Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Rzeszów Lotnisko

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 23 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 08 wrz 2020, 07:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Rzeszów Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 23 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:52 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 27 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:32 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 07:32 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 29 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 06:28 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 06:28 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 52 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 06:28 .

Ta oferta została znaleziona 07 wrz 2020, 06:28 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Rzeszów Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Rzeszów Lotnisko:

4.9 do 5 (198 oceny)

(5 do 5)
dobra cena
Ocena wynajętego samochodu przez Grzegorz F.- 04 lip 2018, 18:14
(5 do 5)
Bardzo szybka i intuicyjna wyszukiwarka
Ocena wynajętego samochodu przez Marek M.- 02 paź 2018, 17:54
(5 do 5)
dobra cena
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysztof R.- 07 paź 2018, 09:21
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów Lotnisko

 

Rzeszów jest centrum Podkarpacia. Leży pomiędzy malowniczymi pagórkami i jest największym miastem regionu. Historia tego miasta sięga połowy czternastego wieku. Nie bez powodu jest nazywany miastem królewskim. W centrum dominują klimatyczne kamienice, które przywodzą na myśl polską stolicę kultury - Kraków. Rzeszów stanowi też istotny węzeł komunikacyjny. To właśnie tędy przebiega trasa E-40 Drezno-Kijów. Miasto jest również jednym z przystanków magistrali kolejowej E-30. Zmierza ona ze wschodu na zachód i ma duże znaczenie gospodarcze. Nad pobliskim lotniskiem we wsi Jasionka panuje wzmożony ruch powietrzny. Nic więc dziwnego, że w obrębie tego portu działa kilka firm oferujących wypożyczanie aut. W Rzeszowie na lotnisku wynajem samochodu jest niezwykle prosty. Możemy skorzystać z usług takich renomowanych firm jak Europcar, Avis czy Hertz. Co więcej, aby dobrać najlepszą ofertę, wcale nie musimy sprawdzać cen i modeli osobiście. W wyszukaniu optymalnego środka transportu pomoże internetowa porównywarka wypożyczalni i cen.

 

Informacje ogólne

 

Rzeszów łączy w sobie cechy dużej metropolii i klimatycznego miasteczka. Wprawdzie szybko się rozwija, ale tempo życia nie jest tutaj tak duże jak w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Dlatego właśnie turyści mogą cieszyć się nie tylko zabytkami ale też spokojem. Rzeszów otrzymał prawa miejskie w roku 1354, ale większość znajdujących się na starówce zabytków pochodzi z szesnastego i siedemnastego wieku. Rynek na planie prostokąta jest z trzech stron otoczony zabytkowymi kamienicami. Jego najistotniejszą budowlę stanowi ratusz. Powstał w roku 1591, ale na przestrzeni lat podległ wielu remontom i modernizacjom. Dopiero pod koniec dziewiętnastego wieku nadano mu obecny neogotycki charakter. Atrakcją, której nie da się pominąć zwiedzając rzeszowską starówkę, są podziemia rynku. Pod płytą głównego placu znajduje się trasa turystyczna o długości 369 metrów. Łączy ona 15 korytarzy i 25 piwnic.  Podziemia rynku pozwalają odetchnąć historią. Tutaj nie tylko gromadzono dobra. Podczas najazdów Tatarskich, na które Podkarpacie było wyjątkowo mocno narażone, w piwnicach skrywała się ludność. Wypożyczenie samochodu w Rzeszowie na lotnisku to świetny sposób na zwiedzanie miasta. Przemieszczanie się autem pozwoli zobaczyć nie tylko rynek, ale też zamek Lubomirskich oraz secesyjne wille w alei Pod Kasztanami.

 

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie na lotnisku ułatwi zwiedzanie miasta

 

Rzeszów jest powszechnie znany wśród polskich kierowców. Przy zbiegu alej Łukasza Cieplińskiego i Józefa Piłsudskiego znajduje się modernistyczny Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Jego skrzydła wznoszą się nad rondem i oznajmiają kierowcom: "Tak, już jesteście w Rzeszowie." Miłośnicy inżynierii miejskiej zainteresują się pewnie także innym nietypowym elementem krajobrazu - okrągłą kładką dla pieszych. Ta niesamowita konstrukcja góruje nad skrzyżowaniem ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej. Nie tylko ułatwia komunikację, ale też cieszy oko i przyciąga uwagę. Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie na lotnisku umożliwia turystom zwiedzenie wielu zakamarków miasta. Ten sposób przemieszczania pozwoli dowolnie wybrać miejsce noclegu. Dzięki niemu zobaczymy takie atrakcje jak muzeum dobranocek czy multimedialna fontanna przed letnim pałacem Lubomirskich. Samochód pozwoli nam też odwiedzić okoliczne wioski i w nich skosztować podkarpackiego specjału - prołziaków. Do ciasta na owe bułki dodaje się niewielkich ilości sera. Zabieg ten nadaje przekąsce wyjątkowego i delikatnego smaku. Wiele gospodyń tego regionu w dalszym ciągu wypieka własne prołziaki (nazywane też niekiedy proziakami).

 

Wycieczka po Podkarpaciu

 

Rzeszów posiada bardzo ciekawe położenie geograficzne. Relatywnie blisko stąd jest na Słowację i na Ukrainę. Jeśli wyruszymy zaledwie kilkadziesiąt kilometrów na wschód, już zaczną nas otaczać ludzie mówiący z charakterystycznym zaśpiewem. Trasa na południe zaprowadzi nas z kolei w najdziksze góry Polski - Bieszczady. To jednak dosyć dalekie wycieczki, a bliższe okolice miasta również oferują ciekawe atrakcje. Łańcut to malownicze miasteczko położone zaledwie o pół godziny jazdy od centrum Rzeszowa. Często staje się celem weekendowych wypadów mieszkańców miasta. Nic dziwnego. Łańcut jest perłą na mapie Podkarpacia. Słynie przede wszystkim z zamku otoczonego kompleksem ogrodowym. Wnętrza obiektu pozwalają zapoznać się z życiem codziennym staropolskich magnatów. Z kolei alejki i stworzone z żywopłotu labirynty dają wyjątkowo duże możliwości spacerowe. Jak każde miasto turystyczne Łańcut posiada bogatą bazę noclegową i gastronomiczną. Po zwiedzaniu i przechadzce będzie można więc zasiąść, aby skosztować specjałów wschodnich regionów Polski. Wypożyczenie samochodu w Rzeszowie na lotnisku pozwoli nie tylko zwiedzić miasto, ale też cieszyć się krajobrazami okolicznych miejscowości oraz widokami pagórkowatego Podkarpacia.