Wypożyczalnia Samochodów Wenecja

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 54 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 5 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 31 sie 2020, 06:41 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Wenecja

Mały samochód

Mały samochód

Od 54 zł za dzień
przy 5 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 06:41 .

Ta oferta została znaleziona 31 sie 2020, 06:41 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 72 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:48 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2020, 04:48 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 123 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 161 zł za dzień
przy 31 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 08:30 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Wenecja

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Wenecja:

4.5 do 5 (196 oceny)

(5 do 5)
Szybko łatwo i przyejmnie
Ocena wynajętego samochodu przez Adrian Z.- 04 lut 2018, 17:58
(5 do 5)
Bardzo dobra cena i strona internetowa
Ocena wynajętego samochodu przez Zuzanna P.- 30 wrz 2018, 18:33
(5 do 5)
Serdecznie pozdrawiam całe happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Adam N.- 21 lip 2015, 20:40
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Wenecja

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Wenecja

Jeśli ktoś wybiera się w podróż do jednego z najpiękniejszych miast na świecie, to z pewnością czekają go niezwykłe atrakcje na każdym kroku. Jednak przebywając w mieście nawet tak malowniczym i nietypowo położonym jak Wenecja, warto wypożyczyć samochód. Choć w tym zbudowanym na niewielkich wysepkach mieście nie ma mowy o poruszaniu się autem między poszczególnymi wyspami, to jednak samochodem można dojechać tutaj aż do mieszczącego w centrum Piazzale Roma. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wenecji przynosi wiele korzyści podróżującym. Wenecja Marco Polo (VCE) to lotnisko położone 12 km od centrum Wenecji - zatem jeśli chce się wygodnie i szybko dostać do celu podróży, wynajęcie auta po wyjściu z samolotu jest znakomitym pomysłem. Jeśli chcą Państwo wybrać najkorzystniejszą cenowo opcję wynajmu auta, warto skorzystać z internetowej wyszukiwarki cenowej.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Wenecja

Pełne tajemnic i niezwykłej atmosfery słynne włoskie miasto przyciąga rocznie miliony turystów z całego świata. To cudowne miasto słynące z licznych kanałów i mostów oraz przepięknej architektury powinien zobaczyć każdy choć jeden raz! Do centrum Wenecji można dostać się tramwajem wodnym - w przypadku, gdy parkuje się w Maestre, czyli części miasta położonej na lądzie, jest to najlepsze rozwiązanie. Decydując się na wypożyczenie samochodu na lotnisku w Wenecji, warto zatem powziąć decyzję zatrzymania się w hotelu położonym właśnie w Maestre, skąd w 10 minut dotrzemy na brzeg Canal Grande.

 Z Maestre można szybko dojechać samochodem do Piazzale Roma, zapewniając sobie łatwy dostęp do największych atrakcji miasta. W pół godziny da się dojść z tego miejsca na Plac św. Marka. Największy parking na Piazzale Roma to wielopoziomowy Autorimessa Comunale - jest on szczerze polecany przez kierowców zatrzymujących się Wenecji. Historyczna część tego miasta zachwyca o każdej porze roku. Nawet, jeśli zwiedzających omija możliwość uczestniczenia w słynnym karnawale weneckim, to spacerując ciasnymi uliczkami co chwilę natrafiają na kunsztownie wykonane maski, które są wpisane w wenecki pejzaż o każdej porze roku.

W Wenecji na lotnisku wynajem samochodu cieszy się dużym powodzeniem, mimo, że samo centrum miasta nie jest rajem dla kierowców. Jednak, nawet gdy przylatuje się tylko na dzień czy dwa do Wenecji, to samochód ułatwia sprawny dojazd do miasta i pozwala szybko i komfortowo przemieszczać się po całym regionie, który jest godny zwiedzenia, ponieważ okazuje się być niezwykle atrakcyjnym dla wielbicieli zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Wynajętym samochodem po okolicach Wenecji

Wenecja należy do regionu zwanego Wenecją Euganejską, jest ona jednocześnie jego stolicą. Inne słynne miasta tego położonego w północnej części Włoch obszaru to Padwa, Vicenza i Verona - którą warto też zwiedzić, nie tylko ze względu na słynną historię miłosną Romea i Julii. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wenecji umożliwia zwiedzenie całej Wenecji Euganejskiej. Jest jednym z najciekawszych regionów nie tylko Włoch, ale i całej Europy. Wyjątkowa architektura, zwłaszcza kościoły i bazyliki, które tu można zwiedzić, pozostawiają niezatarte wrażenie. Przykładem może być Bazylika św. Antoniego w Padwie, będąca celem wielu wycieczek z Polski. W samej Wenecji natomiast koniecznie trzeba zobaczyć Bazylikę św. Marka wybudowaną przy placu również nazwanym na cześć imienia patrona miasta. Będąc w tym mieście, należy też zobaczyć Pałac Dożów i Most Westchnień, choć ważnych obiektów jest tu wiele więcej. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Wenecji ułatwi podróżowanie po całej Wenecji Euganejskiej i nie tylko. Tym z Państwa, którzy chcieliby zobaczyć nieco więcej z włoskich miast sugerujemy podróż do Bolonii lub Mediolanu. Z wynajętym z HAPPYCAR samochodem każda podróż zostanie zrealizowana sprawnie i komfortowo.