Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Heraklion Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 24 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 mar 2019, 01:09 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Heraklion Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 24 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 32 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 40 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 82 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Heraklion Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Heraklion Airport:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 13:22
(4.2 do 5)
Łatwość kontaktu, przez infolinię lub maila.
Ocena wynajętego samochodu przez Mateusz W.- 21 lip 2015, 19:08
(5 do 5)
Samochód był super wyposażony, dużo bajerów, nowoczesna nawigacja, dlatego szybko znaleźliśmy cel podróży.
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja W.- 21 lip 2015, 05:32
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Heraklion Airport

Port lotniczy Heraklion oddalony jest od centrum miasta jedynie o 5 km i jest najruchliwszym lotniskiem na Krecie, oraz jednym z większych w całej Grecji. Z Polski do portu lotniczego w Heraklionie dostaniemy się z większości dużych miast, takich jak Warszawa, Katowice czy Poznań. Lotnisko funkcjonuje już od 1939 roku i rocznie obsługuje ok 4.8 miliona pasażerów. Na Krecie znajduje się również lotnisko w Chanii, którego połączenia być może będą Państwu bardziej odpowiadać.

Rent a car Heraklion

Przy lotnisku znajduje się postój taksówek oraz autobusy, które dowożą podróżnych do różnych kurortów w okolicach Heraklionu. Jedną z lepszych opcji jest wypożyczenie samochodu na lotnisku w Heraklionie. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku Heraklion, takie jak Avis czy Eurodollar są sprawdzone i oferują szeroki wybór aut. HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa oferty samochodów, na najkorzystniejszych warunkach, tak aby Państwa urlop był przyjemny i komfortowy.

Atrakcje Heraklionu

Praktycznym sposobem na zwiedzanie jest wynajęcie samochodu w Heraklionie, który znacznie się różni od innym miast na wyspie, gdyż jest bardziej rozbudowany i dużo większy. Katedra Agios Titos jest niezwykle ważną świątynią nie tylko w Heraklionie i na całej wyspie. Historia katedry jest bardzo burzliwa, gdyż każdy chciał dorzucić do niej swoje trzy grosze. Wybudowana została przez Bizantyjczyków, przebudowana przez Wenecjan, a później została tureckim meczetem. Warto udać się na przyjemny spacer po dawnym Porcie Weneckim, z którego widać wielką twierdzę Rocca del Mare, która obecnie jest centrum sztuki, lub przejść się po murach obronnych Heraklionu. Są niezwykle okazałe  i  widać z nich całe miasto. Największą jednak atrakcją w Heraklionie jest Muzeum Archeologiczne ze zbiorami sztuki minojskiej. Najciekawszym eksponatem w muzeum jest dysk z Fajstos, treść którego nie została odczytana i uważana jest za jedną w większych zagadek ludźkości. Piękna, precyzyjnie dopracowana biżuteria jest godna uwagi, tak samo jak i inne przedmioty po przodkach na Krecie. Miłośnicy historii powinni udać się również do Muzeum Historycznego, w którym znajdują się freski , rzeźby bizantyjskie oraz wczesnochrześcijańskie. Drugie piętro muzeum poświęcone jest kreteńskiej etnografii, a trzecie piętro skupia eksponaty kreteńskiej sztuki ludowej, czyli hafty, wyroby rzemiosła, itp. Ciekawostką jest, iż to właśnie w Heraklionie znajdują się najsłynniejsze domy mody i ślubnej i to właśnie tutaj sugeruje się przyszłym pannom młodym kupno sukni i ślubnych akcesoriów. Jak wspomniano wcześniej, Heraklion różni się od innych miast na wyspie, jest dużo bardziej rozrywkowy, w mieście jest tłoczno, a ilość kafejek i barów jest momentalnie przytłaczająca, jednakże taki urok Heraklionu. Jedyny w swoim rodzaju.

Wynajętym samochodem po okolicach Heraklionu

Jeżeli już zwiedzą Państwo całe miasto i mają jeszcze siły na kolejne atrakcje, to wypożyczenie samochodu w Heraklionie będzie odpowiednią decyzją. Niezależnie będą Państwo podróżować, bez ograniczeń czasowych i rozkładów jazdy transportu publicznego. Samodzielnie zaplanują Państwo swój dzień i w komfortowych warunkach będą podróżować po całej Krecie. Wypożyczalnie samochodowe w Heraklionie przez cały rok ułatwiają turystom zwiedzanie, stąd też profesjonalizm gwarantowany. Najczęściej odwiedzanym miejscem w okolicach Heraklionu są ruiny Pałacu w Knossos. Na jego odkrycie świat czekał przez setki lat. To właśnie tutaj siedzibę swoją mieli król Minos oraz mityczne postaci Ariadna i Dedal. Datuje się, że pałac został wybudowany ok 1400 lat przed naszą erą, a odkryty został dopiero pod koniec XIX wieku. Odwiedzając pałac w Knossos, warto zapoznać się wcześniej jeden z nasłynniejszych mitów o Minotaurze, człowieku z głową byka, zamkniętym w labiryncie przez króla Minosa. Pałac jest największą atrakcją nie tylko Heraklionu, ale i całej wyspy Krety. Zachywycą się nim nie tylko miłośniki historii, czy badacze, ale i zwykli turyści. To odkrycie sprzed naszej ery z pewnością jest alternatywą dla zwiedzających, w stosunku do słynnych Aten. Bardzo ciekawym zjawiskiem, które można zaobserwować na Krecie w okolicy jest plaża z różowym piaskiem. Choć wyspa Elafonisi leży tuż  obok Krety, warto zapoznać się z lokalną ofertą wycieczek, aby zobaczyć to wspaniałe miejsce.

Wakacje na Krecie, czy to w Heraklionie czy w innym mieście będą z pewnością niezapomnianą przygodą, dzięki greckiemu słońcu, pięknych plaż, zabytków i przyjaznej atmosferze. HAPPYCAR zaprasza do wynajęcia samochodu i podróżowania po Heraklionie i okolicach bez granic.