Wypożyczalnia Samochodów Budapeszt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 34 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 14 wrz 2020, 01:51 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Budapeszt

Mały samochód

Mały samochód

Od 34 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 01:51 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 01:51 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 48 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 01:51 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 01:51 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 56 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 03:21 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 03:21 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Budapeszt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Budapeszt:

5 do 5 (194 oceny)

(4.3 do 5)
Happycar spełniło moje oczekiwania, obsługa klienta bardzo sympatyczna.
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia G.- 18 lip 2015, 09:00
(4.7 do 5)
Dzwoniąc na infolinię nie czeka się długo na odpowiedź!
Ocena wynajętego samochodu przez Kornelia K.- 18 lip 2015, 05:45
(5 do 5)
miła i szybka obsługa klienta, cany także przystępne, więc ogólnie jestem zadowolony.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan Z.- 18 lip 2015, 04:54
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Budapeszt

Tanie wynajęcie samochodu Budapeszt

Budapeszt to jedno z najbardziej wyjątkowych miast w Europie. Kto jeszcze nie widział Budapesztu - ten niech żałuje, zwłaszcza, że połączenia komunikacyjne nie stanowią żadnego problemu. Do Budapesztu można przyjechać samochodem, pociągiem lub przylecieć samolotem. Najwygodniejsza podróż oczywiście jest drogą powietrzną. Jednak wiele osób się martwi, że przybywając w ten sposób do obcego miasta zostanie się zdanym na łaskę i niełaskę komunikacji miejskiej lub drogich taksówek. A gdyby tak skorzystać z portalu HAPPYCAR i wypożyczyć samochód? Wypożyczenie samochodu w Budapeszcie to nie jest żaden problem. Zwłaszcza, że port lotniczy Budapest Liszt Ferenc jest największym międzynarodowym portem lotniczym, jaki znajduje się na Węgrzech. Lotnisko jest położone 16 km na południowy wschód od centrum Budapesztu. I te 16 kilometrów można pokonać wypożyczonym samochodem już z lotniska, gdzie znajduje się wiele renomowanych wypożyczalni samochodów. Warto wcześniej zapoznać się z propozycjami wypożyczalni online korzystając z wyszukiwarki najlepszych ofert. Wypożyczalnie samochodów w Budapeszcie oferuje auta osobowe w różnych klasach - od popularnych samochodów miejskich do limuzyn. Wszystko zależy od potrzeb klientów - czyli Państwa. Odbiór samochodu może nastąpić nawet w miejscu przez Państwa wskazanym ( np. dostawa hotelowa). 

Atrakcje, wynajem samochodu Budapeszt

Budapeszt jest jednym z najpiękniejszych miast europejskich. Podczas jego tworzenia inspirowano się między innymi austriackimi Wiedniem. To serce, stolica Węgier, gdzie tętni życie kulturalne, gospodarcze, ekonomiczne, gdzie w zasadzie dzieją się najważniejsze dla Węgrów rzeczy. Budapeszt jest miastem o bogatej historii. Miasto leży nad Dunajem. Formalnie jako miasto pod tą nazwą funkcjonuje od 1872 roku od czasów Cesarstwa Austro-Węgierskiego. Wtedy to połączono trzy miasta: Budę i Óbudę, które znajdowały się na prawym brzegu Dunaju oraz Pesztu, który usadowił się po lewej stronie rzeki. Początki osadnictwa rozpoczynają się jednak jeszcze za Celtów, którzy osiedlili się na słynnym budapesztańskim Wzgórzu Gellerta. Warto wiedzieć, że miasto ma także korzenie rzymskie, a to za sprawą poważnej ochrony przeprawy przez Dunaj. Na lewym brzegu rzeki Rzymianie wybudowali twierdzę zwaną Contra Aquincum. Jej pozostałości można z powodzeniem zobaczyć w pobliżu dzisiejszego Placu 15 Marca. Gdy upadł Rzym, rozpoczęła się wędrówka ludów i Aquincum się wyludniło. Przez miasto przechodziły różne plemiona, a każde z nich wyryło swoje imię w podwalinach Budapesztu. Na początku X - wieku osiedli się Węgrzy. od tego momentu następuje rozkwit Budy. Kolejne lata to rozkwit Pesztu. Peszt istnieje od 1148 roku. Budapesztem władali różni królowie, a nawet tureccy sułtani. Do tej pory jest on miastem wielokulturowym, wielonarodowym. Warto zwiedzić jego muzea, pospacerować nad Dunajem i podziwiać wspaniały gmach węgierskiego parlamentu. Będąc w Budapeszcie przekonacie się Państwo, że nie na darmo stolica Węgier jest nazywana drugim Wiedniem. Starówka i sama zabudowa miasta do złudzenia niekiedy przypomina klimat i charakter stolicy Austrii. Co warto zwiedzić? Na pewno historyczne Wzgórze Gellerta, jeden z najstarszych europejskich uniwersytetów czyli Uniwersytet Loránda Eötvösa, wybudowany w XVII wieku. Ogromną atrakcją są budapesztańskie mosty takie jak na przykład Most Łańcuchowy czy Most Małgorzaty.

Zwiedzamy Budapeszt wypożyczonym samochodem

Choć warto chociaż jeden raz pojechać budapesztańskim metrem, to jednak zwiedzanie miasta jest zdecydowanie łatwiejsze, gdy skorzystacie Państwo z wypożyczonego samochodu. Po Budapeszcie można z powodzeniem poruszać się samochodem. Znajdziemy tu wiele renomowanych wypożyczalni, które oferują bezpieczne samochody.

Dzięki takiemu transportowi zobaczycie piękno tego miasta - barokowe kościoły i pałace, wszystkie mosty, dotrzecie z powodzeniem do Pesztu i Budy. Warto udać się także do węgierskich restauracji. Specjałem jest węgierski gulasz lub leczo. Tradycyjna węgierska kuchnia jest bardzo smaczna, a dania podawane w czardach przy cygańskiej, tradycyjnej muzyce smakują jeszcze lepiej.

Wynajętym samochodem poza Budapesztem

Kto z Państwa nie słyszał o Balatonie lub gorących, leczniczych źródłach? Może warto udać się z Budapesztu i w tym kierunku? Balaton znajduje się zaledwie w odległości 80 km od Budapesztu. Jest to największe słodkowodne jezioro na Węgrzech i jednocześnie w Europie. Łagodny węgierski klimat gwarantuje, ze woda w Balatonie jest czysta i ciepła. Wypożyczalnia samochodów w Budapeszcie oferuje możliwość wycieczek poza miasto, więc dlaczego z niej nie skorzystać i nie odpocząć nad Balatonem? Osobom, którym podróżowanie nigdy się nie nudzi proponujemy rozważenie udania się do Wiednia. W Budapeszcie wynajem samochodu na wycieczkę nie stanowi problemu. Najlepszą wycieczkę można odbyć tylko samochodem, a przy okazji zwiedzić fragment pięknych Węgier, które zachwycą kulturą i przyjaznym uśmiechem mieszkańców. Warto? Warto!