• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Moskwa Lotnisko-Szeremietiewo wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Moskwa Lotnisko-Szeremietiewo

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Moskwa Lotnisko-Szeremietiewo atrakcje i porady turystyczne

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Moskwa

Port lotniczy Moskwa-Domodiedowo to największe lotnisko w Rosji , znajdujące się ok. 42 km od Moskwy. Jest jednym z trzech lotnisk moskiewskich. Domodiedowo skupia się na lotach krajowych, jednakże obsługuje coraz więcej lotów międzynarodowych, wyprzedzając tym samym lotnisko Szeremietiewo.

Wynajem samochodu lotnisko Moskwa

Aby przejechać z lotniska Domodiedowo do centrum miasta, podróżujący będą mieli wybór skorzystania z usług pociągu, którego przejazd trwa do 45 minut, bądź pociągu podmiejskiego, którym będą jechać ponad godzinę. Istnieje jednakże alternatywa. HAPPYCAR znajdzie dla Państwa oferty na wynajem, jakie proponują wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Moskwie. Dzięki temu zdobędą Państwo komfort jazdy i niezależność podczas podróżowania.

Atrakcje, wynajem samochodu Moskwa

Stolica Rosji jest ogromnym miastem, dlatego też wynajem samochodu na lotnisku w Moskwie będzie bardzo rozsądną decyzją, aby komfortowo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Kreml jest jednym z najważniejszych budynków na świecie, z racji funkcji jaką pełni – jest to siedziba prezydenta Rosji. Kreml otoczony jest wielkim murem, a na jego terenie znajdują się liczne sobory, zbrojownia, skarbiec i muzea. Na Placu Czerwonym znajduje się również zapierający dech w piersiach Główny Dom Towarowy - GUM. Bez wątpienia, ważnym punktem w Moskwie jest Brama Miejska, która otwiera nam drzwi do Czerwonego Placu. Jest to historyczne miejsce, w którym kształtowała się historia Rosji i świata. Brama Miejska w przeszłości była punktem centralnym miasta i właśnie od niej liczono wszelkie odległości, jednakże Moskwa prężnie się rozrasta, dlatego też obecnie jest tu punkt orientacyjny. To właśnie na tym placu znajduje się Mauzoleum Lenina i słynna Cerkiew Wasyla Błogosławionego, która dzięki swojej pięknej, kolorowej architekturze stała się symbolem miasta. Z Placu Czerwonego widać również znany budynek z czerwonej cegły – Miejskie Muzeum Historyczne Moskwy. W mieście znajduje się dużo więcej atrakcji i pięknych budowli, które łączą ze sobą architekturę europejską z socjalistyczną. Miłośnikom sztuki bez wątpienia poleca się odwiedzenie Teatru Wielkiego czy Muzeum Sztuk Pięknych im. A.S. Puszkina. Osobom, które mają w sobie duszę artysty, polecamy wybrać się na najsłynniejszą ulicę Moskwy, czyli Arbat (Stary Arbat). Kiedyś tę ulicę zamieszkiwała arystokracja, później stała się bardziej dostępna, aby w ostateczności zmienić się w ulicę pełną artystów – pisarzy, malarzy, tancerzy i grajków. Na Arbacie zachowały się domy m.in. Puszkina czy Tołstoja. Spacerując Arbatem mamy wrażenie, że czas zatrzymał się w miejscu. Będąc w Moskwie koniecznie trzeba zwiedzić stacje metra w centrum. W Moskwie jest 12 linii, a większość stacji, znajdujących się w centrum przypomina pałace z wielkimi zwisającymi żyrandolami i pięknymi zdobieniami. Z pewnością zapomną Państwo, że znajdują się na stacji metra. Bardzo przyjemnym miejscem na spacer jest Park Zwycięstwa, otwarty w 50 rocznicę zakończenia II wojny światowej. Jest to kompleks, skupiający pomnik Zwycięstwa, cerkiew, meczet, synagogę, muzeum Holokaustu oraz imponujący zegar słoneczny. Z Parku rozciąga się niesamowity widok na biznesową dzielnicę Moskwy i jej imponujące drapacze chmur.

Okolice Moskwy wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Moskwie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas i oprócz samej Moskwy, chciałyby zwiedzić większy kawałek Rosji. Miłośnikom bogatej architektury sakralnej poleca się wycieczkę do miejscowości, oddalonej od Moskwy o ok. 70 km – do Sergijew Posad. W mieście znajduje się kompleks skupiający unikatowe zabytki sakralne Rosji i stanowi kolebkę państwowości kraju. Klasztory, cerkwie i muzea tworzą całość nie do opisania. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Moskwie posiadają szeroką ofertę samochodów, wystarczy wybrać dogodny termin i miejsce odbioru samochodu, a HAPPYCAR znajdzie i porówna oferty różnych usługodawców. Będąc w Rosji, a tym bardziej w europejskiej części kraju, warto więc rozważyć przejazd do Sankt Petersburga. Jest to drugie miasto Rosji pod względem wielkości i zamieszkujących je osób. Jest bardzo atrakcyjne dla turystów, a dzięki architekturze tam panującej nie wiemy czy znajdujemy się w centrum Europy czy w Rosji. Mówi się, że Petersburg to najbardziej europejskie z wszystkich rosyjskich miast i że nie można pokochać i Petersburga i Moskwy jednocześnie, gdyż są to dwa zupełnie inne, ale i konkurujące ze sobą miasta.

Prosimy przekonać się o uroku Moskwy i już dziś zarezerwować samochód, który będzie czekał na Państwa już po przylocie.