Wypożyczalnia Samochodów Dubrownik

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 8 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 10 wrz 2020, 08:58 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Dubrownik

Mały samochód

Mały samochód

Od 8 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 12 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 21 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 27 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 08:58 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Dubrownik

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Dubrownik:

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Super opcje ubezpieczenia, w przeciwnym razie nawet w przypadku niewielkiej ryski na szybie można pójść z torbami!
Ocena wynajętego samochodu przez Paweł K.- 19 lip 2015, 23:37
(4.1 do 5)
Nawet spontaniczna rezerwacja była możliwa.
Ocena wynajętego samochodu przez Marcin K.- 19 lip 2015, 07:26
(4.9 do 5)
Udało się, tak jak zaplanowałem.
Ocena wynajętego samochodu przez Radosław T.- 19 lip 2015, 20:09
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Dubrownik

Zastanawiają się Państwo nad kierunkiem wakacyjnym? Przez lata niedoceniana Chorwacja stała się pierwszym wyborem wielu Europejczyków. Wakacyjne kurorty przyciągają turystów swoimi pięknymi plażami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Jednym z flagowych kurortów jest bez wątpienia Dubrownik. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu w Dubrowniku.

Informacje ogólne

Dubrownik jest najpopularniejszym odwiedzanym przez turystów miastem w Chorwacji. Znajduje się na południu kraju, w regionie Dalmacja, nad Morzem Adriatyckim. Nie bez przyczyny miasto nazywane jest „perłą Adriatyku”. To właśnie od Dubrownika, aż po Split rozciąga się najpiękniejsze wybrzeże Morza Adriatyckiego. Początkowo Dubrownik był pod wpływem cesarstwa bizantyjskiego, jednakże w późniejszym okresie związał się z Wenecją, stąd w regionie Dalmacja można zauważyć powiązania z architekturą panującą we Włoszech.

Atrakcje w Dubrowniku

Dubrownik odwiedzany jest bardzo chętnie, gdyż jest bardzo atrakcyjny dla turystów. Oferuje dużo więcej niż plaże, których w samym mieście nie ma wiele. Stare Miasto w Dubrowniku jest tak ciekawe i dobrze zachowane, że w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Uważa się, że Dubrownik jest największym konkurentem Wenecji w basenie Morza Adriatyckiego. Swój urlop w Dubrowniku mogą zacząć Państwo od najpiękniejszej ulicy w całej Chorwacji, czyli Stradun. To właśnie tutaj będą mogli Państwo spróbować owoców morza, wypić kawę w jednej z wielu uroczych kafejek i rozkoszować się rozpoczętymi wakacjami. Miasto otoczone jest potężnymi, średniowiecznymi murami obronnymi, a starówka jest jednolita pod względem architektonicznym. To sprawia, że czujemy swego rodzaju porządek w mieście i spacerowanie po nim sprawi Państwu przyjemność. W Starym Mieście niemalże wszystko jest z kamienia – od domów, aż po ulice. Wielka Fontanna Onufrego jest częścią starych wodociągów i obecnie stanowi atrakcję dla zwiedzających. Po drugiej stronie fontanny stoją dwa kościoły, z czego mniejszy to Kościół Zbawiciela, który przetrwał trzęsienie ziemi, a drugi, większy to Kościół i Klasztor Franciszkanów. Swoją prostotą i skromnością przykuwają wzrok turystów. Na drugim końcu ulicy, przy placu Luža znajduje się kilka ciekawych budynków, takich jak wieża zegarowa (obok Mała Fontanna Onufrego), z lewej Pałac Sponza, z prawej kościół św. Błażeja, Pałac Wielkiej Rady i Pałac Rektorów (oficjalnych reprezentantów republiki), a w głębi katedra. Na placu znajduje się również katedra Wniebowzięcia NMP, mijając którą dotrą Państwo do starego portu, z którego codziennie odpływają statki do Cavtat i na Lokrum. Warto również wybrać się na wycieczkę po wspomnianych wcześniej murach obronnych. Mury można zwiedzić w godzinę, jednakże widoki na miasto i morze są niesamowite, stąd zaleca się spędzić na nich więcej czasu.

Okolice miasta – wynajem samochodu, Dubrownik

Wynajem samochodu w Dubrowniku jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią podróżować niezależnie i cenią sobie wygodę. Będąc w posiadaniu wynajętego samochodu będą mogli Państwo samodzielnie planować zwiedzanie bez ram czasowych, związanych z wyborem transportu publicznego. Jeżeli mają Państwo w planach zwiedzenie całej okolicy, albo i nawet bardziej odległych miejsc, to bez wątpienia warto wybrać się do Splitu. Jest to również popularny kierunek turystyczny. Miasto jest dużo większe od Dubrownika i liczy około 178 tysięcy mieszkańców. Od Dubrownika do Splitu rozciągają się najpiękniejsze plaże i widoki w całej Chorwacji. Warto więc poświęcić dzień lub dwa na przejazd do tego pięknego miasta. W Split również prężnie funkcjonuje port lotniczy, który co roku wita spragnionych słońca turystów. Na północno – zachodnim wybrzeżu Chorwacji, czyli dość daleko od Dubrownika, znajduje się kolejny turystyczny kurort – Pula. Każde z tych miejsc jest ciekawe, a potrzeba bardzo dużo czasu na zwiedzenie innych popularnych miejsc w kraju. Jest jeszcze Zagrzeb – stolica Chorwacji, która znajduje się na północy kraju, tuż przy granicy ze Słowacją, stąd też wycieczka do Zagrzebia wymaga dłuższego planowania. HAPPYCAR i wypożyczalnie samochodowe w Dubrowniku z chęcią ułatwią Państwu zwiedzanie okolicy. Wystarczy tylko wejść na nasz portal i wybrać dogodny dla Państwa termin, a my znajdziemy odpowiedni samochód, który będzie spełniał Państwa wymagania. Prosimy się nie zastanawiać, tylko zaplanować swoje wymarzone chorwackie wakacje i uwzględnić w nich wynajęcie samochodu w Dubrowniku. Oprócz komfortu zwiedzania zdobędą Państwo również niezależność.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży