• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Caleta de Fuste wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tabela klimatu Caleta de Fuste

Sty.
max 18° min 16°
12
Lu.
max 17° min 15°
11
Mar.
max 18° min 15°
13
Kw.
max 19° min 16°
10
Maj.
max 21° min 17°
3
Cze.
max 22° min 19°
2
Lip.
max 24° min 20°
6
Sie.
max 24° min 21°
3
Wrz.
max 23° min 21°
6
Pa.
max 23° min 20°
6
Lis.
max 22° min 19°
3
Gru.
max 20° min 17°
17

Tygodniowa prognoza pogody Caleta de Fuste

Pogoda Caleta de Fuste dni

Środa 04-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 20° / 30°
Czwartek 05-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 20° / 30°
Piątek 06-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 20° / 31°
Sobota 07-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 20° / 30°
Niedziela 08-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 19° / 30°
Poniedziałek 09-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 18° / 28°
Wtorek 10-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 19° / 29°
Środa 11-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 19° / 29°
Czwartek 12-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 18° / 28°
Piątek 13-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 17° / 27°
Sobota 14-10-2023 Średnie opady deszczu 15° / 25°
Niedziela 15-10-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 15° / 16°
Poniedziałek 16-10-2023 Miejscowe opady deszczu w pobliżu 14° / 19°
Wtorek 17-10-2023 Słonecznie/Bezchmurnie 11° / 18°

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Caleta de Fuste

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Caleta de Fuste atrakcje i porady turystyczne

Wyspy Kanaryjskie, należące do Hiszpanii, każdego roku odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów. Wysokie temperatury, piaszczyste plaże ale również liczne atrakcje turystyczne to jedynie kilka powodów, dla których warto zaplanować nawet krótki pobyt w tej okolicy. W skład Wysp Kanaryjskich wchodzi kilka wysp o różnej wielkości, spośród nich najbardziej znana Polakom jest Fuerteventura, druga pod względem wielkości wyspa archipelagu. We wschodniej części wyspy leży Caleta de Fuste Wynajem samochodu może być zatem świetnym sposobem na bliższe poznanie tego urokliwego zakątka.

Więcej możliwości dzięki wynajęciu samochodu

Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste jest wygodnym sposobem na poruszanie się po wyspie. Dzięki dostępowi do serwisu internetowego HAPPYCAR wypożyczenie dowolnego samochodu na czas urlopu, ale również na potrzeby krótkiej wycieczki po wyspie, może być szybsze i tańsze. Serwis w jednym miejscu gromadzi oferty wynajmu, pochodzące od wiodących sieci odpowiedzialnych za wynajem pojazdów. W ciągu kilku minut każdy z użytkowników może porównać oferty pochodzące od Avis, Hertz czy Budget, decydując się na samochód najbardziej optymalny i dostosowany do jego potrzeb. Całość procesu wynajmu obsługiwana jest online, natomiast użytkownik odbiera wypożyczony samochód we wskazanym miejscu. Podróżowanie wynajętym samochodem dzięki możliwościom, jakie oferuje serwis HAPPYCAR, może być przyjemne i tanie.

Co warto zwiedzić w Caleta de Fuste

Caleta de Fuste to jeden z największych kurortów na Furteventura. Wypożyczalnia samochodów w Caleta de Fuste umożliwia nie tylko szybki dojazd z lotniska do wybranego hotelu (sam przejazd zajmie nie więcej niż 10 minut), ale również jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poznać okolicę czy wypocząć z dala od zgiełku. Co należy obejrzeć w Caleta de Fuste Wynajem samochodu umożliwi bliższe poznanie tego miasta portowego, w którym na pierwszy plan wysuwa się XVIII-wieczny zamek z wieżą Martello. To właśnie on stanowi centralną część starszej części miasta. W mieście chętnie odwiedzane jest miejscowe oceanarium, zaskakujące bogactwem i różnorodnością zgromadzonej tu fauny. Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste daje możliwość zorganizowania krótkiej podróży do pobliskiego Las Salinas. Miejscowość słynie z tradycyjnej produkcji soli, którą pozyskuje się z wody morskiej poprzez jej odparowanie. Wynajęcie samochodu może być również przydatne przy organizacji różnych aktywności sportowych. Caleta de Fuste posiada bowiem pole golfowe, organizowane są tu również wyprawy dla wędkarzy czy przejażdżki na wielbłądach. Miłośnicy replik i makiet powinni udać się do prywatnego muzeum Dreams House, w którym zgromadzono tysiące żołnierzyków, modeli różnych pojazdów, ale również repliki domków dla lalek i stare zabawki.

Atrakcje w pobliżu miasta

Wypożyczalnia samochodów w Caleta de Fuste to również możliwość bliższego poznania atrakcyjnych miejscowości, położonych w okolicy portowego miasteczka. Do La Oliva warto się wybrać ze względu na sztukę Wysp Kanaryjskich. Zgromadzone w miejscowym Muzeum Sztuki Kanaryjskiej oraz w galerii sztuki Las Chimenas eksponaty pokazują dorobek miejscowych twórców, umożliwiając jednocześnie nabycie wybranych przedmiotów. Antigua z kolei przyciąga pięknie odrestaurowanym młynem, w którego pobliżu znajduje się ogród z kaktusami. Podróży do miasteczka towarzyszą figury niezwykle podobne do tych, z jakimi kojarzą się Wyspy Wielkanocne. W okolicy Caleta de Fuste można także oddać się pasji pieszych wędrówek. Wypożyczenie samochodu w Caleta de Fuste umożliwi dojazd do położonego w dolinie Barranco de Jenejey, gdzie zaczyna się wiele szlaków turystycznych. Popularnym motywem, jaki kojarzy się z Fuerteventura, są dwa wiatraki, które można sfotografować w Lajares. W bezpośrednim sąsiedztwie miasteczka znajduje się płaskowyż Malpais de Bayuyo do Corralejo z licznymi stożkami wulkanicznymi.

Fuerteventura dla turystów

Fuerteventura to nie tylko Caleta de Fuste Wynajem samochodu umożliwia również dojazd do położonych w centralnej części wyspy miejscowości, równie popularnych jak port-kurort, jakim jest Costa Calma. W Ecomuseo de la Alcogida można odkryć, jak wyglądało życie na wyspie w poprzednich stuleciach. Do dyspozycji zwiedzających oddano młyn oraz kilka gospodarstw, w których można poznać technikę lepienia garnków z gliny, wyplatania koszy czy mielenie mąki tradycyjnymi domowymi metodami. Ogród Botaniczny Fuerteventura w La Lajita to prawdziwa gratka dla miłośników zwierząt. W ramach ogrodu działa Oasis Park, w którym można podziwiać zwierzęta, w szczególności papugi i różne gatunki ptaków oraz lwy morskie w ich naturalnym środowisku. Miłośnicy tajemnic chętnie jadą do Cofete, gdzie na wzgórzu znajduje się Villa Winter, podobnie tajemnicza jak inwestor, który ją wybudował przed II wojną światową.