Wypożyczalnia Samochodów Dania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 148 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 sie 2020, 04:27 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Dania

Mały samochód

Mały samochód

Od 148 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 04:27 .

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 04:27 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 177 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 04:27 .

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 04:27 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Dania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Dania:

4.8 do 5 (211 oceny)

(4.6 do 5)
Z całą pewnością moge polecić każdemu.
Ocena wynajętego samochodu przez Maria U.- 17 lip 2015, 09:51
(5 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 18 lip 2015, 23:22
(5 do 5)
Super wyszukiwarka, wypożyczalnia którą znalazłam przez nią rzetelna, wypłacili kaucję, także bez obaw.
Ocena wynajętego samochodu przez Iza G.- 18 lip 2015, 14:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Dania

Wynajem samochodu w Danii jest pod każdym względem korzystnym rozwiązaniem na zwiedzanie tego wspaniałego kraju. Na portalu HAPPYCAR znajdą Państwo mnóstwo ofert wynajęcia samochodu i na pewno znajdą odpowiednią dla siebie ofertę. Dania oferuje wiele możliwości na spędzenie fantastycznego urlopu. Mogą na przykład pojechać Państwo na duńskie wybrzeże i rozkoszować się słonecznym dniem. Można także wybrać się na zwiedzanie jednego z miast, chociażby stoli Danii, Kopenhagi.

Informacje ogóle

Królestwo Danii położone jest w północnej Europie i zaliczane do państw skandynawskich. Jest najmniejszym z państw nordyckich, a w jej skład formalnie wchodzą Grenlandia i Wyspy Owcze. Dania jest członkiem OECD, NATO, ONZ , Unii Europejskiej i wielu innych organizacji międzynarodowych. Pod względem klimatu Dania jest przejściowym krajem między Europą Północną i Środkową. Terytorium Danii pod względem warunków geologicznych związane jest z trzonem kontynentalnym Europy. Główną część Danii stanowi Półwysep Jutlandzki, reszta kraju zaś położona jest na 406 wyspach, z czego tylko 76 zamieszkują ludzie. Jeśli chodzi o duńską gospodarkę, to jest ona bardzo dobrze rozwinięta. Dania wśród krajów UE posiada najlepszy wskaźnik wolności i jest w pierwszej dziesiątce najbardziej wolnych krajów na świecie. Kraj ten posiada także dobrze rozwiniętą sieć drogową, dlatego wynajęcie samochodu w Danii jest doskonałym pomysłem na wycieczkę.

Atrakcje i zabytki Danii

Niewątpliwą atrakcją Danii są krajobrazy i wyspy przyciągające każdego roku wielu turystów. Wynajem samochodu to doskonała okazja aby odwiedzić promem wyspę Bornholm. Odwiedzających nie odstraszają nawet niskie temperatury. Nie brakuje tu słońca i jeśli ktoś nie przepada za upałami i plażowym lenistwem, to wyspa ma do zaoferowania wiele wspaniałych widoków i fantastyczny zdrowy klimat. Bornholm oferuje wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Najlepiej oczywiście dojechać do nich samochodem. Najciekawsze z nich to Jons Kapel. Jest to wysoka, granitowa turnia, która znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. Hamershus to największy w Skandynawii kompleks ruin zamkowych. Warty zobaczenia jest także Paradisbakkerne, które zwane jest Rajskimi Pagórkami. Jest to rodzaj szczelinowych formacji znajdujących się w skałach. Najdalej na północ wysuniętym krańcem Bornholm jest Hammeren, uchodzące za jeden z najciekawszych miejsc na wyspie dzięki swojemu malowniczemu położeniu. Największym kompleksem leśnym na wyspie jest Las Almindingen. Jest tez trzecim pod względem wielkości w całej Danii. Charakterystyczne dla krajobrazu Bornholmu są także wiatraki, rozsiane po całej wyspie. Warto tu także odwiedzić dostępne dla turystów parki rozrywki, muzea, Bornholmskie Centrum Średniowiecza, Pokaz Drapieżnych Ptaków, Ogród Tropikalny, Święte Skały Helligdommen, a także całe mnóstwo innych atrakcji.

Wynajętym samochodem przez Danię

Duńczycy jako naród są pełni rezerwy i nieco zamknięci. Patrząc w głąb historii to niewiele pozostało w mentalności Duńczyków z charyzmy wojowniczych Wikingów. Poważnie traktują swoja pracę, ale jak jest okazja to potrafią się także bawić. Spora część osób chwali sobie wysoką kulturę Duńczyków, podczas gdy inni uważają to za arogancje i wyniosłość. Bardzo szanują wolność osobistą i prywatność każdej osoby. Najlepiej samemu się o tym przekonać wynajmując samochód w Danii i ruszając na wycieczkę. Dania jest dobrze przygotowana na wizytę turystów. Szczególnie rozwinięta jest turystyka nadmorska związana z Bałtykiem, a także turystyka ekologiczna i rodzinna. Wysoko ceniony jest ruch i aktywny wypoczynek. Dlatego warto np. wypożyczyć rower i udać się na przejażdżkę. Także bieganie czy pływanie jest lubianą formą zażywania ruchu. W zasadzie w Danii można uprawiać sport wszędzie, zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Mając do dyspozycji wynajęty samochód warto pojechać nad morze. Linia brzegowa to ponad 7 tysięcy kilometrów plaż, zatok, fiordów, gdzie tworzą się na prawdę silne wiatry. Na pewno będzie to gratką dla miłośników surfingu. Ponadto dostępne są także szerokie plaże nad Morzem Północnym i malownicze pejzaże Fionii. A może skuszą się Państwo na wizytę na Wyspach Owczych. Najlepiej już dziś zadbać o wszelkie szczegóły podróży i zobaczyć dostępne oferty HAPPYCAR na wynajęcoe samochodu w tym niezwykłym kraju jakim jest Dania.