Wypożyczalnia Samochodów Puerto De La Cruz

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 14 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 wrz 2020, 05:47 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Puerto de la Cruz

Mały samochód

Mały samochód

Od 14 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 05:47 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 05:47 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 17 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 06:02 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 06:02 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 43 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 02:55 .

Ta oferta została znaleziona 24 wrz 2020, 02:55 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 74 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:43 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:43 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Puerto de la Cruz

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Puerto de la Cruz:

4.8 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Barbara. B.- 20 lip 2015, 19:47
(4.2 do 5)
Rezerwacja przebiegła pomyslnie, dziekuję Happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna Sz.- 20 lip 2015, 09:52
(5 do 5)
Przy wysłaniu zapytania mailem dostałem szybką odpowiedź
Ocena wynajętego samochodu przez Emil M.- 20 lip 2015, 07:43
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Puerto De La Cruz

Puerto de la Cruz leży w raju na ziemi. To miasto znajduje się na Teneryfie - najbardziej popularnej wyspie na całych Kanarach. Jest świetnym miejscem dla wszystkich turystów, którzy chcą skorzystać z gorącego klimatu archipelagu, ale jednocześnie lubią spędzać czas na całonocnych imprezach. Puerto de la Cruz liczy sobie niespełna trzydzieści tysięcy mieszkańców, ale w swoim charakterze ma coś z wielkiej metropolii. Miejscowość ma do zaoferowania nie tylko restauracje i dyskoteki, ale też szeroki wachlarz innych usług. Możliwe jest między innymi wypożyczenie samochodu w Puerto de la Cruz. W obrębie miasta funkcjonuje kilka firm zajmujących się wynajmem aut. Nasza strona z kolei daje możliwość dokładnego porównania ich ofert.

Gorące miasto na Teneryfie

Wypożyczalnia samochodów w Puerto de la Cruz daje między innymi możliwość zwiedzenia samej miejscowości. Dzięki wynajętemu pojazdowi będziemy mogli swobodnie poznać całe miasteczko oraz jego okolice. A jest co zwiedzać. Warto zwrócić uwagę już na same widoki. Puerto de la Cruz, jak sama nazwa wskazuje, jest miastem portowym. Z jednej strony obmywa je ocean. Z wielu części miasta widać też jednak szczyty interioru. Miejscowość liczy sobie ponad czterysta lat i była jednym z pierwszych kierunków turystycznych na Wyspach Kanaryjskich. Zanim rozwinęła się turystyka w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, to właśnie tutaj ciągnęli dziewiętnastowieczni podróżnicy. Na Teneryfę przyjeżdżali botanicy oraz pisarze. Puerto de la Cruz wynajem samochodu to unikalna szansa, aby wyruszyć ich śladem. Miasto odwiedzali również kuracjusze. Bo to właśnie tutaj powstało pierwsze na Kanarach sanatorium. Na początku dwudziestego wieku ruch turystyczny przybrał na sile. Wiele kamienic w centrum zostało przerobionych na hotele (część z nich istnieje do dzisiaj). Co ciekawe, najliczniej do miasta przyjeżdżali Brytyjczycy. Właśnie ze względu na nich przez wiele lat miasto było znane pod angielską nazwą - Port of the Cross. Dzisiaj jest to niezwykle przyjazne miasteczko, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Baza noclegowa jest przeogromna. Możemy korzystać z hoteli oraz z licznych apartamentów i kwater prywatnych. Także pod względem imprezowym i gastronomicznym znajduje się tutaj wszystko, czego dusza może zapragnąć.

Zwiedzamy Teneryfę

Mamy liczne możliwości na wypożyczenie samochodu w Puerto de la Cruz. W mieście znajdują się placówki wielu znanych na rynkach międzynarodowych firm - między innymi Hertz, Avis oraz Europcar. Kiedy już wybierzemy auto odpowiadające naszym potrzebom i możliwościom, możemy ruszyć w głąb wyspy. Na Teneryfie skorzystamy z uroków zarówno oceanu, jak i gór. Możemy zatrzymać się na jednej z licznych plaż. Puerto de la Cruz wynajem samochodu daje nam tutaj szeroką gamę możliwości, więc jeśli tylko zechcemy, codziennie będziemy przebywać na innej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Teneryfa nie jest kierunkiem jedynie urlopowym i plażowym. Każdego roku przybywają tutaj tysiące miłośników trekkingu. Znajdujący się w głębi lądu wulkan Teide to najwyższy szczyt Hiszpanii (co jest niezwykle ciekawe, bo leży poza kontynentalną częścią kraju). Na jego szczyt prowadzi kilka szlaków. Nad taką wspinaczką powinniśmy się zastanowić, bo wymaga ona solidnej kondycji i przygotowania. Już jednak przechadzka u podnóża Teide może być niezwykłą przygodą, która pozostawi nam pozytywne wspomnienia.

Co warto zobaczyć w okolicach Puerto de la Cruz?

Wypożyczalnia samochodów w Puerto de la Cruz pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym terytorium wyspy. Możemy na jej terenie zobaczyć szeroką gamę rozmaitych krajobrazów. W pobliżu wulkanu Teide znajdziemy okolice na pierwszy rzut oka przypominające pustynię. Wrażenie to jednak jest mylące. Rejon ten nie jest bowiem w rzeczywistości pokryty piaskiem, ale bardzo drobnym żwirkiem wyrzucanym podczas erupcji wulkanu. Przemierzając Teneryfę natrafimy też na wiele niesamowitych formacji skalnych. W połączeniu z brązowo-czerwoną ziemią dają one wrażenie krajobrazu księżycowego, a w każdym razie kosmicznego. Zobaczymy je zarówno w pobliżu Teide, jak i bliżej wąwozu Masca. Tutaj mamy do czynienia ze skalnym zejściem do samego oceanu. Ze względu na położenie Teneryfy nie powinien dziwić fakt, że znaczna część jej atrakcji znajduje się na wybrzeżu. W pobliżu Puerto de la Cruz odwiedzić możemy chociażby czarną plażę Bollullo. Z perspektywy polskiego turysty może to być fakt odrobinę dziwny, ale ten dosyć długi kawałek nabrzeża w całości pokryty jest ciemnym, opalizującym piaskiem. Jeśli chcemy bardziej tradycyjnego wypoczynku, powinniśmy udać się na Playa de las Teresitas. Tutaj czeka na nas żółty przyjemny piasek. Co interesujące został on tutaj celowo sprowadzony, aby przyciągnąć większą ilość turystów.