Wypożyczalnia Samochodów Bolonia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 40 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 26 wrz 2020, 06:01 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Bolonia

Mały samochód

Mały samochód

Od 40 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 94 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 113 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 156 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Ta oferta została znaleziona 26 wrz 2020, 06:01 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Bolonia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Bolonia:

4.5 do 5 (196 oceny)

(5 do 5)
Przejrzystość i szybkość.Rzetelność mogę powierdzić po wynajeciui
Ocena wynajętego samochodu przez Mateusz B.- 20 mar 2017, 17:07
(5 do 5)
google
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysztof R.- 20 wrz 2018, 07:58
(4.1 do 5)
Preferuję rozmowy telefoniczne, bo zawsze można nawiązać kontakt z jakimś człowiekiem, a w happycar są całkiem mili ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 18 lip 2015, 18:41
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Bolonia

Marzą się Państwu typowe włoskie wakacje? Bolonia to świetny wybór. HAPPYCAR wyszuka i porówna dla Państwa najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodu w Bolonii. Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą i zaplanujcie swoje wakacje w tym pięknym regionie Włoch.

Informacje ogólne

Bolonia to bardzo popularny kierunek turystyczny, wśród podróżujących do Włoch. Miasto znajduje się w bardzo ciekawym regionie Emilia – Romania. Miasto liczy ponad 380 tysięcy mieszkańców i jest ważnym naukowym, kulturowym, a także turystycznym punktem na mapie Włoch.

Atrakcje Bolonii, wynajem samochodu

Miejsc do zwiedzania w Bolonii jest mnóstwo. Ważne, aby mądrze rozplanować swój urlop i zobaczyć jak najwięcej atrakcji, oferowanych przez miasto. Najważniejszym miejscem w Bolonii jest jej główny plac Piazza Maggiore, który skupia wiele ważnych budynków. To właśnie na tym placu znajdziemy Bazylikę San Petronio, która w zamyśle miała być największym kościołem na świecie, ale jest największym kościołem we Włoszech. Widoczne są dwa style, które zdobią tę budowlę - barokowy i gotycki. Zegar słoneczny wraz z płaskorzeźbami znajdującymi się na głównym portalu są najcenniejszymi elementami bazyliki. Także bazylika św. Dominika jest istotnym miejscem w Bolonii ze względu na architekturę, jak i historię. W bazylice są pochowane szczątki św. Dominika, a dodatkowo znajduje się tutaj przyległy klasztor Dominikanów. Na placu Maggiore znajduje się również ratusz oraz Fontanna Neptuna z przełomu XVI i XVII wieku. Bolonia to nie tylko miasto sakralnych budowli, otóż, znajdują się tutaj liczne muzea, które z pewnością są warte uwagi. Muzeum Archeologiczne w Bolonii zaciekawia wszystkich turystów, gdyż jest to muzeum nowoczesne, interaktywne. Ekspozycje są dostosowane nawet dla dzieci. Nikt nie będzie się tutaj nudził, niezależnie czy są Państwo wielkimi miłośnikami historii czy nie. MAMbo – Muzeum Sztuki Współczesnej w Bolonii przedstawia jak ewoluowała sztuka włoska od czasów II wojny światowej do dzisiaj. Kolejnym punktem wśród ciekawych muzeów jest bez wątpienia Muzeum Muzyki, w którym oprócz ciekawych instrumentów czy historii muzyki zobaczymy rękopisy cenionych kompozytorów, takich jak Strauss czy Verdi. Także miłośnicy motoryzacji odnajdą się w Muzeum Ducati, w którym zwiedzający zapoznają się z historią marki, zobaczą legendarne modele oraz współczesne prototypy. Bolonia jest „włoską doliną motoryzacji”, gdyż w mieście swoje siedziby mają również sportowe, luksusowe marki samochodów, takie jak Maserati, Lamborghini czy Pagani Zonda. Jak widać, Bolonia to nie tylko piękna architektura i niesamowita kuchnia. To także duma włoskiej motoryzacji.

Charakterystyczną cechą miasta są małe, kręte uliczki i domy z żółtą, pomarańczową czy czerwoną elewacją. Dodatkowo, Bolonia to miasto placów i arkad. Niemalże każdy plac jest nimi otoczony. Robi to niezwykłe wrażenie. To włoskie miasto słynie również z pierwszego uniwersytetu w Europie. Warto wiedzieć, że na Uniwersytecie w Bolonii studiował znany astronom, Mikołaj Kopernik. Można wyruszyć w poszukiwania domu, w którym mieszkał Kopernik w czasie studiów. Piazza Santo Stefano jest bardzo uroczym miejscem. Na placu można kupić obrazy, książki, lustra i inne stare przedmioty. W Bolonii znajdziemy również słynne dwie wieże, które są pozostałościami po dwustu wieżach z czasów średniowiecza. Były one znakiem rozpoznawczym miasta. Wyższa z wież ma 498 schodów, na które turyści z chęcią się wspinają, gdyż widok z samej góry jest nie do opisania.

Okolice Bolonii wynajętym samochodem

Bolonia jest pięknym miastem i zapewne można spędzi tam wiele dni, zwiedzając i odpoczywając. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jednakże, wypożyczenie samochodu w Bolonii zagwarantuje Państwu, że wakacje będą dużo przyjemniejsze. Oprócz zwiedzania miasta, będą mogli Państwo planować wycieczki po okolicy od świtu do zmroku, bez konieczności dostosowania się do ostatnich kursów transportu publicznego. Wynajęcie samochodu w Bolonii to niezależność w podróżowaniu i komfort jazdy. Bolonia zlokalizowana jest w świetym miejscu, gdyż możliwy jest łatwy dojazd do kilku ciekawych miejsc we Włoszech. Kierując się na południe dotrą Państwo do przeuroczej Florencji, a z niej na zachód dotrą Państwo do słynnej miejscowości Pisa, która ma dużo więcej do zaoferowania, niż Krzywą Wieżę, która bez wątpienia jest największą atrakcją tego miasta. W Pizie znajduje się również port lotniczy Pisa, który z racji na swoje dobre połączenia, wita turystów z całego świata. Bardzo ciekawą opcją jest wynajęcie samochodu w Bolonii i przejazd do Mediolanu. Stolica mody przyciąga swoimi domami mody, piękną architekturą i szykiem we włoskim wydaniu.

Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR i podróżujcie bez granic!