Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Dania

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Dania

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Dania:

4.7 do 5 (72 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Dania

Wynajem samochodu w Danii jest pod każdym względem korzystnym rozwiązaniem na zwiedzanie tego wspaniałego kraju. Na portalu HAPPYCAR znajdą Państwo mnóstwo ofert wynajęcia samochodu i na pewno znajdą odpowiednią dla siebie ofertę. Dania oferuje wiele możliwości na spędzenie fantastycznego urlopu. Mogą na przykład pojechać Państwo na duńskie wybrzeże i rozkoszować się słonecznym dniem. Można także wybrać się na zwiedzanie jednego z miast, chociażby stoli Danii, Kopenhagi.

Informacje ogóle

Królestwo Danii położone jest w północnej Europie i zaliczane do państw skandynawskich. Jest najmniejszym z państw nordyckich a w jej skład formalnie wchodzą Grenlandia i Wyspy Owcze. Dania jest członkiem OECD, NATO, ONZ , Unii Europejskiej i wielu innych organizacji międzynarodowych. Pod względem warunków naturalnych Dania jest przejściowym krajem między Europą Północną i Środkową. Terytorium Danii pod względem warunków geologicznych związane jest z trzonem kontynentalnym Europy. Główną część Danii stanowi Półwysep Jutlandzki, reszta kraju zaś położona jest na 406 wyspach, z czego tylko 76 zamieszkują ludzie. Jeśli chodzi o duńską gospodarkę, to jest ona bardzo dobrze rozwinięta. Dania wśród krajów UE posiada najlepszy wskaźnik wolności i jest w pierwszej dziesiątce najbardziej wolnych na świecie. Dania posiada także dobrze rozwiniętą sieć drogową, dlatego wynajęcie samochodu w Danii jest doskonałym pmysłem na wycieczkę.

Atrakcje i zabytki Danii

Niewątpliwą atrakcją Danii są krajobrazy i wyspy przyciągające każdego roku wielu turystów. Wynajem samochodu Dania to doskonała okazja aby odwiedzić wyspę Bornholm. Odwiedzających tą wyspę nie odstraszają nawet niskie temperatury. Mimo niskich temperatur nie brakuje tu słońca i jeśli ktoś nie przepada za upałami i plażowym lenistwem, to wyspa ma do zaoferowania wiele wspaniałych widoków i fantastyczny zdrowy klimat. Bornholm oferuje wiele ciakawych miejsc do odwiedzenia. Najlepiej dojechać do nich samochodem. Najciekawsze z nich to Jons Kapel. Jest to wysoka, granitowa turnia, która znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. Hamershus to największy w Skandynawii kompleks ruin zamkowych. Warty zobaczenia jest także Paradisbakkerne, które zwane jest Rajskimi Pagórkami czyli rodzajem szczelinowych formacji znajdujących się w skałach. Najdalej na północ wysuniętym krańcem Bornholm jest Hammeren, uchodzące za jeden z najciekawszych miejsc na wyspie dzięki swojemu malowniczemu położeniu. Największym kompleksem leśnym na Bornholm jest Las Almindingen. Jest tez trzecim pod względem wielkości w całej Danii. Charakterystyczne dla krajobrazu Bornholm są także wiatraki, rozsiane po całej wyspie. Warto tu także odwiedzić dostępne dla turystów parki rozrywki, muzea, Bornholmskie Centrum Średniowiecza, Pokaz Drapieżnych Ptaków, Ogród Tropikalny czy Święte Skały Helligdommen, a także całe mnóstwo innych atrakcji.

Wynajetym samochodem przez Danię

Duńczycy jako naród są pełni rezerwy i nieco zamknięci. Patrząc w głąb historii to z wojowniczych Wikigów niewiele pozostało w mentalności Duńczyków. Poważnie traktują swoja pracę, ale jak jest okazja to potrafią się także bawić. Spora część osób chwali sobie wysoką kulturę Duńczyków, podczas gdy inni uważają to za arogancje i wyniosłość. Bardzo szanują wolność osobistą i prywatność każdej osoby. Najlepiej samemu się o tym przekonać wynajmując samochód w Danii i ruszając na wycieczkę. Dania jest dobrze przygotowana na wizytę turystów. Szczególnie rozwinięta jest turystyka związana z Bałtykiem oraz turystyka ekologiczna i rodzinna. Wysoko ceniony jest ruch i aktywny wypoczynek. Dlatego warto np. wypożyczyć rower i udać się na przejażdżkę. Także bieganie czy pływanie jest lubianą formą zażywania ruchu. W zasadzie w Danii można uprawiać sport wszędzie, zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Mając do dyspozycji wynajęty samochód warto pojechać nad morze. Linia brzegowa to ponad 7 tysięcy kilometrów plaż, zatok, fiordów, gdzie tworzą się na prawdę silne wiatry. Na pewno będzie to gratką dla miłośników surfingu. Ponadto dostępne są szerokie plaże nad Morzem Północnym, malownicze pejzarze Fionii, piękno Wysp Owczych. Najlepiej już dziś zadbać o wszelkie szczegóły podróży i zobaczyć dostępne oferty wynajem samochodu Dania.