Wypożyczalnia Samochodów Norwegia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Norwegia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Norwegia:

4.6 do 5 (209 oceny)

(5 do 5)
Całkowicie zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Gosia O.- 17 lip 2015, 15:26
(4.8 do 5)
Ekstraaaa stronaaa!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Lucyna T.- 18 lip 2015, 06:50
(4.7 do 5)
Strona internetowa cieszy oko przejrzysta. Ponad to na obsługę też nie można narzekać.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan D.- 19 lip 2015, 16:45
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Norwegia

Wynajem samochodów Norwegia - co należy wiedzieć?

Skoro interesuje Cię wynajem aut Norwegia, z pewnością zainteresują Cię również odpowiedzi na poniższe pytania.

Które oferty są najkorzystniejsze?

HAPPYCAR to internetowa porównywarka ofert wielu organizatorów wynajmu pojazdów, a zatem na portalu nie ma stałej stawki dobowej - ceny różnią się w zależności od organizatora oraz miejsca i terminu wynajmu. Jednak zgodnie z naszymi obserwacjami, najkorzystniejsze cenowo oferty zwykle dotyczą wypożyczalni w lotniskowych strefach car rental.

Jakie dokumenty są potrzebne do odbioru pojazdu?

Każda wypożyczalnia samochodów Norwegia wymaga okazania następujących dokumentów w momencie odbioru pojazdu: dowód osobisty/paszport, prawo jazdy, karta kredytowa. Wszelkie dokumenty muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy.

Jakie gotowe pakiety są dostępne w portalu HAPPYCAR?

HAPPY pakietPLUS pakietPODSTAWOWY pakiet
Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)Najlepsza regulacja tankowania (Pełny-Pełny)
Podstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieżyPodstawowe ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od kradzieży
AC z ubezpieczeniem wkładu własnegoAC z ubezpieczeniem wkładu własnego 
Nielimitowane kilometryNielimitowane kilometry 
Ubezpieczenie szyb i opon  
Ubezpieczenie dachu i podwozia  

Jak widzisz, warto wybrać HAPPY pakiet, ponieważ automatycznie zostaną zaznaczone wszystkie najkorzystniejsze filtry, abyś mógł się pozbyć wszelkich zmartwień!

Czy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia poza HAPPY pakietem?

Wynajem samochodów może się wiązać z pewnym ryzykiem, a my chcemy, abyś był w pełni chroniony, dlatego jeżeli żadna z ofert w HAPPY pakiecie nie będzie Ci odpowiadać, istnieje również możliwość dodania ubezpieczenia Allianz w formularzu rezerwacyjnym.

Jak działa ubezpieczenie wykupione za pośrednictwem HAPPYCAR?

Wszelkie ubezpieczenia dostępne na naszej stronie działają na zasadzie refundacji poniesionych kosztów, dlatego też nawet po wykupieniu ubezpieczenia, w dniu odbioru pojazdu wymagana jest blokada depozytu na karcie kredytowej głównego kierowcy.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji “FAQs”, w której zawarte są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kraina Fiordów

Gdzieś wysoko na północy Europy, rozpościera się jeden z najpiękniejszych krajów Skandynawii. Królestwo Norwegii to państwo położone na Półwyspie Skandynawskim, którego linię brzegową tworzą charakterystyczne zatoki zwane fiordami.

Fiordy to norweska klasyka. Wprawdzie można je oglądać też na Islandii, Grenlandii czy w Nowej Zelandii, ale w Norwegii są najłatwiej dostępne - tworzą tam spektakularną linię brzegową o długości aż 25148 kilometrów! Przy takiej odległości raczej ciężko będzie przemieszczać się pieszo czy też komunikacją publiczną pomiędzy konkretnymi miejscami, zatem wynajem samochodów Norwegia to wręcz konieczność.

Wyprawę po Norwegii najlepiej zacząć od miasta Bergen, nazywanego „Bramą Krainy Fiordów”. Jeśli jeszcze nie masz biletu na samolot, warto wybrać właśnie połączenie lotnicze do Bergen. Tamtejsze lotnisko posiada sporą strefę car rental, a zatem tani wynajem aut nie będzie problemem. Kiedy tylko kupisz bilet lotniczy, koniecznie skorzystaj z portalu HAPPYCAR, aby zarezerwować również pojazd!

Gdy tylko odbierzesz kluczyki, natychmiast będziesz mógł wyruszyć na turystyczny podbój Krainy Fiordów. Podczas tej wyprawy absolutnie nie możesz pominąć:

Przyroda jest chyba największą i najwspanialszą atrakcją tego niesamowitego kraju, lecz nie jedyną!

Które norweskie miasto jest obowiązkowym punktem wycieczki?

Oczywiście stolica Norwegii! Jeśli przylatujesz właśnie do Oslo, możesz bez problemu wypożyczyć samochód na jednym z tamtejszych lotnisk lub w samym mieście. Jeżeli natomiast lądujesz gdzieś indziej, wynajem aut Norwegia pozwoli Ci w mgnieniu oka dostać się tam z każdego miejsca w kraju.
Tak czy inaczej, naprawdę warto zwiedzić Oslo, gdyż oferuje wiele ciekawych atrakcji i zabytków, między innymi:

Nic dziwnego, że każda wypożyczalnia samochodów Norwegia ma pełne ręce roboty, gdyż wynajem aut otwiera naprawdę szerokie spektrum możliwości!