Wypożyczalnia Samochodów Funchal

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 gru 2019, 03:48 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Funchal

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 03:48 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 03:48 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 8 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 03:48 .

Ta oferta została znaleziona 08 gru 2019, 03:48 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 58 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:05 .

Ta oferta została znaleziona 07 gru 2019, 10:05 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 60 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 08:07 .

Ta oferta została znaleziona 06 gru 2019, 08:07 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Funchal

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Funchal:

4.6 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
szybko, skutecznie i co najważniejsze atrakcyjnie cenowo
Ocena wynajętego samochodu przez Michal S.- 29 lis 2017, 22:26
(4.6 do 5)
Konkurencyjne ceny i oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Grzegorz D.- 19 lip 2015, 21:30
(4.2 do 5)
Jak mój samolot sie spóźnił, powiadomiłem o tym infolinię, która zajęła się wszystkim i samochód czekał na mnie w umówionym miejscu.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz R.- 19 lip 2015, 07:55
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Funchal

Zastanawiają się Państwo nad miejscem kolejnego urlopu? Funchal na Maderze to świetny wybór, gdyż oferuje turystom piękne widoki, bogatą roślinność, liczne rezerwaty i mnóstwo wspaniałych miejsc do spacerowania. HAPPYCAR pomoże znaleźć Państwu odpowiedni samochód, dostosowany do charakteru Waszego urlopu. Wypożyczalnie samochodowe w Funchal bezproblemowo Państwa obsłużą zaraz po przylocie na wyspę.

Informacje ogólne

Funchal jest stolicą Madery i zarazem jej największym miastem. Przynależność całej wyspy przypisana jest do Portugalii. Funchal zamieszkuje ponad 100 tysięcy osób. Na Maderę najlepiej dostać się na lotnisko w Funchal, które prężnie obsługuje turystów, spragnionych pięknych widoków i niezwykłej roślinności.

Atrakcje w Funchal, wynajem samochodu

Uwagę turystów mogą przyciągać szaro-białe mozaikowe chodniki wykonane z wapienia i bazaltu. Typową i najlepiej zachowaną zabudowę miasta Funchal możemy podziwiać Rua da Carreira. Znajdują się tu domy z zamykanymi okiennicami i ciągnącymi się wzdłuż fasady balkonami. Po drugiej stronie miasta niedaleko targu znajduje się najstarsza ulica w mieście – Rua de Santa Maria, na której to skupia się nocne życie Funchal. Będąc nieopodal targu, warto do niego zajrzeć, szczególnie na Mercado dos Lavradores. Zobaczyć tu można mnóstwo barw, poczuć różnorodne zapachy kwiatów czy owoców. Podążając na południe od Mercado dotrzemy do Madeira Story Center. Tutaj możemy poznać historię Madery i tego jak się rozwijała aż do dnia dzisiejszego. Będąc w centrum miasta trzeba udać się koniecznie na Avenida do Arriaga, gdzie uwagę turystów przykuwa budynek Palácio de São Lourenço z roku 1520. Jest to najlepiej zachowany budynek twierdzy w Portugalii z XVI, XVII wieku. Bardzo zaskakującym akcentem są pomniki Jana Pawła II i Józefa Piłsudskiego, znajdujące się w centrum miasta. Funchal od zawsze było miastem bogatym, stąd też musiało bronić się przed piratami. W mieście wybudowano twierdze, które można zwiedzać. W jednej z nich znajduje się obecnie Muzuem Sztuki Współczesnej. Miłośnicy historii i zabytków sakralnych z pewnością odnajdą się w największym muzeum w mieście Museu de Arte Sacra, które prezentuje relikwie sakralne, otrzymane jako dary od bogatych kupców. Co ciekawe, w byłym klasztorze znajduje się najsłynniejszy sklep z winami w Funchal - Adegas de Sao Francisco. Warto spróbować rodzajów win prosto z Madery, gdyż cieszą się popularnością wśród turystów. Wynajem samochodu w Funchal będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż zabytki w mieście znajdują się daleko od siebie, a samo miasto znajduje się na wzgórzu. Decydując się na zwiedzanie okolic będą Państwo mieć drogę raz z górki... raz po górkę. Atrakcją Funchal zdecydowanie jest fakt, że urodził się tutaj sam Christiano Ronaldo. Funchal przyciąga miłośników piłki nożnej poprzez muzeum, które poświęcone zostało właśnie osobie i karierze tego utalentowanego piłkarza, który zresztą osobiście przybył na otwarcie muzeum. Ciekawą atrakcją na wyspie jest także targ rybny Mercado dos Lavradores, na którym znajdziemy również bardzo rzadkie gatunki owoców w Europie.

Okolice miasta Funchal wynajętym samochodem

Wynajęcie samochodu w Funchal jest trafnym wyborem, jeżeli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem całej wyspy, a nie tylko Funchal. Tuż za stolicą Madery znajduje się Park Ekologiczny Funchal. Monte Palace Tropical Garden to kompleks ogrodów, skupiający bogatą roślinność typową dla Madery. Znawców historii na pewno zainteresuje fakt, iż na wyspie, a dokładniej tuż obok tropikalnych ogrodów w kościele Nossa Senhora do Monte, znajduje się miejsce pochówku Karola I Habsburga, wygnanego, ostatniego cesarza Austro-Węgier. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu warto również wybrać się w inną część Madery, do miasta rybaków - Camara de Lobos. Tam podobno życie płynie wolniej. Warto poznać codziennie życie ludzi mieszkających w tym spokojnym miasteczku i poczuć się jakby się było na wiecznych wakacjach. Wszystkim turystom, chcącym podróżować po wyspie poleca się atrakcje jakie oferuje zachodnie wybrzeże wyspy. Jedną z nich są bez wątpienia naturalne baseny Porto Moniz. Na Maderze plaże piaszczyste są bardzo rzadkie, taki jest urok tej wyspy. Jednakże, jeżeli zależy Państwu na takiej plaż, polecamy wybrać się do Calheta. Bez problemy zaparkują Państwo tam samochód, aby chwilę później wybrać jedną z dwóch piaszczystych plaż, przy których funkcjonują liczne kawiarenki i małe wodne miasteczko. Frajda dla każdego, a w szczególności dla dzieci.

Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo najkorzystniejszą ofertę wynajmu samochodu w Funchal i tym samym zdobędą Państwo wygodę oraz niezależność podczas zwiedzania.