Wypożyczalnia Samochodów Waszyngton Dc

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Waszyngton D.C.

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Waszyngton D.C.:

4.7 do 5 (209 oceny)

(4.9 do 5)
Zero problemów przy rezerwacji, tak trzymać.
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł M.- 17 lip 2015, 12:59
(4.4 do 5)
Jestem zadowolony z usług happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Tomasz G.- 18 lip 2015, 18:13
(4 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 19 lip 2015, 00:19
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Waszyngton Dc

Tanie wynajęcie samochodu Waszyngton

Jeśli chcą Państwo przeżyć niezapomniane wakacje w stolicy Stanów Zjednoczonych to mamy dla Państwa znakomitą ofertę. Proszę nie wynajmować pierwszego lepszego samochodu, tylko skorzystać z portalu HAPPYCAR. Dzięki HAPPYCAR na pewno znajdą Państwo najlepszą ofertę wynajęcia samochodu, by móc bez przeszkód zwiedzić to piękne miasto, jak i całą jego okolicę.

Informacje, wynajem samochodu Waszyngton

Waszyngton jest miastem położonym w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Jest jednym z większych miast, a także stanowi stolice tego kraju. Zamieszkuje je ponad 600 tysięcy osób. Jeśli chcą Państwo zobaczyć słynny na całym świecie Biały Dom oraz budynek Pentagonu to powinni Państwo odwiedzić to miasto, a wypożyczalnie samochodowe w Waszyngtonie wraz z HAPPYCAR ułatwią Państwu to zadanie.

Zwiedzanie Waszyngtonu wynajętym samochodem

Jak zdecydują się Państwo wynająć samochód, to na pewno nie będą Państwo tego żałować. Jest to bowiem wspaniałe miasto, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Po przyjeździe do Waszyngtonu proponujemy udać się do budynku Kapitolu. Jest to miejsce, w którym mieści się Kongres. Budynek jest otwarty dla turystów, można go bez problemów zwiedzić, tylko trzeba przedtem dokonać rezerwacji na oficjalnej stronie internetowej. The National Mall w Waszyngtonie to jedno z głównych miejsc, do których wybierają się turyści, zwiedzający stolicę Stanów Zjednoczonych. Jest to otwarta przestrzeń, podzielona na trzy części, z czego każda dochodzi do Kapitolu. Od zawsze było to miejsce ciekawe i otwarte dla turystów. Oprócz rodzinnych pikników, odbywały się tutaj liczne protesty i marsze. Charakterystyczną budowlą w National Mall jest the Washington Monument, który upamiętnia pierwszego prezydenta USA – George'a Washingtona. Dzięki windzie mogą się Państwo udać na szczyt pomnika. Wokół budowli znajduje się pięćdziesiąt flag, symbolizujących pięćdziesiąt stanów w USA. Następnie polecamy Państwu wizytę w znajdującej się po drugiej stronie ulicy Bibliotece Kongres. Dostać się można do niej na przykład za pomocą przejścia podziemnego. Obiekt jest bardzo interesujący, ponieważ można tam znaleźć mnóstwo wystaw ukazujących bogatą historię Stanów Zjednoczonych. Po przyjeździe do Waszyngtonu na pewno będą Państwo ciekawi zobaczenia słynnego Białego Domu. Jest to znajdująca się w centrum, siedziba prezydenta Stanów Zjednoczonych. Następnym interesującym budynkiem znajdującym się w pobliżu jest Pentagon, swoją siedzibę ma tam natomiast Departament Obrony. Obiekt ciekawie wygląda z lotu ptaka, czy na mapie, ze względu na swóch charakterystyczny, pięciokątny kształt.

Jednak Waszyngton to nie tylko budynki związane z władzą. Jeśli interesuje Państwa sztuka to polecamy udać się do „Narodowej Galerii Sztuki” („National Galery of Art”). Zobaczą Państwo tam dzieła takich artystów jak m.in. El Greco lub Albrechta Dürera. Kolejną gratką dla ludzi interesujących się historią Stanów Zjednoczonych będzie z pewnością Pomnik Abrahama Lincolna umiejscowiony w Mauzoleum Abrahama Lincolna (położone również w Parku Narodowym). Przed mauzoleum mogą Państwo zobaczyć największą sadzawkę lustrzaną znajdującą się w Waszyngtonie. Następnie wynajętym samochodem mogą się Państwo udać do Muzeum Dziennikarstwa. Ma ono powierzchnię około 23 tysięcy metrów kwadratowych oraz jest ulokowane na 7 piętrach. Następnie wynajętym samochodem mogą Państwo pojechać do „Narodowego Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej” („National Air and Space Museum”). Warto dodać, że zajmuje ono pierwsze miejsce pod względem ilości turystów ze wszystkich muzeów świata. Muzeum może się pochwalić, iż w jego posiadaniu znajduje się największa ilość eksponatów statków kosmicznych oraz powietrznych.

Zwiedzanie okolic

Będąc w Waszyngtonie, na wschodnim wybrzeżu USA, grzechem byłoby nie zastanowienie się nad wycieczką do Nowego Jorku – globalnej metropolii. Dojadą tam Państwo jadąc na północ drogą 95, a po drodze, nigdzie nie zbaczając, miną Państwo inne ciekawe miasta, takie jak Baltimore czy Filadelfia. Jeśli planują Państwo dłuższy urlop warto skorzystać także z lokalnych połączeń lotniczych, które mogą Państw przemieścić na Florydę do takich miast jak Miami, czy Orlando lub nieco dalej, na zachodnie wybrzeże. Tam odwiedzić można Los Angeles, czy San Francisco.

Dlatego prosimy się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować najodpowiedniejszy dla Państwa samochód w Waszyngtonie za pomocą portalu HAPPYCAR. Wynajem samochodu w Waszyngtonie zagwarantuje Państwu elastyczność zwiedzania i komfort jazdy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży