Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Antalya

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 71 zł za dzień

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Antalya

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 71 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 71 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 104 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 cze 2017, 15:09 .

Ta oferta została znaleziona 29 cze 2017, 15:09 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 115 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Ta oferta została znaleziona 26 lip 2017, 20:53 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Antalya

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Antalya:

★★★★★
★★★★★

4 do 5 (18 oceny)

★★★★★
★★★★★
(4.4 do 5)
Dziękuję happycar za usługi, jestem zadowolona!
Ocena wynajętego samochodu przez Ania A.- 31 lip 2015, 01:51
★★★★★
★★★★★
(4.7 do 5)
Zwróciłem samochód w innym miejscu niż go odebrałem i było bezproblemowo.
Ocena wynajętego samochodu przez Rysiek G.- 30 lip 2015, 07:09
★★★★★
★★★★★
(4.2 do 5)
Nawet w ostatniej chwili można zarezerwować dobry samochód w niezłej cenie.
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwier G.- 29 lip 2015, 17:05

Wypożyczalnia samochodów Antalya

Jeśli wybierają się Państwo do Antalyi, to bardzo gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia najodpowiedniejszego samochodu. Za pomocą portalu HAPPYCAR na pewno znajdą Państwo najlepszą ofertę. Dzięki wynajętemu samochodowi poczują się Państwo zdecydowanie pewniej w tym wspaniałym miejscu, ponieważ nie będą Państwo skazani tylko na korzystanie z komunikacji publicznej oraz z taksówek.

Rent a car Antalya

Antalya jest miastem położonym w Turcji, w jej południowo-zachodniej części. W mieście mieszka około 1 milion osób. Jest to bardzo często odwiedzane przez turystów miasto. Antalya ma dostęp do Morza Śródziemnego. Doskonałym pomysłem dla Państwa wygody będzie więc wynajęcie samochodu, żeby mieć jak najwięcej możliwości zwiedzania Antalyi oraz całego regionu.

Zwiedzanie Antalyi wynajętym samochodem

Antalya jak i cały region to wspaniały miejsce do wypoczynku. Jest to jedne z najbardziej popularnych turystycznych miejsc w Turcji. W tym fantastycznym miejscu na pewno każdemu się spodoba, ponieważ znajdują się tam zarówno wspaniałe zabytki godne zwiedzenia oraz malownicze plaże, na których można doskonale wypocząć. Po przyjeździe do Antalyi powinni Państwo zobaczyć symbol tego miasta, a mianowicie „Minaret Yivli”. Można wejść na górę i podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Jego całkowita wysokość to 38 metrów. Kolejnym ciekawym miejscem jest „Brama Hadriana”, stanowiła ona łuk triumfalny i była też zarazem częścią murów obronnych. Następnie mogą się Państwo udać do Muzeum Antalya. Jest ono zaliczane do jednego z największych tureckich muzeów. W muzeum znajduje się mnóstwo ciekawych eksponatów. Najstarsze datowane są na XV wiek p.n.e. Można tam zobaczyć  np. sarkofagi oraz monety. Jednak sama Antalya to nie tylko wspaniałe zabytki. W okolicach znajdą Państwo bardzo dużo plaż. Jedną z nich jest np. piaszczysta plaża „Lara”. Jest ona oddalona od centrum Antalyi o około 15 kilometrów w kierunku południowo-wschodnim. Jest ona zaliczana do jednej z najdłuższych plaż w całej Turcji. Będąc w tym wspaniałym miejscu warto także zwiedzić „Park Karaalioglu”. Jest to miejsce, do którego przychodzi bardzo dużo mieszkańców Antalyi. Doskonałym pomysłem jest wybranie się tam z dziećmi, ponieważ na terenie parku znajduje się dużo placów zabaw. Polecamy Państwu również zwiedzenie Kaleiçi, jest to historyczne centrum Antalyi. Ważną informacją jest także to, iż lotnisko znajduje się w odległości około 15 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od centrum Antalyi.

Odkrywanie okolic Antalyi wynajętym samochodem

Dzięki wynajęciu samochodu mogą Państwo odkryć wspaniałą okolicę Antalyi. Około 11 kilometrów w kierunku północno-wschodnim  od centrum Antalyi znajduje się godny zwiedzenia „Wodospad  Düden”. Jest on otoczony parkiem i jest zarazem często odwiedzanym miejscem. Jednak bardziej znany jest „Wodospad Kurşunlu”. Znajduje się on około 22 kilometry na północny-wschód od centrum Antalyi. Na skałkach rośnie bardzo dużo roślin, robi to wspaniałe wrażenie, gdy woda spływa po tych skałkach. Kolejnym ciekawym miejscem do zwiedzenia jest „Jaskinia Karain”. Jest ona położona około 25 kilometrów w kierunku północno-zachodnim od centrum Antalyi. Jest to bardzo interesujące miejsce, można tam zobaczyć np. malowidła, ciekawe jest także niewielkie muzeum mieszczące się w jaskini na temat życia neandertalczyków. Polecamy Państwu także wycieczkę do oddalonego o 30 kilometrów na północny-zachód od Antalyi ruin antycznego miasta Termessos. Ponadto proponujemy Państwu wycieczkę do oddalonej o około 240 kilometrów w kierunku północno-zachodnim od Antalyi miejscowości Pamukkale. Jest to bardzo popularna miejscowość w całej Turcji. Dzieki przyrodzie powstały w tym miejscu interesujące krajobrazy. Cały teren jest pokryty warstwą wapienia. Woda spływa z samej góry na dół. Oczywiście mogą Państwo tam wejść, ponieważ na samym środku wytyczona została ścieżka przeznaczona specjalnie dla turystów. Są one także nazywane „Śnieżnobiałymi tarasami”. Jest to unikat na skalę światową, więc jak będą już Państwo w Antalyi to bardzo gorąco polecamy Państwu zwiedzenie także tego bardzo interesującego miejsca

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować sobie najlepszą ofertę wynajęcia samochodu w Antalyi. Dzięki wynajętemu samochodowi będą Państwo mieli zdecydowanie łatwiej zwiedzić to wspaniałe miasto, jak i całe jego okolice.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży