Wypożyczalnia Samochodów Amsterdam

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 86 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 14 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 24 wrz 2020, 07:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Amsterdam Schiphol Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 86 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 96 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 115 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 07:53 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 142 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 sie 2020, 08:24 .

Ta oferta została znaleziona 27 sie 2020, 08:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Amsterdam Schiphol Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Amsterdam Schiphol Airport:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.6 do 5)
Wszystko ok, nie ma się na co skarżyć
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian D.- 20 lip 2015, 20:04
(4.6 do 5)
Wszystko ok, nie ma się na co skarżyć
Ocena wynajętego samochodu przez Sebastian D.- 20 lip 2015, 20:04
(4.5 do 5)
Polecilam mojej koleżance jak chciała z rodziną jechać na wakacje i także była zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Emila B.- 20 lip 2015, 21:36
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Amsterdam

Port Lotniczy Amsterdam – Schiphol jest największym lotniskiem w Holandii i czwartym w Europie, pod względem wielkości. Rocznie obsługuje ok 50 milionów pasażerów. Co ciekawe, lądowisko znajduje się 3 m. p. p. m .i posiada 6 pasów startowych. Lotnisko w Amsterdamie jest również punktem przesiadkowym dla pasażerów międzykontynentalnych. Na Schiphol można dostać się z warszawskiego Okęcia, jak również z lotniska Kraków – Balice.

Ogólne informacje

To największe miasto Holandii jest dużym i ważnym ośrodkiem przemysłowym, drugim co do wielkości portem Holandii. Trzy największe kanały Amsterdamu usytuowane prawie równolegle do siebie mają kształt półksiężyców, połaczone z nimi sa pomniejsze kanały, co razem tworzy sieć wodną dzielącą miasto na liczne wyspy i z tego właśnie powodu Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Miasto odwiedza rocznie około cztery miliony turystów, tak więc turystyka ma ogromnie pozytywny wpływ na rozwój i gospodarkę miasta. Do dyspozycji jest ponad 300 hoteli w obrębie miasta.

Rent a car Amsterdam Airport

Amsterdam stoi w centrum życia kulturalnego Holandii, miasto posiada swój własny balet, teatry, orkiestrę, liczne muzea i galerie. Dla wielu Amsterdam jest przede wszystkim miastem tolerancyjnym, w którym panuje duża swoboda obyczajowa. Dużą popularnością wśród turystów cieszy się Dzielnica Czerwonych Latarni. Jednym z najbardziej znanych na świecie obrazów związanych z Amsterdamem jest obraz Rembrandta „Straż nocna”, który znajduje sie w Muzeum Narodowym (Rijksmuseum). Także słynne zdjęcie z kampani o pokój na świecie Johna Lennona i Yoko Ono zostało zrobione w amsterdamskim hotelu. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochód na lotnisku w Amsterdamie to mogą go Państwo także odebrać z portu lotniczego Schiphol, który znajduje się 18 km od Amsterdamu. Miasto posiada także port morski, który obsługuje przewóz pasażerski. W mieście znajduje się ponad siedem tysięcy zabytków, takich jak kościoły, kamienice, fortyfikacje, giełdy i mosty. Amsterdam oferuje także liczne galerie, muzea, place i parki w których można usiąść i znaleźć chwilkę na odpoczynek. Oude Kerk to najstarszy kościół w mieście, zbudowany został w XIII w., a rozbudowywany był do połowy XVI w., w którym to uzyskał swój ostateczny wygląd. Do Oude Kerk często uczęszczał Rembrandt, a jego dzieci zostały tu ochrzszczone. Kościół jest jedynym budynkiem w mieście, który zachował swój oryginalny wygląd od czasów Rembrandta. Uważany za najważniejszy zabytek holenderskiego Złotego Wieku Pałac Królewski był niegdyś ratuszem i pełnił tą rolę do 1808 roku. Kolejny zabytek Amsterdamu to Chudy Most (Magere Brug) jest najsłynniejszym mostem w mieście i znajduje się na rzece Amstel. Zabytek, który jest pozostałością po średniowieznych murach to „wieża monetarna” (Munttoren). Wieża położona jest na placu Muntplein, niedaleko miejsca w którym spotykają się rzeka Amstel i kanał Singel. Będąc w Amsterdamie warto także zobaczyć Oostindisch Huis (dom wschodnioindyjski), który stoi w centrum miasta i służy dziś do celów administracyjnych. Wejściowe drzwi frontowe otoczone są toskańskimi kolumnami z dwóch stron. Okiennice i szczyty zdobione są w stylu renesansowym w typowy sposób przypisywany Henrykowi de Keyser (pomysłodawca projektu budynku). Budynek prezentuje się raczej surowo ze względu na wygląd okien, które sprawiają wrażenie zakratowanych. Jedynie zakończenia okien i balustrada nadają budynkowi nieco piękna i dynamizmu. Raz w roku fani muzyki house i trance mają okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu jakim jest White Sensation. Oprócz samej zabawy w rytmach elektronicznej muzyki, uczestnicy mogą podziwiać liczne widowiska z efektami świetlnymi. Pierwsza impreza tego typu odbyła się w 2000 roku, a od 2001 podczas festiwalu obowiązuje biały strój. Od tego czasu na imprezie wystapiło wiele znanych muzyków i DJ-ów m.in. Armin van Buuren, Tiesto, ATB, David Guetta czy Eric Prydz.

Okolice miasta

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Amsterdamie to świetna alternatywa dla transportu publicznego. Dzięki wynajętemu samochodowi będą mogli Państwo niezależnie podróżować po mieście i jego okolicach. Będąc w tej części Holandii, warto wybrać się do nowoczesnego Rotterdamu. Relatywnie blisko znajduje się również Utrecht – miasto tradycyjne, stare, znane ze swoich uczelni wyższych. Będzie to ciekawa odmiana po nowoczesnym Rotterdamie. Znając już mnóstwo ciekawych miejsc w Amsterdamie wystarczy zarezerwować samochód przez HAPPYCAR i cieszyć się wymarzonym urlopem w jednym z ciekawszych miast Europy!