Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Moskwa

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 51 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 28 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 21 lut 2019, 12:10 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Moskwa

Mały samochód

Mały samochód

Od 51 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 90 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 96 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 175 zł za dzień
przy 28 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Ta oferta została znaleziona 21 lut 2019, 12:10 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Moskwa

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Moskwa:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 20 lip 2015, 11:30
(4 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 20 lip 2015, 14:01
(4.1 do 5)
Nawet zmiany w rezerwacji są szybkie i bez zbędnych formalności.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil J.- 20 lip 2015, 21:28
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Moskwa

Informacje ogólne

Moskwa jest stolicą Rosji i największym jej miastem. Zamieszkuje ją ponad 12 milionów ludzi, co czyni ją najludniejszym miastem europejskim. Choć Rosja rozciąga się przez całą szerokość Azji, Moskwa znajduje się w europejskiej części kraju i jest najważniejszym ośrodkiem ekonomicznym, edukacyjnym i kulturowym w kraju. Stolica Rosji jest domem dla wielu miliarderów, została również ogłoszona swego czasu najdroższym miastem na świecie, a o turystów walczy jedynie z Sankt Petersburgiem. Moskwa posiada trzy lotniska, z czego największym jest port lotniczy Domodiedowo, jednakże dwa kolejne rozrastają się w bardzo szybkim tempie. Z Polski do Moskwy najlepsze bezpośrednie połączenia lotnicze funkcjonują z Warszawy.

Atrakcje, wynajem samochodu Moskwa

Stolica Rosji jest ogromnym miastem, dlatego też wynajem samochodu w Moskwie będzie bardzo rozsądną decyzją, aby komfortowo przemieszczać się z miejsca na miejsce. Bez wątpienia, najważniejszym punktem w Moskwie jest Brama Miejska, która otwiera nam drzwi do Czerwonego Placu. Jest to historyczne miejsce, w którym kształtowała się historia Rosji i świata. Brama Miejska w przeszłości była punktem centralnym miasta i właśnie od niej liczono wszelkie odległości, jednakże Moskwa prężnie się rozrasta, dlatego też obecnie jest tu punkt orientacyjny. To właśnie na tym placu znajduje się Mauzoleum Lenina i słynna Cerkiew Wasyla Błogosławionego, która dzięki swojej pięknej, kolorowej architekturze stała się symbolem miasta. Z Placu Czerwonego widać również Kreml i znany budynek z czerwonej cegły – Miejskie Muzeum Historyczne Moskwy. Kreml jest jednym z najważniejszych budynków na świecie, z racji funkcji jaką pełni – jest to siedziba prezydenta Rosji. Kreml otoczony jest wielkim murem, a na jego terenie znajdują się liczne sobory, zbrojownia, skarbiec i muzea. Na Placu Czerwonym znajduje się również zapierający dech w piersiach Główny Dom Towarowy - GUM. W mieście znajduje się dużo więcej atrakcji i pięknych budowli, które łączą ze sobą architekturę europejską z socjalistyczną. Miłośnikom sztuki bez wątpienia poleca się odwiedzenie Teatru Wielkiego czy Muzeum Sztuk Pięknych im. A.S. Puszkina. Osobom, które mają w sobie duszę artysty, polecamy wybrać się na najsłynniejszą ulicę Moskwy, czyli Arbat (Stary Arbat). Kiedyś tę ulicę zamieszkiwała arystokracja, później stała się bardziej dostępna, aby w ostateczności zmienić się w ulicę pełną artystów – pisarzy, malarzy, tancerzy i grajków. Na Arbacie zachowały się domy m.in. Puszkina czy Tołstoja. Spacerując Arbatem mamy wrażenie, że czas zatrzymał się w miejscu. Będąc w Moskwie koniecznie trzeba zwiedzić stacje metra w centrum. W Moskwie jest 12 linii, a większość stacji, znajdujących się w centrum przypomina pałace z wielkimi zwisającymi żyrandolami i pięknymi zdobieniami. Z pewnością zapomną Państwo, że znajdują się na stacji metra Bardzo przyjemnym miejscem na spacer jest Park Zwycięstwa, otwarty w 50 rocznicę zakończenia II wojny światowej. Jest to kompleks, skupiający pomnik Zwycięstwa, cerkiew, meczet, synagogę, muzeum Holokaustu oraz imponujący zegar słoneczny. Z Parku rozciąga się niesamowity widok na biznesową dzielnicę Moskwy - Moscow City - i jej imponujące drapacze chmur.

Okolice Moskwy wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Moskwie jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas i oprócz samej Moskwy, chciałyby zwiedzić większy kawałek Rosji. Miłośnikom bogatej architektury sakralnej poleca się wycieczkę do miejscowości, oddalonej od Moskwy o ok. 70 km – do Sergijew Posad. W mieście znajduje się kompleks skupiający unikatowe zabytki sakralne Rosji i stanowi kolebkę państwowości kraju. Klasztory, cerkwie i muzea tworzą całość nie do opisania. Wypożyczalnie samochodowe w Moskwie posiadają szeroką ofertę samochodów, wystarczy wybrać dogodny termin i miejsce odbioru samochodu, a HAPPYCAR znajdzie i porówna oferty różnych usługodawców. Będąc w Rosji, a tym bardziej w europejskiej części kraju, warto więc rozważyć przejazd do Sankt Petersburga. Jest to drugie miasto Rosji pod względem wielkości i zamieszkujących je osób. Jest bardzo atrakcyjne dla turystów, a dzięki architekturze tam panującej nie wiemy czy znajdujemy się w centrum Europy czy w Rosji. Mówi się, że Petersburg to najbardziej europejskie z wszystkich rosyjskich miast i że nie można pokochać i Petersburga i Moskwy jednocześnie, gdyż są to dwa zupełnie inne, ale i konkurujące ze sobą miasta. Prosimy przekonać się o uroku Moskwy i już dziś zarezerwować samochód, który będzie czekał na Twój odbiór już po przylocie.