczko jest bramą wjazdową do Paryża, nie ulega wątpliwości, że również zasługuje na uwagę ze względu na walory historyczne i niezwykle urokliwe labirynty uliczek, które ciągną się kilometrami. Do Paryża można dojechać z Baeuvais wypożyczonym autem, które szybko i bez zbędnych formalności można zarezerwować przez wyszukiwarkę HAPPYCAR. Wypozyczenie samochodu w Beauvais może się odbyć na lotnisku lub w centrum miasta. Obie lokalizacje są wyjątkowo dogodne dla osób, któe po raz pierwszy przybywają do tego miasta i nie znają jego topografii. r

Informacje ogólne

Beauvais to duże miasto położone około 75 kilometrów na północ od Paryża, w kierunku Amiens. Jest "stolicą" departamentu Oise. Beauvais było znane już Rzymianom pod nazwą Cezaromagus. W IX wieku stało się ono hrabstwem, które około 1013 przeszło na własność biskupów Beauvais. Podczas koronacji królów francuskich biskup Beauvais nosił płaszcz królewski i wraz z biskupem Langres dokonywał przedstawienia nowego monarchy ludowi. Beauvais leży u podnóża zalesionych wzgórz na lewym brzegu Thérain u zbiegu z Avelonem. Jego starożytne mury zostały zniszczone, a obecnie otaczają je bulwary, za którymi biegną gałęzie Thérain. Ponadto w północno-wschodniej części miasta znajdują się przestronne deptaki, którymi bardzo chętnie spacerują mieszkańcy oraz przyjezdni.

Wypozyczenie samochodu w Beauvais

Choć niewielu turystów zdaje się umieszczać to urocze miasteczko na swojej trasie, zdecydowanie warto poświęcić mu trochę czasu. Można tu zobaczyć między innymi jedyną w swoim rodzaju katedrę. W latach 1400 i 1500 katedra w Beauvais miała wymiary, które kłóciły się z ówczesnym systemem wartości chrześcijańskich. Wieża wzniosła się wtedy na 153 metry, co czyniło ją najwyższą budowlą na świecie.Niestety wieża zawaliła się w 1573 roku. Nawy też nie zbudowano, a więc do dnia dzisiejszego pozostał tylko chór, transept i apsyda, z przyporami, które zapewniają integralność budynku. W dalszym ciągu jednak chór, mierzący 48 metrów, pozostaje najwyższym na świecie i jest arcydziełem sztuki gotyckiej oświetlonej eterycznymi witrażami. Wypozyczalnia samochodów w Beauvais tj. Hertz, Avis, Argus Car Hire, Holiday Autos czy Europcar oferuje auta, dzięki którym można bez problemu odwiedzić ten monumentalny budynek, a także swobodnie przemieszczać się po całym mieście i jego okolicach. W Beauvais znajduje się także jeden z najbardziej cenionych budynków romańskich na północ od Paryża, kościół św. Stefana datowany na wczesne lata 1100. Od tego czasu przetrwały nawy i transepty, które są najbardziej widoczną cechą romańskiego projektu. W kościele tym można zaobserwować świetnie zachowane drewniane stoiska chóru i wspaniałe witraże. Historia mówi, że przetrwały one ikonoklazm podczas słynnej rewolucji w latach 90. XVIII wieku, ponieważ były po prostu zbyt piękne, aby je zniszczyć. Wokół katedry znajduje się kilka miejsc z pozostałościami z odległej historii miasta. Na ulicy Rue Saint-Pierre znajduje się Collégiale de Saint-Barthélemy, kościół z X wieku, zniszczony przez bombardowanie drugiej wojny światowej. Można tam nawet zajrzeć do krypty z roku 900 n.e. Następnie warto przespacerować się ulicami Rue Philippe de Dreux i Rue Jean Racine, aby zobaczyć sugestywne pozostałości murów obronnych, które powstały w latach trzydziestych. W średniowieczu całe miasto zostało otoczone murami, które miały chronić katedrę, domy kanoniczne i pałac biskupi, w którym obecnie mieści się warte zobaczenia Musée de l'Oise.Główna zielona przestrzeń w Beauvais znajduje się na północnych obrzeżach miasta i jest to miejsce, które jest szczególnie popularne wśród najmłodszych gości.

W parku znajduje się farma z owcami, kucykami, kurami, gęsiami, końmi i osłami, które przybywają, aby się przywitać.

Beauvais wynajem samochodu

Posiadanie własnego auta podczas wakacyjnych wojaży to bez wątpienia świetny sposób na zobaczenie najciekawszych zakątków tego regionu Francji. Można swobodnie zwiedzać samo miasto lub udać się na podbój najbardziej romantycznego miasta świata czyli Paryża. Podróż samochodem z Beauvais do Brukseli to zaledwie trzy godziny jazdy, dlatego warto rozważyć taką opcję nawet na jednodniową wycieczkę. W okolicy mieści się również słynny kompleks rozrywkowy Disneyland Paris, który z pewnością zachwyci nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Beauvais wynajem samochodu oferuje na każdą kieszeń bez zbędnego drenażu portfela. Warto zatem zobaczyć ten kawałek Francji zza kierownicy wybranego auta.