Wypożyczalnia Samochodów Alicante

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 17 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 15 paź 2020, 03:18 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Alicante

Mały samochód

Mały samochód

Od 17 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 15 paź 2020, 03:18 .

Ta oferta została znaleziona 15 paź 2020, 03:18 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 21 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 32 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 39 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Ta oferta została znaleziona 24 paź 2020, 08:32 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Alicante

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Alicante:

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR :-D
Ocena wynajętego samochodu przez Ada J.- 20 lip 2015, 06:29
(4.2 do 5)
Rodzinny urlop można zaliczyć do udanych dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysiek O.- 20 lip 2015, 15:45
(4.2 do 5)
Dobre oferty dla każdego.
Ocena wynajętego samochodu przez Tamara W.- 20 lip 2015, 19:03
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Alicante

Już dziś mają Państwo szanse odkryć zapierające dech w piersiach miasto jakim jest Alicante. Historyczne, portowe miasto położone w południowo-wschodniej części wybrzeża Hiszpańskiego. Tutaj oprócz wymarzonych plaż i gorącego słońca znajdą Państwo wyśmienite miejscowe wina a także aromatyczne owoce. Aby mogli Państwo szybko i wygodnie zwiedzić stare miasto jak i inne ciekawe zakątki, proponujemy Państwu wypożyczenie samochodu w Alicante razem z HAPPYCAR . Tylko u nas znajdą Państwo tak korzystne oferty!

Ogólne informacje o mieście

Wypożyczonym autem z HAPPYCAR jeszcze łatwiej poznać Alicante. Miasto znajduje się w centrum letniego wypoczynku turystów na Costa Blanca. Mieści się tam także ulubiona plaża mieszkańców Madrytu, San Juan de Alicante, ale spotkać tu można ludzi z każdego zakątka świata. Oprócz znaczenia portowego i turystycznego miasto jest ważnym ośrodkiem administracyjnym - stolicą prowincji Alicante, centralnym miastem wspólnoty, który zarządza i finansuje pozostałe ośrodki. Miasto daje bardzo wiele powodów, by odwiedzić zarówno jego centrum, jak i wiele peryferyjnych dzielnic czy sąsiednich miast. Jednak, aby to było nie tylko możliwe, ale przyniosło też frajdę, warto taką wycieczkę odbyć samochodem i wybrać najbardziej malowniczą trasę.

Co warto zwiedzić, wynajem samochodu w Alicante

Po odbiorze z wypożyczalni zamówionego przez nas wcześniej samochodu, warto zacząć podróż od zwiedzania Castillo de Santa Bárbara (Zamek św. Barbary). Jest to zabytkowa warownia znajdująca się na wzgórzu stanowiąca doskonałe tło dla miejskiej panoramy. Początków budowy warowni możemy doszukiwać się około IX wieku. Jego nazwa wywodzi się prawdopodobnie z języka arabskiego, i oznacza jednocześnie małżowinę uszną i kształt góry. W roku 1248 zamek został zdobyty przez Alfonsa X Mądrego, przyszłego króla Kastylii

i Leónu. W XVIII w. Zamek stracił znaczenie militarne i zaczęto go używać jako więzienia. W 1963 ruiny przystosowano do celów turystycznych i udostępniono zwiedzającym. Z zamku można zejść specjalnym panoramicznym chodnikiem.

Nieopodal zamku Castillo de Santa Bárbara biegnie szeroka, 500-metrowa promenada Explanada de España. Ciągnie się ona wzdłuż rozległej linii nabrzeża i portu. Początek promenady znajduje się w Puerta del Mar i biegnie aż do Parque de Canalejas. Promenada jest najsłynniejszym bulwarem spacerowym w całej Hiszpanii, wybudowanym w XX w. Wyłożona jest marmurową falistą mozaiką, w kolorach czerwonym, czarnym i białym. Explanada de España to zarazem główny symbol turystyczny i znak rozpoznawczy Alicante.

Miasto Alicante bogate jest w wiele wąskich uliczek, znajdują się tu przepiękne parki oraz ciekawa infrastruktura. Na prawie na każdym rondzie można zobaczyć fontannę. Miasto ma również wiele do zaoferowania miłośnikom kultury i sztuki. Znajduje się tu wiele niezwykle interesujących muzeów. Można w nich podziwiać przede wszystkim dzieła hiszpańskich artystów, wśród których są Pablo Picasso, Joan Miro czy Salvadore Dali.

Wynajętym samochodem w okolice Alicante

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Alicante jest bardzo interesującym i godnym odwiedznia miastem. Co więcej wynajem samochodu w Alicante gwarantuje Państwu zwiedzenie najpiękniejszych miejsc regionu w komfortowych warunkach, zwłaszcza latem. Do położonego około 20 km od Alicante, miasta Elx (Elche), mogą Państwo w krótkim czasie dotrzeć za pośrednictwem wypożyczonego samochodu. W Elx znajduje się misterium ku czci Matki Bożej wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Położona nieco dalej, bo około godzinę drogi samochodem Murcja, nazywana miastem morw jest kolejnym miastem, które warto odwiedzić będąc w pobliżu. Najsłynniejsza budowla, która się tu znajduje to gotycka, potężna katedra Santa Maria z wieżą wysoką na 92 metry. Czyni ją to drugą co do wielkości w Hiszpanii, zaraz po wieży w Sewilli. W Murcji znajdują się także bogate zbiory dzieł rzeźbiarza barokowego Francisco Salzillo. Jeżeli lubią Państwo podróże samochodem, pięknym krajobrazem i ciekawymi miejscami do zwiedzenia mogą okazać się Walencja i Malaga. Obie miejscowości są popularne wśród turystów, gdyż oferują wiele zabytków oraz piękne plaże, odwiedzane nie tylko przez turystów, ale i tubylców. Szczególnie wygodnym może być wynajęcie samochodu już na lotnisku w Alicante. Lokalne wypożyczalnie samochodowe wraz z HAPPYCAR gotowe są znaleźć najlepsze auto, które sprosta Pańskim wymaganiom dotyczącym terminu, lokalizacji i wszelkich dodatków. O tym, że znajdujące się tam wypożyczalnie samochodów mają bardzo konkurencyjną ofertę można przekonać się konfrontując w internetowej porównywarce cen jej ofertę z cenami innych partnerskich firm, jak : Avis, AutoEurope czy AutoEscape.