Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Amsterdam Schiphol Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 49 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lut 2019, 03:43 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Amsterdam Schiphol Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 49 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lut 2019, 03:43 .

Ta oferta została znaleziona 13 lut 2019, 03:43 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 79 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 lut 2019, 10:41 .

Ta oferta została znaleziona 16 lut 2019, 10:41 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 96 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 lut 2019, 11:16 .

Ta oferta została znaleziona 25 lut 2019, 11:16 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 115 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 lut 2019, 10:03 .

Ta oferta została znaleziona 23 lut 2019, 10:03 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Amsterdam Schiphol Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Amsterdam Schiphol Airport:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Odbiór i zwrot był bez zbednych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina K.- 20 lip 2015, 06:01
(4.7 do 5)
Wszystko ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek B.- 20 lip 2015, 16:12
(4 do 5)
Potwierdzenie mailem przyszło szybko, nie ma stresu.
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna R.- 20 lip 2015, 07:25
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Amsterdam Schiphol Airport

Port Lotniczy Amsterdam – Schiphol jest największym lotniskiem w Holandii i czwartym w Europie, pod względem wielkości. Rocznie obsługuje ok 50 milionów pasażerów. Co ciekawe, lądowisko znajduje się 3 m. p. p. m .i posiada 6 pasów startowych. Lotnisko w Amsterdamie jest również punktem przesiadkowym dla pasażerów międzykontynentalnych. Na Schiphol można dostać się z warszawskiego Okęcia, jak również z lotniska Kraków – Balice.

Ogólne informacje

To największe miasto Holandii jest dużym i ważnym ośrodkiem przemysłowym, drugim co do wielkości portem Holandii. Trzy największe kanały Amsterdamu usytuowane prawie równolegle do siebie mają kształt półksiężyców, połaczone z nimi sa pomniejsze kanały, co razem tworzy sieć wodną dzielącą miasto na liczne wyspy i z tego właśnie powodu Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Miasto odwiedza rocznie około cztery miliony turystów, tak więc turystyka ma ogromnie pozytywny wpływ na rozwój i gospodarkę miasta. Do dyspozycji jest ponad 300 hoteli w obrębie miasta.

Rent a car Amsterdam Airport

Amsterdam stoi w centrum życia kulturalnego Holandii, miasto posiada swój własny balet, teatry, orkiestrę, liczne muzea i galerie. Dla wielu Amsterdam jest przede wszystkim miastem tolerancyjnym, w którym panuje duża swoboda obyczajowa. Dużą popularnością wśród turystów cieszy się Dzielnica Czerwonych Latarni. Jednym z najbardziej znanych na świecie obrazów związanych z Amsterdamem jest obraz Rembrandta „Straż nocna”, który znajduje sie w Muzeum Narodowym (Rijksmuseum). Także słynne zdjęcie z kampani o pokój na świecie Johna Lennona i Yoko Ono zostało zrobione w amsterdamskim hotelu. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem samochód na lotnisku w Amsterdamie to mogą go Państwo także odebrać z portu lotniczego Schiphol, który znajduje się 18 km od Amsterdamu. Miasto posiada także port morski, który obsługuje przewóz pasażerski. W mieście znajduje się ponad siedem tysięcy zabytków, takich jak kościoły, kamienice, fortyfikacje, giełdy i mosty. Amsterdam oferuje także liczne galerie, muzea, place i parki w których można usiąść i znaleźć chwilkę na odpoczynek. Oude Kerk to najstarszy kościół w mieście, zbudowany został w XIII w., a rozbudowywany był do połowy XVI w., w którym to uzyskał swój ostateczny wygląd. Do Oude Kerk często uczęszczał Rembrandt, a jego dzieci zostały tu ochrzszczone. Kościół jest jedynym budynkiem w mieście, który zachował swój oryginalny wygląd od czasów Rembrandta. Uważany za najważniejszy zabytek holenderskiego Złotego Wieku Pałac Królewski był niegdyś ratuszem i pełnił tą rolę do 1808 roku. Kolejny zabytek Amsterdamu to Chudy Most (Magere Brug) jest najsłynniejszym mostem w mieście i znajduje się na rzece Amstel. Zabytek, który jest pozostałością po średniowieznych murach to „wieża monetarna” (Munttoren). Wieża położona jest na placu Muntplein, niedaleko miejsca w którym spotykają się rzeka Amstel i kanał Singel. Będąc w Amsterdamie warto także zobaczyć Oostindisch Huis (dom wschodnioindyjski), który stoi w centrum miasta i służy dziś do celów administracyjnych. Wejściowe drzwi frontowe otoczone są toskańskimi kolumnami z dwóch stron. Okiennice i szczyty zdobione są w stylu renesansowym w typowy sposób przypisywany Henrykowi de Keyser (pomysłodawca projektu budynku). Budynek prezentuje się raczej surowo ze względu na wygląd okien, które sprawiają wrażenie zakratowanych. Jedynie zakończenia okien i balustrada nadają budynkowi nieco piękna i dynamizmu. Raz w roku fani muzyki house i trance mają okazję uczestniczyć w wielkim wydarzeniu jakim jest White Sensation. Oprócz samej zabawy w rytmach elektronicznej muzyki, uczestnicy mogą podziwiać liczne widowiska z efektami świetlnymi. Pierwsza impreza tego typu odbyła się w 2000 roku, a od 2001 podczas festiwalu obowiązuje biały strój. Od tego czasu na imprezie wystapiło wiele znanych muzyków i DJ-ów m.in. Armin van Buuren, Tiesto, ATB, David Guetta czy Eric Prydz.

Okolice miasta

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Amsterdamie to świetna alternatywa dla transportu publicznego. Dzięki wynajętemu samochodowi będą mogli Państwo niezależnie podróżować po mieście i jego okolicach. Będąc w tej części Holandii, warto wybrać się do nowoczesnego Rotterdamu. Relatywnie blisko znajduje się również Utrecht – miasto tradycyjne, stare, znane ze swoich uczelni wyższych. Będzie to ciekawa odmiana po nowoczesnym Rotterdamie. Znając już mnóstwo ciekawych miejsc w Amsterdamie wystarczy zarezerwować samochód przez HAPPYCAR i cieszyć się wymarzonym urlopem w jednym z ciekawszych miast Europy!