Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Oslo - Gardermoen Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 126 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 wrz 2017, 04:25 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Oslo - Gardermoen Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 126 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 04:25 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 04:25 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 147 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2017, 06:29 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2017, 06:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 165 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 04:25 .

Ta oferta została znaleziona 23 wrz 2017, 04:25 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Oslo - Gardermoen Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Oslo - Gardermoen Airport:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Oslo - Gardermoen Airport

Port lotniczy Oslo-Gardermoen oddalony jest od stolicy o niecałe 50 km i jest największym lotniskiem w Norwegii, odprawiający ok. 23 milionów pasażerów rocznie. Lądowisko w Oslo ma swoją historię, gdyż zaczęło działać już w 1912 roku, jednakże było ono bazą wojskową. Wysokie zapotrzebowanie na loty cywilne zachęciło władze do wybudowania nowego terminalu oraz całej infrastruktury. Port lotniczy dalej się rozwija, aby zwiększyć swoją przepustowość i być gotowym obsłużyć 28 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko oferuje cały zakres udogodnień, takich jak restauracje czy parkingi.

Przejazd do Oslo

Dobra organizacja portu sprawia, że pasażerowie nie powinni mieć problemu z wydostaniem się z lotniska i przejazdem do ich docelowego miejsca. Na lotnisku stacjonują autobusy, kolejki oraz pociąg ekspresowy, które dowożą podróżujących do Oslo, Drammern czy Lysaker. Na lotnisku można również złapać taksówkę, jednakże trzeba liczyć się z wysokimi stawkami za kurs oraz dodatkami za przejazd nocny, weekendowy, a nawet popołudniowy. Aby nie przepłacać i szybko dostać się do swojej bazy turystycznej HAPPYCAR proponuje wynajem samochodu na lotnisku w Oslo i rozpoczęcie niezapomnianej podróży po jednym z piękniejszych miast Skandynawii. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Oslo oferują szeroki wybór samochodów.

Atrakcje Oslo

Świetna lokalizacja stolicy Norwegii pozwala na różnorodne atrakcje. Miasto jest nowoczesne, tak więc wizyta w muzeum, bibliotece czy wybranie się na koncert jest możliwe, a wręcz wskazane. Oslo oferuje również wspaniałe zabytki, takie jak Twierdza Akershus. Zamek zbudowany został do obrony norweskiej stolicy. Pierwsze prace nad budową fortecy zaczęły się około 1290 roku. Pierwszy raz twierdza została użyta w bitwie w 1306. Położona jest bezpośrednio nad morzem i miała strategiczne znaczenie dla Oslo, jak i dla Norwegii. Dzisiaj w twierdzy znajdują się muzea militarne i muzeum rodziny królewskiej. Wstęp na teren twierdzy jest przez cały rok bezpłatny, a Gwardia Królewska pełni tu służbę wartowniczą. Punktem charakterystycznym stolicy jest Pałac Królewski, który jest oficjalną siedzibą monarchów norweskich i zamieszkiwany jest obecnie przez króla Haralda V wraz ze swoją małżonką. Pałac jest położony na wzgórzu Bellevuehøyden, na końcu ulicy Karola Jana, która jest główną arterią handlową i turystyczną. W pałacu odbywają się także uroczyste obiady, podczas których król podejmuje zagranicznych gości. W trakcie zagranicznych wizyt głowy państw zatrzymują się właśnie w tym budynku. Każdego roku 17 maja, podczas święta narodowego Norwegii, rodzina królewska pozdrawia swoich poddanych z balkonu. Obok pałacu rozciąga się także park, który jest całkowicie otwarty dla zwiedzających. Kolejna atrakcja to Muzeum statku polarnego.

Wycieczki po okolicy Oslo - rent a car Oslo Airpo

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Oslo będzie świetnym wyborem, jeżeli chcą Państwo cieszyć się niezależnością w planowaniu wycieczek oraz komfortem jazdy. Norwegia słynie z dużych dystanów i daleko zlokalizowanych od siebie miast, stąż też wynajem samochodu w Oslo czy też na lotnisku ułatwi Państwu zadanie podróżowania. Sama stolica oferuje wiele atrakcji, jednakże okolice Oslo są równie piękne. Mogą Państwo udać się wypożyczonym samochodem na łono natury, aby podziwiać widoki gęstych lasów, fjordów i bogatej roślinności. Na półwyspie Bygdøy możemy zobaczyć najlepiej na świecie zachowane łodzie Wikingów jeszcze z IX wieku. W okolicach Oslo znajdzie się również rozrywka dla odważnych. Otóż, około 20 km na południe od Oslo znajduje się park rozrywki TusenFryd, ze swoimi najsławniejszymi skandynawskimi kolejkami górskimi, takimi jak SpeedMonster, który potrzebuje dwóch sekund aby rozpędzić się od 0 do 90km  na godzinę. Dla tych, którzy boją się tak ekstremalnej zabawy, park oferuje mnóstwo innych atrakcji, jak np. park wodny. Jeżeli chcą zwiedzić Państwo inne norweskie miasta, wynajem samochodu w Oslo ułatwi Państwu to zadanie i poprowadzi Was prosto do magicznego Bergen, bądź pobliskiej miejscowości Drammen. Wynajem samochodu na lotnisku w Oslo pomoże państwu bezproblemowo dotrzeć do Narodowego Parku Hardangervidda, największego rezerwatu w Norwegii. Widoki zapierają dech w piersiach, a kto wie, może będą Państwo tymi szczęściarzami, którym uda się zobaczyć stado reniferów. Jeżeli lubią Państwo dalsze podróże, warto rozważyć wizytę w szwedzkim Goeteborgu, drugim po Sztokholmie mieście w Szwecji. Do tego miasta z Oslo poprowadzi nas autostrada E6. Turystów przyciąga zapierające dech w piersiach Bergen. Jest to miasto położone wśród pięknych fjordów, których widoku nie zapomnimy przez bardzo długi czas.