Wypożyczalnia Samochodów Oslo

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 82 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 15 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 05 gru 2019, 09:40 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Oslo

Mały samochód

Mały samochód

Od 82 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2019, 09:40 .

Ta oferta została znaleziona 05 gru 2019, 09:40 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 105 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:42 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:42 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 123 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:42 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 03:42 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Oslo

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Oslo:

4.3 do 5 (202 oceny)

(4.1 do 5)
Dzięki tej stronce zaoszczędziłem trochę kasy wypożyczając samochód.
Ocena wynajętego samochodu przez Bronisław T.- 17 lip 2015, 22:08
(4.7 do 5)
Raczej nie ma się do czego przyczepić.
Ocena wynajętego samochodu przez Kryzsiek J.- 18 lip 2015, 15:44
(4.9 do 5)
Przedłużenie okresu wypożyczenia nastąpiło bez problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 20 lip 2015, 07:58
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Oslo

Zróbcie Państwo coś dla swojej duszy i ciała i sprawcie sobie chwilę przerwy wybierając się w podróż do Oslo. Wycieczka jest polecana zarówno na rodzinny urlop jak i wypad ze znajomymi. Stolica Norwegii oferuje na prawdę wiele atrakcji i zabytków a wszystkie je mogą Państwo zobaczyć w szybki i wygodny sposób. Portal HAPPYCAR na pewno znajdzie dla Państwa najodpowiedniejszą ofertę wynajmu samochodu. Wynajem samochodu w Oslo to dobra okazja dla każdego podróżnika.

Informacje ogólne, wynajem samochodu Norwegia

Oslo położone jest w południowej części Norwegii i jest także jej stolicą i największym miastem. Miasto zamieszkiwane jest przez ponad 11% mieszkańców Norwegii, jest naukowym, gospodarczym, kulturowym i administracyjnym centrum Norwegii. W Oslo znajduje się około 980 siedzib firm związanych z sektorem morskim, jak również lotnisko Oslo-Gardermoen oddalone o niecałe 50 km od miasta. W 2009 roku Oslo uplasowało się na pozycji najdroższego miasta świata,wyprzedzając tym samym inną skandynawską stolicę, a mianowicie Sztokholm. Wynajem samochodu w Oslo jest dobrą okazją do zrobienia wycieczki po tym niesamowitym mieście, jak i jego okolicy. W ten sposób można poznać historię, zabytki i całe mnóstwo innych atrakcji, które oferuje stolica Norwegii.

Atrakcje i zabytki Oslo, wynajem samochodu Norwegia

Warto poznać norweską metropolię, jaką jest Oslo. Turystów przyciąga tu różnorodność. Oslo oferuje bowiem wiele ciekawych zabytków oraz przepiękną naturę znajdującą się w jego okolicy. Punktem obowiązkowym jest Twierdza Akershus. Zamek zbudowany został do obrony norweskiej stolicy. Pierwsze prace nad budową fortecy zaczęły się około 1290 roku. Pierwszy raz twierdza została użyta w bitwie w 1306. Położona jest bezpośrednio nad morzem i miała strategiczne znaczenie dla Oslo, jak i dla Norwegii. Dzisiaj w twierdzy znajdują się muzea militarne i muzeum rodziny królewskiej. Wstęp na teren twierdzy jest przez cały rok bezpłatny, a Gwardia Królewska pełni tu służbę wartowniczą. Inny budynek, który warto zobaczyć będąc w Oslo to Pałac Królewski. Pałac jest oficjalną siedzibą monarchów norweskich i zamieszkiwany jest obecnie przez króla Haralda V i jego żonę. Pałac jest położony na wzgórzu Bellevuehøyden, na końcu ulicy Karola Jana, która jest główną arterią handlową i turystyczną. W pałacu odbywają się także uroczyste obiady, podczas których król podejmuje zagranicznych gości. W trakcie zagranicznych wizyt głowy państw zatrzymują się właśnie w tym budynku. Każdego roku 17 maja, podczas święta narodowego Norwegii, rodzina królewska pozdrawia swoich poddanych z balkonu. Obok pałacu rozciąga się także park, który jest całkowicie otwarty dla zwiedzających. Kolejna atrakcja to Muzeum Statku Polarnego. Prezentowany jest tam statek polarny Fram z jego oryginalnym wyposażeniem z przełomu XIX i XX wieku. Wokół statku znajdują się ekspozycje poświęcone podróżnikom i wyprawom polarnym. Miłośników sportów zimowych może zainteresować skocznia narciarska Holmenkollbakken. Jest to jedna ze skoczni, na których odbywają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. W budynku znajduje się Muzeum Narciarstwa, a w nim można obejrzeć eksponaty pokazujące rozwój sportów zimowych. W Oslo znajduje się także Muzeum Muncha posiadające największą na świecie kolekcję prac autorstwa tego malarza.

Wycieczki po okolicy Oslo, wynajętym samochodem

Wynajem samochodu Oslo, oprócz zwiedzania samego miasta, proponuje także zobaczenie ciekawych atrakcji poza jego granicami. Trochę poza miastem znajduje się Frognerpark. Szczególnie łatwo dostać się tam dzięki wypożyczonemu samochodowi. Znajdują się tu największe zbiory gatunków róż. Dodatkowo nieopodal parku znajduje się Park Vigelanda, który jest najpopularniejszą atrakcją Oslo. Corocznie jest odwiedzany przez ponad milion turystów. W kompleksie parkowym można oglądać rzeźby Gustava Vigelanda z granitu i brązu. Na półwyspie Bygdøy możemy zobaczyć najlepiej na świecie zachowane łodzie Wikingów jeszcze z IX wieku. Miejsce jest także ulubionym celem letnich wypraw turystów, znajdują się tu bowiem plaże i tereny rekreacyjne. Wypożyczenie samochodu w Oslo będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli chcą zwiedzić Państwo nie tylko stolicę, ale i jej okolice. Niedaleko od Oslo znajdzie się również rozrywka dla odważnych. Otóż, około 20 km na południe od miasta znajduje się park rozrywki TusenFryd, ze swoimi najsławniejszymi skandynawskimi kolejkami górskimi, takimi jak SpeedMonster, który potrzebuje dwóch sekund aby rozpędzić się od 0 do 90km na godzinę. Dla tych, którzy boją się tak ekstremalnej zabawy, park oferuje mnóstwo innych atrakcji, jak np. park wodny. Jeżeli chcą zwiedzić Państwo inne norweskie miasta, wynajem samochodu w Oslo ułatwi Państwu to zadanie i poprowadzi Was prosto do magicznego Bergen, będącego bramą do zwiedzania fiordów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HAPPYCAR i rezerwacji samochodu już dziś.