Wypożyczalnia Samochodów Albufeira

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 27 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 16 wrz 2020, 08:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Albufeira

Mały samochód

Mały samochód

Od 27 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 39 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 89 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 06:03 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 06:03 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 103 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Ta oferta została znaleziona 16 wrz 2020, 08:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Albufeira

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Albufeira:

4.4 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
great
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin S.- 12 sie 2018, 20:56
(4.9 do 5)
Superowa stronka!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Ksawery U.- 18 lip 2015, 16:05
(4.7 do 5)
Bardzo dobra porównywarka, jestem zadowolona z usług happycar :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwia J- 18 lip 2015, 10:06
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Albufeira

Tanie wynajęcie samochodu Albufeira

Jednym z najpiękniejszych miast Portugalii bez wątpienia jest Albufeira. To malownicze miasto oczaruje zwiedzających ciekawą zabudową oraz niesamowitą, ciepłą atmosferą. Turyści kochają to urocze miasto ze względu na bezpośredni dostęp do pięknej piaszczystej plaży, ciągnącej się także wiele kilometrów poza nie. Podróżnicy wybierający Albufeirę na cel swojej wyprawy chwalą sobie niewielką, niespełna czterdziestokilometrową, odległość portu lotniczego w Faro od miasta.

Wynajem samochodu w mieście Albufeira

Mobilność podróżnych zwiększa możliwość szybkiego wynajęcia samochodu w momencie dotarcia do tej niewielkiej aglomeracji. Wypożyczenie samochodu w Albufeira znacznie ułatwia użycie porównywarki, która pozwoli na wybór optymalnego usługodawcy. Klient może, według swoich potrzeb i preferencji, zdecydować się na Auto Europe, Auto Escape, Hertz i wielu innych. Porównywarka wypożyczalni samochodów umożliwi wynajem taniego i komfortowego auta, dzięki któremu poruszanie się po mieście oraz jego okolicach będzie wygodne i niezależne od rozkładów jazdy lokalnych przewoźników. Wybrana za pomocą porównywarki wypożyczalnia samochodów w Albufeira gwarantuje błyskawiczny odbiór auta na miejscu, bez zbędnej biurokracji.

Albufeira, to typowe centrum turystyczne. W mieście znajduje się silnie rozwinięta infrastruktura rekreacyjna, gastronomiczna oraz noclegowa, a mimo to zachowuje urok i czar starego portu rybackiego. Każdy zwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Miłośnicy ciszy i spokoju mogą zdecydować się na odosobnioną zatokę kąpielową, natomiast zwolennicy przygód oraz zawierania nowych znajomości mogą wybrać się na plażę, do dawnej knajpy rybackiej lub nowoczesnej dyskoteki. Wielbiciele sportów wodnych mają możliwość wybrania się na żagle lub serfowania na desce. Wszyscy natomiast powinni odwiedzić kawiarnie i restauracje serwujące lokalne specjały oraz obowiązkowo wybrać się na spacer miejską Starówką. Urokliwe małe, białe domki w stylu mauryjskich ulokowane na skalistych zboczach nadają wieczornym wyjściom niezapomnianego, magicznego klimatu. Dostanie się do wybranych miejsc i skorzystanie z upragnionych atrakcji znacznie ułatwi w Albufeira wynajem samochodu. Poruszanie się własnym środkiem lokomocji gwarantuje niezależność w wyborze lokalnych atrakcji oraz kolejności ich zwiedzania. Umożliwia również opuszczenie miasta i zwiedzenie całego regionu. Na południowym wybrzeżu kraju położony jest urokliwy kurort Algarve z niesamowitymi, wielobarwnymi klifami oraz ruinami dawnej twierdzy. Niedaleko od miasta znajdują się również wypoczynkowe miejscowości Porches i Praia de Rocha. Przyciągające swoimi malowniczymi krajobrazami.

Dla regionu Algarve, poza plażami, w tym, najbardziej na świecie znanej plaży Praia da Marinha w Lagos, charakterystyczne jest także pagórkowate ułożenie terenu z niezwykle żyznymi dolinami. Dlatego występuje tu wiele gatunków rzadkiej flory. Uprawiane są tu niektóre gatunki cytrusów, migdałowców oraz fig. Zwiedzając miejscowe uprawy można zakosztować w smaku świeżych, ogrzanych słońcem Portugalii owoców. Jednym z najpiękniejszych miejsc okolicy jest klifowe wybrzeże z wieloma wyrzeźbionymi w wapieniu przez wody oceanu jaskiniami. Jednymi z najciekawszych miast regionu są Lagos oraz Vila Real de Santo António. W miastach tych, można zobaczyć niezwykłe zabytki, min. malowniczy deptak osłonięty palmami w Logos oraz przepiękny, sięgający XVIIw. rynek w Vila Real de Santo António.

Zwiedzanie okolic Albufeira wynajętym samochodem

Mając do dyspozycji samochód, warto przygotować wycieczkę krajoznawczą i połączyć dojazd do Vila Real de Santo António z podziwianiem urzekających widoków typowych dla okolicy. Wyjeżdżając z Albufeiry w kierunku wschodnim podróżnik ma okazję zobaczyć niemal całe południowe wybrzeże kraju. Wypożyczalnia samochodów w Albufeira udostępni odpowiedni pojazd, którym w komfortowych warunkach, miłośnik podróży dotrze do wybranej przez siebie miejscowości, bez konieczności przesiadek i restrykcyjnego trzymania się rozkładu jazdy autobusów. Po opuszczeniu Albufeiry trzymając się głównej trasy w kierunku zachodnim koniecznie trzeba zobaczyć urokliwe miejsca przy rzece Ribeira de Quarteira, takie jak grotę z niezwykłym pomnikiem Azenha de Paderne, ciekawy, średniowieczny zamek Castelo de Paderne oraz Ponte Mediewal de Paderne, czyli przepiękny, średniowieczny, zbudowany z kamienia most. Jadąc dalej można zatrzymać się w okolicach Pocanco de Paragilna na krótki odpoczynek w Casa Mocho Branco lub w okolicach Vale de Judeu zjeść pyszny posiłek w znanej restauracji Retiro de Camponies. Dalej, za Colmeal, na południowej trasie można zobaczyć, piękny, dawny obelisk, Cerro do Gulhium. Natomiast w pobliżu Vale Formoso, znajduje się ciekawa pod względem architektonicznym świątynia Ermida Nossa Senhora da Saúde. Nie zjeżdżając z trasy, zanim dotrze się do Vila Real de Santo António, warto zobaczyć jeszcze kemping Calico Park. W pobliżu miasta docelowego podziwiać można rezerwat przyrody Sapal de Castro Marim e Vila Real de Santo António oraz przepiękne widoki związane z brzegami rzeki Esteiro da Carrasqueire.

Wyprawa do każdego wybranego przez turystę miejsca okaże się ciekawsza i bardziej efektywna, gdy zdecyduje się on na wynajem samochodu. Dzięki temu, jego podróż okaże komfortowa, a on sam nie będzie musiał rezygnować z obejrzenia wybranych miejsc.