Wypożyczalnia Samochodów Shannon

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 57 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 20 sie 2020, 08:53 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Shannon Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 57 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 sie 2020, 08:53 .

Ta oferta została znaleziona 20 sie 2020, 08:53 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 64 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 91 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 178 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Ta oferta została znaleziona 07 sie 2020, 06:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Shannon Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Shannon Lotnisko:

4.5 do 5 (213 oceny)

(4.1 do 5)
Dzięki tej stronce zaoszczędziłem trochę kasy wypożyczając samochód.
Ocena wynajętego samochodu przez Bronisław T.- 18 lip 2015, 06:46
(4.9 do 5)
Podziękowania dla całego zespołu.
Ocena wynajętego samochodu przez Fabian T.- 18 lip 2015, 20:42
(4.5 do 5)
Oferta samochodów naprawdę mi się spodobała.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem K.- 19 lip 2015, 19:46
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Shannon

Jeśli wybierają się Państwo do Irlandii i szukają samochodu do wynajęcia, to ta oferta jest dla Państwa. Proszę nie wypożyczać pierwszego lepszego samochodu. Nasz portal porówna dla Państwa najlepsze oferty na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Shannon. Dzięki wynajęciu samochodu przy pomocy portalu HAPPYCAR będą Państwo jeszcze bardziej niezależni podczas odkrywania tego niezwykłego irlandzkiego miasta, jakim jest Shannon.

Rent a car Shannon Airport

Port lotniczy Shannon jest jednym z trzech głównych lotnisk irlandzkich, obok portów w Dublinie i Cork. Leży w doskonałym miejscu, które umożliwia przewoźnikom podejmowanie podróży transatlantyckich, dlatego większość połączeń odbywa się właśnie na tego typu trasach. Lotnisko w Shannon znane jest przede wszystkim z tanich lotów. Jest też bardzo dużo miejsc, skąd można do Shannon przylecieć. Z Polski taka możliwość istnieje z lotnisk: Kraków, Wrocław oraz Warszawa-Modlin. Ponadto z lotniska można udać się np. do Stanów Zjednoczonych, np. do Bostonu. Każdego roku z Shannon korzysta okoł 2,4 milona osób. Ciekawostką jest to, że lotnisko posiada najdłuższy pas startowy ze wszystkich irlandzkich lotnisk. Shanonn jest małą miejscowością położoną w południowo-zachodniej Irlandii nad rzeką Shannon, zamieszkałą przez niespełna 10 tysięcy mieszkańców. Niedaleko znajduje się większe miasto, a mianowicie Limerick, w którym mieszka prawie 60 tysięcy osób.

Odkrywanie miasta i okolic wynajętym samochodem na lotnisku w Shannon

Miasto Shannon jak i cała okolica oferuje dla Państwa wiele atrakcji, które warto zobaczyć. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Shannon jest „Centrum lotnictwa Atlantic AirVenture”. Jest to jedyne takie miejsce w całej Irlandii. Tutaj znajdą coś dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Odwiedzając centrum lotów, dowiedzą się Państwo mnóstwo interesujących rzeczy dotyczących lotnictwa. Następnie, wynajętym samochodem za pomocą HAPPYCAR mogą się Państwo udać do niezwykłych Jaskiń Aillwee w mieście Ballyvaughan. Jest to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc w całej Irlandii. Znajdują się one na północny-zachód od Shannon. Można w nich znaleźć mnóstwo stalagmitów i stalaktyków. Ponadto, polecamy także wycieczkę promem na wyspy Aran, które znajdują się niedaleko od Ballyvaughan. Można tam zobaczyć piękne krajobrazy oraz podziwiać niesamowite klifowe wybrzeża. Kolejnym fascynującym miejscem, które gorąco Państwu polecamy do odwiedzenia jest Burren. Burren jest znane z tego, iż znajduje się tam niezwykły ogromny obszar wapienny. Jeśli zdecydują się Państwo odwiedzić to wspaniałe miejsce, na pewno nie będą Państwo tego żałować, można tam zobaczyć mnóstwo ciekawych miejsc, np. piękne doliny, górskie zbocza oraz zabytkowe kościoły. Następnym miejscem, nieznacznie oddalonym od Shannon, które trzeba zobaczyć, jest historyczny zamek znajdujący się w Bunratty („Bunratty Castle”). Został on zbudowany w XV wieku. Obok znajduje się „Bunratty Folk Park”. Jest to muzeum pod gołym niebiem, w jego skład wchodzi około 30 budynków. Wszystkie budynki tworzą razem typową irlandzką wioskę z XIX wieku. Oczywiście wszystkie te budynki i zamek są dostępne dla turystów. Wieczorem, warto wybrać się do typowo irlandzkiej kawiarni, aby posmakować prawdziwej irlandzkiej kawy z brązowym cukrem i whisky oraz bitą śmietaną.

Wynajętym samochodem po Irlandii

Wynajęcie samochodu na lotnisku w Shannon będzie świetnym sposobem, aby udać się w podróż po kraju. Lotnisko w Shannon jest popularnym, ze względu na to, że obsługuje tanie linie lotnicze. Jeżeli Wasz samolot wylądował właśnie tutaj, nic strasznego, ponieważ wypożyczalnie samochodowe w Shannon posiadają szeroki wybór samochodów, a HAPPYCAR znajdzie dla Państwa najlepszy. Warto wybrać się na przejażdżkę do sąsiedniego miasta Limerick, trzeciego miasta Irlandii pod względem wielkości, zaraz po Dublinie i Cork. Ciekawostką jest to, że w Limerick mieszka bardzo dużo Polaków i podobno, w niedługim czasie, będziemy mogli czytać nazwy ulic w mieście po polsku. A jeżeli wolą Państwo jednak większe miasta, polecamy udać się do stolicy Irlandii, czyli Dublina. Od portu lotniczego w Shannon  Dublin oddalony jest o około 200 km, ale prowadząc samochód po prostej drodze nie da się tego odczuć. Oprócz tego HAPPYCAR znajdzie dla Państwa najwygodniejszy samochód.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwać sobie samochód na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Shannon. Dzięki portalowi HAPPYCAR z pewnością znajdą Państwo najlepszą ofertę. Z wynajętym samochodem będą mieć Państwo jeszcze więcej możliwości do zwiedzenie Shannon, ale i całej tej pięknej okolicy.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży