Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Heraklion Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 24 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 mar 2019, 01:09 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Heraklion Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 24 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 32 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 40 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 82 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 01:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Heraklion Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Heraklion Airport:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 21 lip 2015, 13:22
(4.2 do 5)
Łatwość kontaktu, przez infolinię lub maila.
Ocena wynajętego samochodu przez Mateusz W.- 21 lip 2015, 19:08
(5 do 5)
Samochód był super wyposażony, dużo bajerów, nowoczesna nawigacja, dlatego szybko znaleźliśmy cel podróży.
Ocena wynajętego samochodu przez Patrycja W.- 21 lip 2015, 05:32
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Heraklion Airport

Port lotniczy Heraklion oddalony jest od centrum miasta jedynie o 5 km i jest najruchliwszym lotniskiem na Krecie, oraz jednym z większych w całej Grecji. Z Polski do portu lotniczego w Heraklionie dostaniemy się z większości dużych miast, takich jak Warszawa, Katowice czy Poznań. Lotnisko funkcjonuje już od 1939 roku i rocznie obsługuje ok 4.8 miliona pasażerów. Na Krecie znajduje się również lotnisko w Chanii, którego połączenia być może będą Państwu bardziej odpowiadać.

Rent a car Heraklion

Przy lotnisku znajduje się postój taksówek oraz autobusy, które dowożą podróżnych do różnych kurortów w okolicach Heraklionu. Jedną z lepszych opcji jest wypożyczenie samochodu na lotnisku w Heraklionie. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku Heraklion, takie jak Avis czy Eurodollar są sprawdzone i oferują szeroki wybór aut. HAPPYCAR znajdzie i porówna dla Państwa oferty samochodów, na najkorzystniejszych warunkach, tak aby Państwa urlop był przyjemny i komfortowy.

Atrakcje Heraklionu

Praktycznym sposobem na zwiedzanie jest wynajęcie samochodu w Heraklionie, który znacznie się różni od innym miast na wyspie, gdyż jest bardziej rozbudowany i dużo większy. Katedra Agios Titos jest niezwykle ważną świątynią nie tylko w Heraklionie i na całej wyspie. Historia katedry jest bardzo burzliwa, gdyż każdy chciał dorzucić do niej swoje trzy grosze. Wybudowana została przez Bizantyjczyków, przebudowana przez Wenecjan, a później została tureckim meczetem. Warto udać się na przyjemny spacer po dawnym Porcie Weneckim, z którego widać wielką twierdzę Rocca del Mare, która obecnie jest centrum sztuki, lub przejść się po murach obronnych Heraklionu. Są niezwykle okazałe  i  widać z nich całe miasto. Największą jednak atrakcją w Heraklionie jest Muzeum Archeologiczne ze zbiorami sztuki minojskiej. Najciekawszym eksponatem w muzeum jest dysk z Fajstos, treść którego nie została odczytana i uważana jest za jedną w większych zagadek ludźkości. Piękna, precyzyjnie dopracowana biżuteria jest godna uwagi, tak samo jak i inne przedmioty po przodkach na Krecie. Miłośnicy historii powinni udać się również do Muzeum Historycznego, w którym znajdują się freski , rzeźby bizantyjskie oraz wczesnochrześcijańskie. Drugie piętro muzeum poświęcone jest kreteńskiej etnografii, a trzecie piętro skupia eksponaty kreteńskiej sztuki ludowej, czyli hafty, wyroby rzemiosła, itp. Ciekawostką jest, iż to właśnie w Heraklionie znajdują się najsłynniejsze domy mody i ślubnej i to właśnie tutaj sugeruje się przyszłym pannom młodym kupno sukni i ślubnych akcesoriów. Jak wspomniano wcześniej, Heraklion różni się od innych miast na wyspie, jest dużo bardziej rozrywkowy, w mieście jest tłoczno, a ilość kafejek i barów jest momentalnie przytłaczająca, jednakże taki urok Heraklionu. Jedyny w swoim rodzaju.

Wynajętym samochodem po okolicach Heraklionu

Jeżeli już zwiedzą Państwo całe miasto i mają jeszcze siły na kolejne atrakcje, to wypożyczenie samochodu w Heraklionie będzie odpowiednią decyzją. Niezależnie będą Państwo podróżować, bez ograniczeń czasowych i rozkładów jazdy transportu publicznego. Samodzielnie zaplanują Państwo swój dzień i w komfortowych warunkach będą podróżować po całej Krecie. Wypożyczalnie samochodowe w Heraklionie przez cały rok ułatwiają turystom zwiedzanie, stąd też profesjonalizm gwarantowany. Najczęściej odwiedzanym miejscem w okolicach Heraklionu są ruiny Pałacu w Knossos. Na jego odkrycie świat czekał przez setki lat. To właśnie tutaj siedzibę swoją mieli król Minos oraz mityczne postaci Ariadna i Dedal. Datuje się, że pałac został wybudowany ok 1400 lat przed naszą erą, a odkryty został dopiero pod koniec XIX wieku. Odwiedzając pałac w Knossos, warto zapoznać się wcześniej jeden z nasłynniejszych mitów o Minotaurze, człowieku z głową byka, zamkniętym w labiryncie przez króla Minosa. Pałac jest największą atrakcją nie tylko Heraklionu, ale i całej wyspy Krety. Zachywycą się nim nie tylko miłośniki historii, czy badacze, ale i zwykli turyści. To odkrycie sprzed naszej ery z pewnością jest alternatywą dla zwiedzających, w stosunku do słynnych Aten. Bardzo ciekawym zjawiskiem, które można zaobserwować na Krecie w okolicy jest plaża z różowym piaskiem. Choć wyspa Elafonisi leży tuż  obok Krety, warto zapoznać się z lokalną ofertą wycieczek, aby zobaczyć to wspaniałe miejsce.

Wakacje na Krecie, czy to w Heraklionie czy w innym mieście będą z pewnością niezapomnianą przygodą, dzięki greckiemu słońcu, pięknych plaż, zabytków i przyjaznej atmosferze. HAPPYCAR zaprasza do wynajęcia samochodu i podróżowania po Heraklionie i okolicach bez granic.