Wypożyczalnia Samochodów Rotterdam

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 122 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 09 sie 2020, 05:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rotterdam

Mały samochód

Mały samochód

Od 122 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 05:50 .

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 05:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 164 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 05:50 .

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 05:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rotterdam

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rotterdam:

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Będe szczęśliwa móc ponownie zarezerwpwać samochód za pośrednictwem happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Martyna W.- 20 lip 2015, 12:27
(4.7 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 21 lip 2015, 01:45
(4.7 do 5)
Rezerwacja przebiegła bardzo szybko. Oby kolejnym razem też tak było, pozdrawiam :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Jakub O.- 20 lip 2015, 16:31
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Rotterdam

Informacje ogólne, tanie wynajęcie samochodu Rotterdam

Rotterdam jest drugim miastem pod względem wielkości i zamieszkałej go populacji w Holandii. Plasuje się zaraz po Amsterdamie z ponad 600 tyś. mieszkańcami. Miasto znajduje się w południowej części kraju, ma dostęp do Morza Północnego i jest siedzibą największego portu w Europie. Dlatego też posiada ono charakter typowo handlowy, który rozwinął się głównie w okresie niemieckiego rozwoju Zagłębia Ruhry. W mieście funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, jeżeli jednak połączenia lotnicze, oferowane przez to lotnisko Państwa nie zadowalają, to proponujemy skorzystać z portu lotniczego w Amsterdamie. Na obydwu z lotnisk znajdą Państwo wiele wypożyczalni samochodów, których oferty dostępne są w porównywarce cenowej HAPPYCAR.

Atrakcje, wynajem samochodu Rotterdam

Rotterdam jest bardzo nowoczesnym miastem, którego pejzaż zdecydowanie różni się od naszego typowego wyobrażenia o Holandii. Rotterdam jest miastem portowym i dlatego też bardzo dużo atrakcji posiada nadmorski charakter. Będąc w Rotterdamie nie można odpuścić wizyty w porcie. Spacerując tu można zaobserwować cumujące statki pasażerskie i towarowe, żurawie oraz piękną architekturę, która jest fuzją nowoczesności z historią. Warto się tam udać, gdyż nie każdy port jest tak rozbudowany i uporządkowany. Maritiem Buitenmuseum i Maritiem Museum Prins Hendrik to muzea morskie, poświęcone historii portu. Zwiedzanie tych muzeów to lekcja historii w bardzo przyjemnej atmosferze. Miłośnicy muzeów znajdą tu również inny bardzo ciekawe miejsce, które przedstawia historię, a mianowicie Schielandshuis – jest to jeden z nielicznych budynków, który przetrwał II wojnę światową. Wynajem samochodu w Rotterdamie będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą bez problemu przemieszczać się z Landstadt, czyli części lądowej miasta do Waterstadt, czyli części portowej. Między tymi dwiema wielkimi dzielnicami miasta wybudowano wspaniałe kąpielisko, atrakcyjne osiedle oraz Euromast – jest to najwyższy budynek, a raczej wieża, przypominająca maszt statku i liczy 185 m . Pomimo swojej nowoczesności, Rotterdam jest miastem bogatym kulturowo. W mieście funkcjonuje Rotterdam Philharmonic Orchestra, a w okresie letnim odbywa się tam wiele festiwali, m.in. festiwal pop Metropolis. W styczniu natomiast, w Rotterdamie organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Obojętnie kiedy planujemy zwiedzić drugie flagowie miasto Holandii, zawsze natrafimy na jakiś festiwal i będziemy mogli w nim uczestniczyć. Słynnym obiektem sakralnym jest bez wątpienia Kościół św. Wawrzyńca, z wieży którego można podziwiać panoramę miasta. Dodatkowo, miasto jest ważnym ośrodkiem sportowym, gdyż odbywa się tutaj Bavaria City Racing, wyścigi Formuły 1. Odbywa się tutaj również wiele maratonów, np. sześciodniowy maraton dla rowerzystów Rabobank, turniej tenisowy dla mężczyzn, biegi długodystansowe, a także turniej squash’a. Rotterdam, dzięki swojej momentami futurystycznej architekturze, nazywane jest miastem przyszłości. Miasto znane jest ze swoich charakterystycznych Kubuswoningen – domów zaprojektowanych z sześcianów. Najwyższy budynek mieszkalny Holandii - New Orleans Tower, mierzy niecałe 160m i znajduje się właśnie w Rotterdamie. Co turyści uwielbiają w Rotterdamie, a czego mieszkańcy innych holenderskich miast nie rozumieją, to ciekawa architektura, która przyciąga uwagę wszystkich podróżujących do tej metropolii. Aby się o tym przekonać, proponujemy zwiedzić centrum miasta, jak również nowoczesną dzielnicę Blaak. To właśnie tu znajdą Państwo słynne domy na planie kostki.

Okolice Rotterdamu wynajętym samochodem

Choć Rotterdam jest bardzo interesującym miastem, będąc w Holandii warto zwiedzić również większy region kraju. Wypożyczenie samochodu w Rotterdamie jest bezapelacyjnie najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chcą Państwo pojechać do Amsterdamu. Wynajętym samochodem podróż zajmie Państwu niecałą godzinę, gdyż stolica Holandii oddalona jest od Rotterdamu o 73 km. Będą mieli Państwo możliwość udania się na spacer po starej części miasta, gdzie znajdują się słynne, kolorowe kamieniczki nad kanałem, które stały się symbolem Amsterdamu. Warto również wybrać się na Plac Dam, na którym stoi Pałac Królewski i gabinet figur woskowych Madame Tussaud. Dla tych, którym podróże samochodem sprawiają przyjemność, wycieczka do Arnheim – na wschód od Rotterdamu może przypaść do gustu. Utrecht natomiast spodoba się osobom, które bardziej od nowoczesności Rotterdamu, wolą XVIII wieczny styl, jego kameralność i tradycję. Jak Państwo widzą, Holandia oferuje dużo możliwości, a dzięki HAPPYCAR będą Państwo bardziej mobilni i niezależni w zwiedzaniu tej części Europy.

Wypożyczalnie samochodowe w Rotterdamie oferują szeroki zakres usług, a HAPPYCAR znajdzie dla Państwa te najkorzystniejsze.