Wypożyczalnia Samochodów Caleta De Fuste

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 9 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 wrz 2020, 09:44 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Caleta de Fuste

Mały samochód

Mały samochód

Od 9 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:44 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:44 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 10 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:44 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:44 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 54 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 03:21 .

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 03:21 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 78 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 03:21 .

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 03:21 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Caleta de Fuste

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Caleta de Fuste:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Okazało sie, że potrzebuję auto na dłużej niż planowałem, powiadomiłem o tym obsługę happycar i przedłużenie wynajmu przebiegło bez większych komplikacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk P.- 19 lip 2015, 10:09
(4.1 do 5)
Polecę znajomym na urlop!
Ocena wynajętego samochodu przez Lucyna P.- 19 lip 2015, 07:13
(4.7 do 5)
Dziękuję happycar za uratowanie mojego urlopu!!
Ocena wynajętego samochodu przez Edyta J.- 19 lip 2015, 10:29
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Caleta De Fuste

Wyspy Kanaryjskie, należące do Hiszpanii, każdego roku odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów. Wysokie temperatury, piaszczyste plaże ale również liczne atrakcje turystyczne to jedynie kilka powodów, dla których warto zaplanować nawet krótki pobyt w tej okolicy. W skład Wysp Kanaryjskich wchodzi kilka wysp o różnej wielkości, spośród nich najbardziej znana Polakom jest Fuerteventura, druga pod względem wielkości wyspa archipelagu. We wschodniej części wyspy leży Caleta de Fuste Wynajem samochodu może być zatem świetnym sposobem na bliższe poznanie tego urokliwego zakątka.

Więcej możliwości dzięki wynajęciu samochodu

Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste jest wygodnym sposobem na poruszanie się po wyspie. Dzięki dostępowi do serwisu internetowego HAPPYCAR wypożyczenie dowolnego samochodu na czas urlopu, ale również na potrzeby krótkiej wycieczki po wyspie, może być szybsze i tańsze. Serwis w jednym miejscu gromadzi oferty wynajmu, pochodzące od wiodących sieci odpowiedzialnych za wynajem pojazdów. W ciągu kilku minut każdy z użytkowników może porównać oferty pochodzące od Avis, Hertz czy CarDelMar, decydując się na samochód najbardziej optymalny i dostosowany do jego potrzeb. Całość procesu wynajmu obsługiwana jest online, natomiast użytkownik odbiera wypożyczony samochód we wskazanym miejscu. Podróżowanie wynajętym samochodem dzięki możliwościom, jakie oferuje serwis HAPPYCAR, może być przyjemne i tanie.

Co warto zwiedzić w Caleta de Fuste

Caleta de Fuste to jeden z największych kurortów na Furteventura. Wypożyczalnia samochodów w Caleta de Fuste umożliwia nie tylko szybki dojazd z lotniska do wybranego hotelu (sam przejazd zajmie nie więcej niż 10 minut), ale również jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poznać okolicę czy wypocząć z dala od zgiełku. Co należy obejrzeć w Caleta de Fuste Wynajem samochodu umożliwi bliższe poznanie tego miasta portowego, w którym na pierwszy plan wysuwa się XVIII-wieczny zamek z wieżą Martello. To właśnie on stanowi centralną część starszej części miasta. W mieście chętnie odwiedzane jest miejscowe oceanarium, zaskakujące bogactwem i różnorodnością zgromadzonej tu fauny. Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste daje możliwość zorganizowania krótkiej podróży do pobliskiego Las Salinas. Miejscowość słynie z tradycyjnej produkcji soli, którą pozyskuje się z wody morskiej poprzez jej odparowanie. Wynajęcie samochodu może być również przydatne przy organizacji różnych aktywności sportowych. Caleta de Fuste posiada bowiem pole golfowe, organizowane są tu również wyprawy dla wędkarzy czy przejażdżki na wielbłądach. Miłośnicy replik i makiet powinni udać się do prywatnego muzeum Dreams House, w którym zgromadzono tysiące żołnierzyków, modeli różnych pojazdów, ale również repliki domków dla lalek i stare zabawki.

Atrakcje w pobliżu miasta

Wypożyczalnia samochodów w Caleta de Fuste to również możliwość bliższego poznania atrakcyjnych miejscowości, położonych w okolicy portowego miasteczka. Do La Oliva warto się wybrać ze względu na sztukę Wysp Kanaryjskich. Zgromadzone w miejscowym Muzeum Sztuki Kanaryjskiej oraz w galerii sztuki Las Chimenas eksponaty pokazują dorobek miejscowych twórców, umożliwiając jednocześnie nabycie wybranych przedmiotów. Antigua z kolei przyciąga pięknie odrestaurowanym młynem, w którego pobliżu znajduje się ogród z kaktusami. Podróży do miasteczka towarzyszą figury niezwykle podobne do tych, z jakimi kojarzą się Wyspy Wielkanocne. W okolicy Caleta de Fuste można także oddać się pasji pieszych wędrówek. Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste umożliwi dojazd do położonego w dolinie Barranco de Jenejey, gdzie zaczyna się wiele szlaków turystycznych. Popularnym motywem, jaki kojarzy się z Fuerteventura, są dwa wiatraki, które można sfotografować w Lajares. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajduje się płaskowyż Malpais de Bayuyo do Corralejo z licznymi stożkami wulkanicznymi.

Fuerteventura dla turystów

Fuerteventura to nie tylko Caleta de Fuste Wynajem samochodu umożliwia również dojazd do położonych w centralnej części wyspy miejscowości, równie popularnych jak port-kurort, jakim jest Costa Calma. W Ecomuseo de la Alcogida można odkryć, jak wyglądało życie na wyspie w poprzednich stuleciach. Do dyspozycji zwiedzających oddano młyn oraz kilka gospodarstw, w których można poznać technikę lepienia garnków z gliny, wyplatania koszy czy mielenie mąki tradycyjnymi domowymi metodami. Ogród Botaniczny Fuerteventura w La Lajita to prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt. W ramach ogrodu działa Oasis Park, w którym można podziwiać zwierzęta, w szczególności papugi i różne gatunki ptaków oraz lwy morskie w ich naturalnym środowisku. Miłośnicy tajemnic chętnie jadą do Cofete, gdzie na wzgórzu znajduje się Villa Winter, podobnie tajemnicza jak inwestor, który ją wybudował przed II wojną światową.