Wypożyczalnia Samochodów Rotterdam

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 55 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 16 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 mar 2019, 11:55 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Rotterdam

Mały samochód

Mały samochód

Od 55 zł za dzień
przy 16 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 81 zł za dzień
przy 16 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 126 zł za dzień
przy 16 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Ta oferta została znaleziona 04 mar 2019, 11:55 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 151 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 07:20 .

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 07:20 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Rotterdam

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Rotterdam :

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ
Ocena wynajętego samochodu przez Ryszard S.- 22 lip 2015, 03:30
(4.1 do 5)
Oszczędność pieniędzy!
Ocena wynajętego samochodu przez Bogdan B.- 21 lip 2015, 04:41
(4.7 do 5)
Oferty podobne jak u innych ale obsługa lepsza!
Ocena wynajętego samochodu przez Henryk N.- 21 lip 2015, 07:49
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Rotterdam

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Rotterdam

Port lotniczy Hague w Rotterdamie znajduje się ok 6 km od centrum miasta w kierunku północnym. Lotnisko obsługuje głównie Rotterdam i Hagę, ale z racji na swoje dobre połączenia europejskie, podróżujący z okolic chętnie z niego korzystają i dlatego też rocznie obsługuje ponad milion pasażerów.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Rotterdam

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Rotterdamie do bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które oprócz zwiedzania kluczowych miejsc w mieście, chciałyby odwiedzić miejsca mniej znane, zwiedzić cały region, a nawet złożyć wizytę w pobliskich miastach, np. w Amsterdamie. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Rotterdamie, obsługujące klientów to Avis, Europcar, Hertz, Sixt, Budget i Green Motion. Dzięki HAPPYCAR będą mieli Państwo możliwość wybrania odpowiedniego samochodu w bardzo korzystnej cenie, gdyż my znajdziemy i porównamy dla Państwa oferty na wynajem samochodu na lotnisku w Rotterdamie różnych usługodawców.

Atrakcje w Rotterdamie, wynajem samochodu

Rotterdam jest bardzo nowoczesnym miastem, którego pejzaż zdecydowanie różni się od naszego typowego wyobrażenia o Holandii. Rotterdam, dzięki swojej momentami futurystycznej architekturze, nazywane jest miastem przyszłości. Miasto znane jest ze swoich charakterystycznych Kubuswoningen – domów zaprojektowanych z sześcianów. Najwyższy budynek mieszkalny Holandii - New Orleans Tower, mierzy niecałe 160m i znajduje się właśnie w Rotterdamie. Co turyści uwielbiają w Rotterdamie, a czego mieszkańcy innych holenderskich miast nie rozumieją, to ciekawa architektura, która przyciąga uwagę wszystkich podróżujących do tej metropolii. Aby się o tym przekonać, proponujemy zwiedzić centrum miasta, jak również nowoczesną dzielnicę Blaak. To właśnie tu znajdą Państwo słynne domy na planie kostki. Pomimo swojej nowoczesności, Rotterdam jest miastem bogatym kulturowo. W mieście funkcjonuje Rotterdam Philharmonic Orchestra, a w okresie letnim odbywa się tam wiele festiwali, m.in. festiwal pop Metropolis. W styczniu natomiast, w Rotterdamie organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Filmowy. Słynnym obiektem sakralnym jest bez wątpienia Kościół św. Wawrzyńca, z wieży którego można podziwiać panoramę miasta. Dodatkowo, miasto jest ważnym ośrodkiem sportowym, gdyż odbywa się tutaj Bavaria City Racing, wyścigi Formuły 1. Odbywa się tutaj również wiele maratonów, np. sześciodniowy maraton dla rowerzystów Rabobank, turniej tenisowy dla mężczyzn, biegi długodystansowe, a także turniej squash’a. Rotterdam jest miastem portowym i dlatego też bardzo dużo atrakcji posiada nadmorski charakter. Będąc w Rotterdamie nie można odpuścić wizyty w porcie, który jest największym taki obiektem w Europie. Spacerując po terenie można zaobserwować cumujące statki pasażerskie i towarowe, żurawie oraz piękną architekturę, która jest fuzją nowoczesności z historią. Warto się tam udać, gdyż nie każdy port jest tak rozbudowany i uporządkowany. Maritiem Buitenmuseum i Maritiem Museum Prins Hendrik to muzea morskie, poświęcone historii portu. Zwiedzanie tych muzeów to lekcja historii w bardzo przyjemnej atmosferze. Wynajem samochodu na lotnisku w Rotterdamie będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą bez problemu przemieszczać się z Landstadt, czyli części lądowej miasta do Waterstadt, czyli części portowej. Między tymi dwiema wielkimi dzielnicami miasta wybudowano wspaniałe kąpielisko, atrakcyjne osiedle oraz Euromast – jest to najwyższy budynek, a raczej wieża, przypominająca maszt statku i liczy 185 m. 

Okolice miasta wynajętym samochodem

Choć Rotterdam jest bardzo interesującym miastem, będąc w Holandii warto zwiedzić również większy region kraju. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Rotterdamie jest bezapelacyjnie najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chcą Państwo pojechać do Amsterdamu. Wynajętym samochodem podróż zajmie Państwu niecałą godzinę, gdyż stolica Holandii oddalona jest od Rotterdamu o 73 km. Będą mieli Państwo możliwość udania się na spacer po starej części miasta, gdzie znajdują się słynne, kolorowe kamieniczki nad kanałem, które stały się symbolem Amsterdamu. Warto również wybrać się na Plac Dam, na którym stoi Pałac Królewski i gabinet figur woskowych Madame Tussaud. Dla tych, którym podróże samochodem sprawiają przyjemność , wycieczka do Arnheim – na wschód od Rotterdamu może przypaść do gustu. Utrchet natomiast spodoba się osobom, które bardziej od nowoczesności Rotterdamu, wolą XVIII wieczny styl Amsterdamu, jego kameralność i tradycję. Jak Państwo widzą, Holandia oferuje dużo możliwości, a dzięki HAPPYCAR będą Państwo bardziej mobilni i niezależni w zwiedzaniu tej części Europy.

Wypożyczalnie samochodowe w Rotterdamie oferują szeroki zakres usług, a HAPPYCAR znajdzie dla Państwa te najkorzystniejsze.