Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Lotnisko Kopenhaga

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 42 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 06 lut 2019, 07:20 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Kopenhaga

Mały samochód

Mały samochód

Od 42 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 07:20 .

Ta oferta została znaleziona 06 lut 2019, 07:20 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 48 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 65 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 121 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Ta oferta została znaleziona 24 lut 2019, 07:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Kopenhaga

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Kopenhaga:

4.3 do 5 (194 oceny)

(4.6 do 5)
Ekstra stronka
Ocena wynajętego samochodu przez Beata L.- 21 lip 2015, 13:03
(4.2 do 5)
Można na prawdę niezłe oferty znaleźć a i ceny nienajgorsze.
Ocena wynajętego samochodu przez Agnieszka Ś.- 21 lip 2015, 05:36
(4.6 do 5)
Konkurencyjne ceny i oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Grzegorz D.- 21 lip 2015, 05:02
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Kopenhaga

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Kopenhaga

Port Lotniczy Kopenhaga – Kastrup oddalony jest od centrum miasta o ok. 8 km i jest największym portem lotniczym w Europie Północnej pod względem liczby obsługiwanych pasażerów. Na lotnisko Kastrup pasażerowie podróżujący z Polski dotrą z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska.

Wynajem samochodu na lotnisku w Kopenhadze będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które chętnie podróżują samochodem i chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu na zwiedzanie. HAPPYCAR chętnie pomoże Państwu zapoznać się z ofertami, jakie proponują wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Kopenhadze oraz wyszuka dla Państwa najkorzystniejszą ofertę w zależności od Państwa wymagań.

Informacje ogólne

Kopenhaga położona jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia. Od roku 2000 połączona jest ze szwedzkim Malmö mostem nad Sundem. Zespół miejski Kopenhagi zamieszkiwany jest przez nieco ponad milion ludzi. Panuje tu klimat morski, co przejawia się częstymi opadami i dużą wilgotnością powietrza.

Atrakcje i zabytki, wynajem samochodu Kopenhaga

W Kopenhadze na pewno nie brakuje atrakcji do zwiedzania. Wynajem samochodu w Kopenhadze to na pewno najwygodniejszy i najlepszy sposób na zapoznanie się z każdym zakątkiem miasta. Możemy tu zobaczyć całe mnóstwo budynków sakralnych oraz pałaców. Najważniejszym duńskim kościołem jest Katedra Marii Panny, znajdująca się właśnie w Kopenhadze. Jest to kościół luterański. W latach 1445-1648 służyła za kościół koronacyjny duńskich królów. Obecnie także jest wykorzystywana przez duńską rodzinę królewską. Przy głównym deptaku miejskim znajduje się Kościół św. Ducha. Jest to gotycko-renesansowa ceglana świątynia. Początkowo kościół był częścią klasztoru św. Ducha. Na placu przykościelnym znajduje się Dom św. Ducha, który jest jedynym zachowanym w całości domem średniowiecznym w Kopenhadze. Po reformacji dom spełniał rolę szpitala dla ubogich. Obecnie odbywają się tam wystawy. Oprócz już wymienionych, w Kopenhadze znajduje się sporo innych kościołów jak i pałaców. Najważniejszy z nich to Amalienborg. Jest on oficjalną rezydencją monarchów duńskich. Nazywany jest także zimowym pałacem, ponieważ zamieszkiwany jest zwykle przez rodzinę królewską w miesiącach zimowych. Nazwa pałacu pochodzi od imienia królowej Zofii Amelii. Kazała ona w tym miejscu wybudować letni pałacyk z ogrodem. Niestety w roku 1689 pałac spłonął całkowicie. Jedenaście lat później król Fryderyk V przekazał cztery działki pod budowę i obiecał zwolnienie z podatków przez następne 40 lat czterem arystokratom którzy zobowiązali się w zamian na odbudowę rezydencji wg. planów królewskiego architekta. Amalienborg składa się z czterech identycznych rokokowych pałaców zbudowanych wokół placu, gdzie znajduje się konny pomnik Fryderyka V. Na pałac Amalienborg składają się następujące części: Pałac Moltkego, Pałac Levetzausa, Pałac Brockdorffa i Pałac Schacka. Amalienborg jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Kopenhagi i każdego roku przyciąga zagranicznych turystów. Wynajęcie samochodu na lotnisku w Kopenhagdze to idealny sposób by go zobaczyć. Warto także zobaczyć obecny budynek duńskiego parlamentu, który dawniej był zamkiem królewskim Christiansborg. Do ważniejszych kopenhaskich muzeów zalicza się Duńskie Muzeum Filmu, Muzeum Geologiczne, Gliptoteka czy Muzeum Thorvaldsena zlokalizowane przy Bartel Thorvaldsens Plads 2. Polecamy również odwiedziny w Ogrodzie Tivoli. Jest to park rozrywki i ogród położony w centrum Kopenhagi. Jest najczęściej odwiedzanym parkiem rozrywki w Skandynawii i trzecim najchętniej odwiedzanym w Europie. Miłośnikom literatury z pewnością zaciekawi Biblioteka Królewska, w której znajdują się rękopisy, m.in. Hansa Christiana Andersena. Budynek biblioteki stał się znakiem rozpoznawczym Kopenhagi, gdyż do starego budynku dostawiono dobudowę z czarnego granitu. Najbardziej urokliwym miejscem w stolicy Danii jest kanał portowy Nyhavn, wzdłuż którego stoją kolorowe XVI wieczne kamienice, w których obecnie znajdują się liczne restauracje i kawiarnie.

Zwiedzanie okolic Kopenhagi wynajętym samochodem

Dania jest państwem relatywnie małym i dlatego idealnie nadaje się do wycieczek samochodem. W niedługim czasie mogą dojechać Państwo z jednego wybrzeża na drugie. Warte odwiedzenia jest także miasto Arhus, które znajduje się niecałe 200 kilometrów od Kopenhagi. W mieście znajduje się uniwersytet i muzeum sztuki, a w nim prace i dzieła obecnych artystów. Na północy Danii warto udać się do Aalborg - niewielkiego ale jakże uroczego miasteczka. Jeżeli oprócz Kopenhagi, chcieliby Państwo zwiedzić kawałek szwedzkiej ziemi to polecamy udać się do Malmö, które jest połączone z Kopenhagą mostem. W Danii na prawdę jest sporo atrakcji, zabytków i miejsc wartych odwiedzenia, dlatego nie należy zwlekać i już zarezerwować samochód za pośrednictwem HAPPYCAR i ruszyć w podróż marzeń!