Wypożyczalnia Samochodów Filadelfia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 131 zł za dzień
Klasa specjalna

Tani przykład cenowy Klasa specjalna

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 19 sie 2020, 06:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Filadelfia

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 131 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 06:53 .

Ta oferta została znaleziona 19 sie 2020, 06:53 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 133 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 135 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 142 zł za dzień
przy 6 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Ta oferta została znaleziona 18 wrz 2020, 08:45 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Filadelfia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Filadelfia:

4.5 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
Doskonale przygotowana strona www oraz szybka realizacja
Ocena wynajętego samochodu przez Romuald W.- 05 paź 2018, 18:51
(4.2 do 5)
Jak mój samolot sie spóźnił, powiadomiłem o tym infolinię, która zajęła się wszystkim i samochód czekał na mnie w umówionym miejscu.
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz R.- 19 lip 2015, 07:55
(4.7 do 5)
Dobrze znająć rzetelność i sprawność środków kominukacji miejskiej postanowilismy w kumplami wynająć auto na nasz trip i w necie znaleźlismy portal happy car, firma porządka, szybko sie dogadaliśmy i ruszyliśmy!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Bartek F.- 19 lip 2015, 09:43
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Filadelfia

Stany Zjednoczone Ameryki to pierwsze państwo na świecie, które stworzyło konstytucję. A wszystko zaczęło się nigdzie indziej niż w Filadelfii w stanie Pensylwania. Aby poznać historię tego wielkiego mocarstwa, HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z ofertą na wynajem samochodu w Filadelfii i wyruszenie w podróż po wszystkich zakątkach miasta.

Informacje ogólne

Filadelfia to miasto w Stanach Zjednoczonych, zamieszkałe przez półtora miliona osób, co czyni je piątym najludniejszym miastem w całym kraju. Filadelfia, choć nie jest stolicą, jest bardzo ważnym miastem dla Amerykanów, gdyż to właśnie tutaj podpisano pierwszą na świecie konstytucję i Deklarację Niepodległości. Miasto posiada tradycje związane z tolerancją. Filadelfia była pierwszym miastem w USA, rządzonym przez czarnoskórego burmistrza, jest również miejscem, gdzie osiedlają się imigranci z różnych zakątków świata, w tym Europy Wschodniej, którzy przybywając do USA lądują w porcie lotniczym JFK Nowy Jork.

Atrakcje Filadelfii, wynajem samochodu

Filadelfia to miasto, które jest bardzo atrakcyjne pod względem zabytków i historycznie ważnych miejsc. Najważniejsze miejsca w mieście znajdują się w Narodowym Parku Niepodległości – Independence Hall to budynek, w którym podpisano Deklarację. W okresie kiedy Filadelfia była stolicą USA (1790-1800) przez długi czas był to budynek rządowy. W parku można również zobaczyć stary budynek głównego sądu – Congress Hall oraz ratusz. W tym historycznym miejscu turyści również powinni zobaczyć symbol wolności i walki o niepodległość, a mianowicie Dzwon Wolności, na którym wygrawerowany jest tekst Deklaracji. Teraz mieści się tam centrum historyczne, które skupia dokumenty, związane z walką o niepodległość i pracą nad Deklaracją Niepodległości. Miłośnicy literatury i piśmiennych zbiorów zdecydowanie powinni udać się do Wolnej Biblioteki Filadelfijskiej. W bibliotece znajdują się zapisy średniowieczne, a nawet tabliczki z III wieku p.n.e. W walce o niepodległość Stanów Zjednoczonych walczyli ludzie różnych narodowości, ważną postacią był również nasz rodak Tadeusz Kościuszko. Filadelfijczycy chcieli upamiętnić jego bohaterską postawę poprzez utworzenie muzeum, które znajduje się w domu, w którym Kościuszko mieszkał w trakcie wojny. Thaddeus Kosciuszko National Memorial znajduje się nieopodal innych historycznych punktów na mapie całego miasta. W Filadelfii znajduje się jeszcze jeden ważny dom, a mianowicie jedna z czterech zachowanych rezydencji znakomitego pisarza Edgara Allana Poe. Przy budynku znajduje się skromne, ale bardzo wartościowe muzeum poświęcone jego postaci. Jest to wspaniałe miejsce dla miłośników literatury gotyckiej, bądź samego Poe. W Filadelfii każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie są Państwo miłośnikami historii, bądź literatury – nic straconego. Warto udać się do Franklin Institute, aby zapoznać się z technologicznymi nowościami. Na terenie instytutu znajduje się planetarium, multimedialne ekspozycje oraz kino 3D.

Zwiedzanie okolic Filadelfii wynajętym samochodem

Wypożyczalnie samochodowe w Filadelfii wraz z HAPPYCAR zapraszają do zapoznania się z ofertą na wynajem samochodu. Filadelfia jest pięknym miastem, pełnym historii i zabytków. Dzięki wypożyczonemu samochodowi będą Państwo w stanie zwiedzić wszystkie miejsca i atrakcje oferowane przez miasto. Wynajem samochodu w Filadelfii będzie trafnym wyborem, jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć więcej miejsc w stanie Pensylwania. Bardzo ważnym, ale i interesującym miejscem jest Gettysburg National Military Park. Jest to pole bitwy z 1863 roku, na którym życie straciło lub zostało rannych 50 tysięcy żołnierzy. Na tych terenach pochowano ponad 3 tysiące poległych. Obecnie jest to teren parku narodowego, który skupia 1400 rzeźb i pomników, upamiętniające aleje oraz wzgórze cmentarne. Pensylwania oferuje również atrakcje dla dzieci - Roadside America. Jest to kryte miniaturowe miasteczko, znajdujące się w miejscowości Shartlesville. Liczy ono 400 budynków, tysiące miniaturowych ludzi i drzew oraz animacje. Smakoszom czekolady na pewno spodoba się wizyta w Hershey, gdzie powstała pierwsza nowoczesna fabryka czekolady na świecie. Ciekawe jest to, że twórca fabryki Milton Hershey oprócz fabryki stworzył całe miasteczko, które było domem dla pracowników fabryki i ich rodzin. Mieli tutaj wszystko, aby spokojnie żyć i bawić się. W miasteczku jest wiele atrakcji, np. czekoladowe spa, Hersheypark czy zoo. Osobom, które wolą wielkomiejskie życie, w szczególności poleca się wizytę w globalnej metropolii jaką jest Nowy Jork. Grzechem byłoby nie zwiedzić serca USA będąc na wschodnim wybrzeżu kraju. Jeżeli jednak fascynują się Państwo historią i życiem politycznym, to zdecydowanie spodoba Wam się propozycja wycieczki do Waszyngtonu. Stolica Stanów Zjednoczonych ma wiele do zaoferowania i jest ważnym punktem na mapie kraju.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży