Wypożyczalnia Samochodów Wenecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 54 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 31 sie 2020, 06:41 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Wenecja

Mały samochód

Mały samochód

Od 54 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 06:41 .

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 06:41 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 72 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:48 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:48 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 123 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 161 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Wenecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Wenecja:

4.4 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
2. Dobra strona internetowa, przejrzysta, obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony
Ocena wynajętego samochodu przez Mirek Z- 20 lip 2015, 09:14
(4.3 do 5)
Już dwa razy wypozyczyłam smochód za pośrednictwem happy car i poki co mam tylko dobre doświadczenia, mma nadzieje, że nic sie nie zmieni
Ocena wynajętego samochodu przez Alina D.- 20 lip 2015, 11:46
(4 do 5)
Szeroki wybór ofert, w przypadku wielkich wymagań mają też do wyboru różne dodatki.
Ocena wynajętego samochodu przez Józef F.- 21 lip 2015, 03:21
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wenecja

Tanie wynajęcie samochodu Wenecja

Czy zastanawiają się Państwo nad kierunkiem wakacyjnym? Wenecja jest bez wątpienia świetnym wyborem. Nie dość, że leży nad morzem to oprócz morskich widoków oferuje wiele atrakcji. HAPPYCAR wyszuka dla Państwa najlepszą ofertę wynajmu samochodu w Wenecji.

Informacje, wynajem samochodu Wenecja

Wenecja to jedno z piękniejszych miast we Włoszech i jedno z najsłynniejszych na całym świecie. Położone jest w północno – wschodniej części kraju i ma dostęp do Morza Adriatyckiego. Warto wiedzieć, że miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, gdyż bardzo duża część miasta znajduje się na bagnistych wyspach, a transport odbywa się głównie drogą morską. Jest również znanym ośrodkiem kulturowym na świecie – w Wenecji znajduje niezliczona ilość zabytków i wspaniałe przykłady różnorodnej architektury. Do Wenecji warto udać się w okresie karnawału, gdyż karnawał wenecki jest znany na całym świecie jako świetna zabawa uliczna i można go porównać do karnawału w Rio de Janeiro. Idea karnawału w Wenecji była bardzo przemyślna, gdyż celem było zamazanie różnic między grupami społecznymi w mieście. Bawili się wszyscy zza masek, nie zwracając uwagi na swój status. Do Wenecji najłatwiej dostać się samolotem, który wyląduje na weneckim lotnisku Marco Polo, oddalonym ok. 10 km od miasta.

Atrakcje w Wenecji

Wynajęty w Wenecji samochód zapewni Państwu niezależność podczas zwiedzania i szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce, poza ścisłym centrum. Zwiedzanie Wenecji można rozpocząć od Bazyliki św. Marka, która jest najcenniejszym sakralnym zabytkiem w mieście i zachwycają się nią turyści z całego świata. W bazylice znajdują się szczątki św. Marka Ewangelisty. Architektura bazyliki charakteryzuje się przepychem i posiada liczne elementy architektury bizantyjskiej. Innym sakralnym zabytkiem jest Bazylika La Salute. Choć mniej znana, jest równie piękna, a jej lokalizacja zachęca turystów do odwiedzin, gdyż znajduje się tuż nad Kanałem Grande. Wspomniany kanał został zbudowany w XV wieku i łączy wenecką lagunę (Piazzale Roma) z kanałem św. Marka (Canale di San Marco). Kanał można podziwiać z licznych mostów albo z gondoli. Jednym z najbardziej znanych weneckich mostów jest Most Rialto (Ponte di Rialto). Jest to najstarszy most w mieście, który opiera się na jednym łuku, a jego schody otoczone są sklepami z pamiątkami i biżuterią. Z mostu rozprzestrzenia się piękny widok na obie strony kanału. Symboliczne znaczenie ma również Most Westchnień (Ponte dei Sospiri), który łączy piętro Pałacu Dożów z sąsiednim więzieniem i jest zawieszony nad Kanałem Pałacowym. W przeszłości tym mostem prowadzono skazańców, którzy po raz ostatni mogli westchnąć do wolnego świata właśnie z tego mostu. Wróciwszy na Plac św. Marka warto przejść się w okolice Wieży Zegarowej, w której umieszczono mechanizm zegara astronomicznego. Pokazuje on nie tylko godziny ale także pory roku, fazy księżyca i położenie słońca w kolejnych znakach zodiaku. Nieopodal Wieży Zegarowej znajduje się słynna Prokuracja - Prokuratura Stara i Prokuratura Nowa. Są to budynki, w których kiedyś znajdowały się apartamenty najważniejszych weneckich prokuratorów, obecnie są to apartamenty prezydenckie. Na parterze znajdują się liczne kawiarnie, których historia sięga XVIII wieku. Można usiąść przy jednym ze stolików, znajdujących się na zewnątrz, zamówić aromatyczną wenecką kawę i rozkoszować się tą niespotykaną architekturą tworzącą Plac św. Marka. Ciekawym miejscem jest również Pałac Dożów, który był siedzibą władz Wenecji i prezentuje wenecki gotyk z licznymi koronkowymi łukami. Ta budowla spodoba się nie tylko miłośnikom i znawcom architektury.

Okolice Wenecji wynajętym samochodem

Wenecja jest świetnym miastem, które oferuje niezliczoną ilość atrakcji i zabytków. Jeżeli już jednak Państwo zwiedzą wszystkie te miejsca, które były przewidziane i obowiązkowo wykupią przejażdżkę gondolą, to mogą Państwo rozważyć wypożyczenie samochodu w Wenecji po to, aby zobaczyć również ciekawe okolice miasta. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu można bez problemu zaplanować wycieczkę do pobliskich miast. Trochę ponad 100 km od Wenecji znajduje się Bolonia – miasto najstarszego uniwersytetu w Europie, z ciekawą architekturą, charakteryzującą się występowaniem czerwonej i pomarańczowej cegły. Następnie, nieco dalej, znajduje się słynny Mediolan, miasto mody. To właśnie tutaj będą mogli podziwiać Państwo szyk we włoskim wydaniu, najsłynniejsze domy mody i zagranicznych turystów pragnących mieć choć namiastkę tego bogactwa. Po drodze powinni minąć Państwo Padwę – również urocze miasto. Wypożyczenie samochodu w Wenecji zagwarantuje Państwu komfort i niezależność podczas zwiedzania.

Zespół HAPPYCAR zaprasza do rezerwacji i życzy udanej podróży.