Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Trapani

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 30 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 31 paź 2018, 12:09 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Trapani

Mały samochód

Mały samochód

Od 30 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 41 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 86 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Ta oferta została znaleziona 31 paź 2018, 12:09 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Trapani

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Trapani:

4.9 do 5 (158 oceny)

(5 do 5)
latwosc i cena
Ocena wynajętego samochodu przez michal f.- 09 lis 2018, 21:19
(5 do 5)
Bardzo mila i kompetentna telefoniczna obsluga Klienta.
Ocena wynajętego samochodu przez Eugen H.- 09 lis 2018, 17:51
(5 do 5)
Supet
Ocena wynajętego samochodu przez Hubert S.- 06 lis 2018, 14:01

Wypożyczalnia samochodów Trapani

Tanie wynajęcie samochodu Trapani

Czy są Państwo zainteresowani podróżą do Włoch, a mianowicie na Sycylię do przepięknego miasta Trapani? Jeśli tak, to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Dzięki portalowi HAPPYCAR mogą Państwo znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu. HAPPYCAR porówna dla Państwa oferty wszystkich największych wypożyczalni samochodów. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo zdecydowanie bardziej elastyczni podczas pobytu w Trapani, jak również na całej Sycylii.

Informacje, wynajem samochodu Trapani

Trapani jest to miasto znajdujące się na włoskiej wyspie-Sycylii, w jej północno-zachodniej części. Jest ono zamieszkałe przez przeszło 67 tysięcy osób. Blisko 30 kilometrów na południe od Trapani położone jest lotnisko. Dzięki wypożyczeniu samochodu mogą Państwo z łatwością dojechać z lotniska do centrum miasta. Nie będą musieli Państwo także korzystać z komunikacji miejskiej, oraz z taksówek, a cały pobyt w tym niezwykłym miejscu będzie jeszcze przyjemniejszy.

Atrakcje, wynajem samochodów Trapani

Trapani jest to bardzo ciekawe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym mieście, oraz w jego okolicach znaleźć można zarówno ciekawe zabytki, jak i wypocząć na piaszczystych plażach. Po przyjeździe do miasta proponujemy Państwu udanie się do „Basilica Santuario di Maria Santissima Annunziata”. Budowę tej bazyliki rozpoczęto na początku XIV wieku. Godna uwagi jest figura Madonny z Trapani umieszczona na ołtarzu. Następnie wypożyczonym samochodem mogą się Państwo udać do pochodzącej z XVII w. „Katedry San Lorenzo”. Będąc w tym miejscu zobaczą Państwo cudownie przyozdobiony sufit. Następnie polecamy Państwu wycieczkę do portu w Trapani. Mogą zobaczyć tam Państwo ogromne promy, ale także rybackie kutry. Kolejnym ciekawym miejscem jest starówka, którą będąc w tym mieście konieczne trzeba zobaczyć. Będą mieli Państwo okazję do spaceru po klimatycznych uliczkach, na których znajdują się restauracje oraz sklepy np. sprzedające pamiątki. Jednak Trapani i okolice to nie tylko bardzo interesujące zabytki, ale również plaże.

Okolice Trapani wynajętym samochodem

Prawie 37 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od Trapani położony jest bardzo ciekawy kurort wypoczynkowy, w którym będą się Państwo wygrzewać na piaszczystych plażach – San Vito lo Capo. Kolejną bardzo ciekawą plażą, do której mogą się Państwo udać wypożyczonym samochodem jest miejscowość Castellamare dell Golfo położona ponad 50 kilometrów na wschód od Trapani. Ponadto interesująca plaża znajduje się także bliżej Trapani, jest to Cornino, miejscowość oddalona o przeszło 18 kilometrów na północny-wschód od Trapani. Jest to także bardzo interesujące miejsce, ponieważ w nocy odbywają się imprezy w tamtejszym barze.

W okolicy Trapani znajduje się bardzo dużo interesujących miejsc do których mogą się Państwo udać wynajętym samochodem. Polecamy Państwu wycieczkę do Segesty, jest to miasto położone 32 kilometry od Trapani na południowy-wschód. Zobaczą Państwo tam bardzo ciekawą świątynię dorycką, trzeba dodać iż jej budowa nigdy nie została dokończona. Niezwykle interesującym miejscem jest miasto położone blisko 50 kilometrów od Trapani w kierunku wschodnim- Alcamo. Jest ono popularne ponieważ, znajduje się tam uzdrowisko oferujące gorące źródła. Kolejnym bardzo interesującym miastem jest Palermo, położone blisko 110 kilometrów od Trapani w kierunku północno-wschodnim. Znajduje się tam bardzo dużo ciekawych zabytków. Polecamy m.in. zobaczenie „Teatro Massimo” („Wielkiego Teatru”). Budynek pochodzi z końca XIX wieku. Ciekawostką jest to, iż teatr ten jest jednym z największych tego typu obiektów znajdujących się na całym kontynencie europejskim. Zachęcamy również do zwiedzenia „Katedry Santa Rosalia”, której budowa rozpoczęła się w drugiej połowie XI wieku, a zakończyła się pod koniec XII wieku. Jest to bardzo ciekawa budowla pod względem architektonicznym. Będąc na Sycylii koniecznie zobaczyć należy najwyższy europejski wulkan, czyli Etnę. Znajduje się ona na wschodzie wyspy, w pobliżu miasta Katania.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś skorzystać z naszej oferty i wynająć najodpowiedniejszy dla Państwa samochód w Trapani za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu czas spędzony w Trapani oraz w całej Sycylii będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży