Wypożyczalnia Samochodów Boston

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 73 zł za dzień
Klasa kompaktowa

Tani przykład cenowy Klasa kompaktowa

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 25 wrz 2020, 04:22 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Boston

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 73 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 73 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 79 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 111 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ta oferta została znaleziona 25 wrz 2020, 04:22 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Boston

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Boston :

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.6 do 5)
Obeszło się bez rekamacji, dziękujemy!
Ocena wynajętego samochodu przez Klaudia E.- 20 lip 2015, 10:43
(4.2 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR :-D
Ocena wynajętego samochodu przez Ada J.- 20 lip 2015, 06:29
(4.2 do 5)
Rodzinny urlop można zaliczyć do udanych dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysiek O.- 20 lip 2015, 15:45
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Boston

Tanie wynajęcie samochodu Lotnisko Boston

Port Lotniczy Boston jest oddalony od miasta o 6 km i obsługuje rocznie około 27 milionów pasażerów. Lotnisko jest największym w stanie Massachusetts i jednym z większych w USA. W porcie lotniczym znajdą Państwo wiele udogodnień, jak np. kawiarnie i restauracje, sklepy, księgarnie, kioski, pomoc medyczna, pucybut czy SPA. Dla pasażerów oczekujących na swój lot czeka również strefa sztuki czy pomnik 11 września. Port lotniczy jest również świetnie przygotowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie terminali funkcjonują windy, oznakowane w języku Braille’a, toalety oraz parkingi. Na lotnisku Boston-Logan działają również dwa hotele, dzięki którym pasażerowie przesiadkowi mogą w spokoju oczekiwać na swój samolot w jednym z pokoi.

Dojazd do Bostonu - wynajem samochodu na lotnisku Boston

Lotnisko posiada świetnie zorganizowaną sieć transportu publicznego, tj. autobusy, metro i taksówki. Jednakże, aby uniknąć kolejek do taksówek, czy dłużącego się oczekiwania na transport publiczny, lotnisko zapewnia również wypożyczalnie samochodowe już na lotnisku w Bostonie. Główne wypożyczalnie na lotnisku Boston-Logan to: Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National oraz Thrifty. HAPPYCAR wraz z lokalnymi wypożyczalniami sprawi, iż wizyta w Bostonie będzie udana od samego początku. Wystarczy tylko porównać oferty na naszym portalu, zaznaczyć dogodny termin i wybrać odpowiednią ofertę, a po wylądowaniu na lotnisku w Bostonie ruszyć w drogę do samego miasta lub jeszcze dalej.

Boston to miasto o wielu przydomkach. Nazywane jest amerykańskimi Atenami ze względu na rozwinięte życie kulturowe i naukowe. Nazywane także Kolebką Wolności, o czym dowiadujemy się czytając o znaczeniu Bostonu podczas wojny o niepodległość (słynna herbatka bostońska). Boston jest też Miastem na Wzgórzu, nazwa wzięła się stąd, że jeden z pierwszych burmistrzów miasta chciał zbudować biblijne miasto na wzgórzu. Przydomek ten dotyczy również trzech wzniesień leżących w okolicach Bostonu. Interesującym określeniem jest „amerykańskie miasto spacerów”. Miano to jest odzwierciedleniem gęstej zabudowy miasta. Ciekawostką jest, że w jednej z bostońskich dzielnic, Brooklinie urodził się prezydent Kennedy i jego rodzeństwo. W mieście znajduje się wiele atrakcji, od stadionu baseball’owego Fenway Park, na którym odbywają się również koncerty, po muzea i liczne festiwale, np. Boston Harbor Fest, na którym można zapoznać się z kolonialnym dziedzictwem Stanów Zjednoczonych. Największą atrakcją Bostonu jest New England Aquarium, które jest położone bezpośrednio nad morzem. Tu można podziwiać wszystko, co żyje w morzu, od pingwinów przez lwy morskie, aż po meduzy. Szczególnie imponujący jest ogromny zbiornik ze słoną wodą, który jest bardzo dobrze widoczny z każdej strony. Wewnątrz zbiornika znajduje się sztuczna rafa koralowa, która jest domem dla setki różnych gatunków ryb.

Zwiedzanie okolic Bostonu z wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Bostonie jest świetnym rozwiązaniem, aby móc obejrzeć okoliczne zabytki i atrakcje takie jak skansen Plymouth Plantage czy półwysep Cape Cod. W takim wypadku podróż będzie nie tylko przyjemnością, ale pozostaną Państwo przez cały czas elastyczni i niezależni w stosunku do publicznych środków transportu. Wynajem samochodu na lotnisku w Bostonie sprawdzi się również, jeżeli chcą Państwo wyruszyć w trasę po amerykańskich drogach i dotrzeć to globalnej metropolii, czyli Nowego Jorku lub do stolicy Stanów Zjednoczonych – Waszyngtonu, D.C. Będąc już w okolicach Waszyngtonu, warto zajechać również do Filadelfii, w której podpisano Deklarację Niepodległości oraz Konstytucję Stanów Zjednoczonych. Nie ma nic lepszego niż podróż wynajętym samochodem po słynnych amerykańskich drogach, które rozciągają się po całym kraju. HAPPYCAR zadba o to, aby wybrane przez Państwa auto spełniało najważniejsze wymagania oraz pasowało do charakteru Państwa wyjazdu. Sportowe cabrio czy duży rodzinny van? Na naszym portalu znajdą Państwo najlepsze oferty na swój wyjazd.

Wycieczka samochodem po wschodnim wybrzeżu z pewnością będzie udana, a dzięki HAPPYCAR komfortowa i łatwa! Przeżyjcie Państwo urlop w Bostonie, tak jak chcecie, już dziś porównajcie oferty samochodów i zarezerwujcie odpowiedni dla siebie.