Wypożyczalnia Samochodów Ibiza

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 5 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 10 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 20 wrz 2020, 08:52 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Ibiza Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 5 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 08:52 .

Ta oferta została znaleziona 20 wrz 2020, 08:52 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 6 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:52 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:52 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 6 zł za dzień
przy 14 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:04 .

Ta oferta została znaleziona 06 wrz 2020, 06:04 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 8 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 09:07 .

Ta oferta została znaleziona 09 wrz 2020, 09:07 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Ibiza Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Ibiza Lotnisko:

4.6 do 5 (212 oceny)

(4.2 do 5)
Umieją się dopasować do życzenia kliena.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek B.- 17 lip 2015, 21:56
(4.3 do 5)
Mają dobre oferty zarówno na rodzinne wycieczki jak i służbową podróż.
Ocena wynajętego samochodu przez Bartosz E.- 17 lip 2015, 23:30
(4.1 do 5)
Strona mi się podoba.
Ocena wynajętego samochodu przez Wiktoria P.- 18 lip 2015, 10:37
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Ibiza

Jeśli planują Państwo spędzić czas na hiszpańskiej wyspie Ibiza, to gorąco polecamy wynajem samochodu za pomocą portalu HAPPYCAR na lotnisku na Ibizie. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze na pewno znajdą Państwo odpowiedni samochód, dzięki któremu pobyt na tej jednej z najbardziej znanych hiszpańskich wysp będzie jeszcze przyjemniejszy.

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Ibiza

Międzynarodowy Port Lotniczy Ibiza co roku obsługuje prawie 5,8 miliona pasażerów. Dystans jaki trzeba pokonać z lotniska do centrum miasta Ibiza wynosi 7 kilometrów. Najwygodniej dla Państwa będzie wynajęcie samochodu na lotnisku na Ibizie, by bez żadnych ograniczeń móc zwiedzić to piękne miejsce. Największy ruch pasażerski odbywa się w czasie sezonu, czyli od około maja, aż do października. Dojazd wynajętym samochodem do miasta nie powinien stanowić problemów gdyż lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi miastami wyspy poprzez sieć dróg. Ibiza jest jedną z wysp położonych na Balearach we wschodniej części Hiszpanii. Znajduje się ona na Morzu Śródziemnym niedaleko kolejnej popularnej hiszpańskiej wyspy, jaką jest Mallorca.

Odkrywanie miasta wynajętym samochodem na lotnisku na Ibizie

Na pewno słysząc słowo Ibiza przychodzą Państwu na myśl szalone imprezy w najlepszych klubach. Na pewno tak jest, ale na Ibizie można także zastać ciszę i spokój. Zaraz po przyjeździe polecamy Państwu spacer po tym pięknym mieście, w szczególności po starym mieście czyli Dalt Vila. Zobaczą Państwo tam bardzo ciekawą architekturę oraz charakterystyczne uliczki, które na pewno przypadną Państwu do gustu. Jedną z największych atrakcji miasta jest Muzeum Archeologiczne, zobaczą w nim Państwo mnóstwo ciekawych eksponatów przedstawiających historię wyspy. Kolejną atrakcją wyspy wartą polecenia są jaskinie, np. Cova de Can Marca, w których można ujrzeć bardzo interesujące formacje skalne. Ibiza jest bardzo różnorodną wyspą, na której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Słynie ona także ze swoich pól golfowych, więc miłośnicy tego sportu na pewno będą zadowoleni. Dzięki wynajęciu samochodu za pomocą HAPPYCAR będą Państwo mogli zdecydowanie łatwiej zwiedzić całą wyspę. Proponujemy pojechać na jedną z wielu wspaniałych plaż oferowanych przez Ibizę np. do oddalonej o około 7 kilometrów w kierunku południowym od miasta - plażę Platje d’en Bossa czy na plażę Cala Llonga, oddalonej o około 12 kilometrów w kierunku północno-wschodnim. Osobom znudzonym plażowaniem może spodobać się Stare Miasto w Ibiza Town i jego renesansowe, ale wojskowe mury obronne.

Zwiedzanie Ibizy wynajętym samochodem

Dzięki wynajęciu samochodu na lotnisku na Ibizie będą mogli Państwo zrobić sobie wycieczkę po tej bardzo atrakcyjnej wyspie. Jeżeli chcą Państwo zaznać spokoju to radzimy udać się do oddalonej o około 16 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od miasta Ibiza miejscowości Santa Eulalia. Ciekawostką jest to, że zobaczą Państwo tam przystań, na której znajdują się ekskluzywne jachty. Natomiast w południowej części wyspy mogą Państwo zobaczyć bardzo ciekawy Park Narodowy Ses Salines. Znajduje się on pod ochroną i można spotkać tam ponad 200 rzadkich gatunków ptaków. Ponadto rośnie tam mnóstwo ciekawych roślin, jest on bardzo różnorodny, ponieważ w jego skład wchodzą zarówno m.in. tereny bagniste, skały ale i łąki. Park Naturalny Ses Salines to rezerwat przyrody, który obejmuje płytkie zbiorniki nadmorskie z solą. Na wzgórzu górującym nad miastem i całą okolicą trafimy na zabytki będące najstarszymi świadkami historii Santa Eulalia del Rio.

XVI-wieczny kościół, cmentarz i mury okalające to miejsce świetnie komponują się z innymi widokami na wyspie. Wokół zboczy wzgórza rozsiane są białe domki w stylu iberyjskim z pięknymi ogrodami, kwiatami, które oszałamiają zapachem. W połowie drogi do kościoła znajduje się Muzeum Etnograficzne, do którego zdecydowanie warto wstąpić, aby poznać trochę historii tego regionu. Jeżeli jednak chcieliby Państwo podróżować po innych miejscach, nie tylko po Ibizie, żaden problem. Mogą kupić Państwo bilet na prom lub skorzystać z portu lotniczego i wyruszyć w stronę Palma de Mallorca lub do Walencji, która znajduje się na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii kontynentalnej. Atrakcji jest dużo, trzeba tylko wcześniej wybrać samochód i ruszyć w drogę.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować sobie najlepszy samochód za pomocą portalu HAPPYCAR na lotnisku na Ibizie. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo bardziej elastyczni podczas pobytu na tej jednej z najbardziej popularnych hiszpańskich wysp.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży