Wypożyczalnia Samochodów Chicago

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 64 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 15 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 07 gru 2019, 06:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Chicago

Mały samochód

Mały samochód

Od 64 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 71 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 78 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 105 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 06:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Chicago

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Chicago:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4 do 5)
rezerwacja przebiegła bez większych problemów, pozdrawiam!
Ocena wynajętego samochodu przez basia- 19 lip 2015, 17:36
(4.8 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 19 lip 2015, 10:17
(5 do 5)
Dziękuję happycar za usługi, jestem zadowolona!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania A.- 20 lip 2015, 03:01
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Chicago

W serwisie HAPPYCAR mogą Państwo porównać różne wypożyczalnie samochodów w Chicago jeszcze przed wyjazdem. Jest to dla Państwa opcja korzystniejsza od wynajmowania pierwszego lepszego samochodu na miejscu. Dzięki naszemu serwisowi zaoszczędzą Państwo pieniądze, które będą mogli Państwo przeznaczyć na swoje wymarzone wakacje.

Informacje ogólne

Chicago jest miastem położonym w Stanach Zjednoczonych, w stanie Illinois, nad jeziorem Michigan. Zostało one założone w drugiej połowie XVIII wieku. Liczba jego mieszkańców wynosi około 2,7 mln. Chicago posiada przydomek „Wietrznego miasta”. Co ciekawe, Chicago jest największym „skupiskiem” Polaków na emigracji oraz Amerykanów polskiego pochodzenia – łącznie 1,1 miliona, z czego jedna czwarta z nich na codzień porozumiewa się w języku polskim. Na terenie miasta funkcjonują dwa lotniska, z czego najważniejszym w mieście jest port lotniczy Chicago O’Hare – drugi największy port pod względem liczby pasażerów w USA i piąty na świecie. Rocznie korzysta z niego około 67 milionów pasażerów. Lotnisko Chicago O’Hare posiada bardzo dużo połączeń lotniczych więc dostanie się tam z innych części świata nie powinno stanowić żadnego problemu. Lotnisko Chicago O’Hare jest oddalone od centrum miasta o 27 kilometrów. Dlatego najwygodniej będzie się Państwu dostać do miasta wynajętym samochodem. Chicago zachwyca i nie od parady mówi się, że konkuruje z Nowym Jorkiem.

Atrakcje Chicago

Goście przyjeżdżający do Chicago z pewnością nie będą się nudzić. Chicago słynie ze swoich wieżowców. Jednym z nich jest Willis Tower, drugi co do wielkości budynek w Stanach Zjednoczonych. Ma on 108 pięter i 442 metry wysokości, a na wysokości 412 metrów znajduje się „Skydeck”- szklany taras widokowy, z którego można podziwiać Chicago i jego okolice. Na taras widokowy dostaną się Państwo za pomocą dwóch szklanych wind w czasie poniżej 1 minuty. Jest to bardzo popularne miejsce - rocznie ze szklanych tarasów korzysta około 1,5 miliona osób. Co ciekawe, z tarasów Willis Tower można wypatrzeć oprócz stanu Illinois, trzy sąsiednie. Jeśli szukają Państwo specjalnych wrażeń to proszę stanąć na jednym z czterech szklanych balkonów i spojrzeć 412 metrów w dół. Z takiej wysokości na pewno zobaczą Państwo położony obok jeziora Michigan ośrodek rekreacyjny Navy Pier, został on wybudowany w 1916 roku. Obecnie oferuje on bardzo dużo atrakcji, np. kino, dużo sklepów oraz bardzo interesujący ogród botaniczny. Warty zobaczenia jest także Millenium Park. Jest on popularny, ponieważ uhonorowano go wieloma nagrodami za architekturę. Odbywają się na nim godne polecenia liczne przedstawienia. Miłośnicy sportu także nie będą się w tym mieście nudzić. Występuje tu bowiem bardzo znana koszykarska drużyna występująca w lidze NBA - Chicago Bulls. Zawodnikiem „byków” bo taki przydomek nosi drużyna z Chicago był legendarny zawodnik NBA Michael Jordan. W mieście funkcjonuje także znany Instytut Sztuki- „Art Institute of Chicago”. Znajdą Państwo w nim zbiory pochodzące z różnych stron świata, w tym także z Europy. Warto dodać, że pod względem powierzchni Instytut Sztuki w Chicago jest drugim muzeum sztuki w całych Stanach Zjednoczonych. W Chicago zainteresowaniem polskich turystów cieszą się tzw. „polonica”, czyli zabytki związane z polską kulturą. Muzeum Polskie w Ameryce zalicza się do najstarszych muzeów etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Można w nim zobaczyć fortepian Ignacego Jana Paderewskiego, a także płaskorzeźbę solną z Wieliczki.

Okolice Chicago – wynajem samochodu w Chicago

Wynajęcie samochodu w Chicago dzięki HAPPYCAR z pewnością sprawi, że Państwa pobyt będzie jeszcze przyjemniejszy. Będą Państwo mieli możliwość zwiedzenia całego miasta oraz pięknej okolicy. Wartym polecenia jest „The Morton Arboretum”. Jest to jeden wielki ogród położony na obszarze 6,9 km². Można zobaczyć w nim ponad 4100 gatunków drzew, roślin i krzewów, które pochodzą z całego świata. Znajduje się on 1 godzinę drogi od Chicago i jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą się zrelaksować i odpocząć od miejskiego zgiełku. Choć odległości między amerykańskimi miastami są duże, to będąc już tam warto odwiedzić więcej niż jedno miasto. Stosunkowo najbliżej Chicago znajduje się Detroit, położone na granicy z Kanadą. A będąc już na kontynencie amerykańskim przy granicy z Kanadą, dlaczego by nie pomyśleć o zwiedzeniu Toronto? Można również zaplanować wycieczkę do Indianapolis lub mniejszego, ale równie ciekawego St. Louis.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować odpowiedni samochód za pomocą serwisu HAPPYCAR po najkorzystniejszej cenie na lotnisku w Chicago O’Hare, by móc bez żadnych przeszkód zwiedzić to wspaniałe miasto i okolice.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu szerokiej drogi