Wypożyczalnia Samochodów Antalya

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 70 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 11 sie 2020, 10:28 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Antalya

Mały samochód

Mały samochód

Od 70 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 sie 2020, 10:28 .

Ta oferta została znaleziona 11 sie 2020, 10:28 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 87 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 sie 2020, 06:17 .

Ta oferta została znaleziona 12 sie 2020, 06:17 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 98 zł za dzień
przy 10 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 sie 2020, 06:17 .

Ta oferta została znaleziona 12 sie 2020, 06:17 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 100 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 01:20 .

Ta oferta została znaleziona 09 sie 2020, 01:20 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Antalya

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Antalya:

4.7 do 5 (213 oceny)

(4.3 do 5)
Ostatnio wypożyczyłem autko przez happycar, super stan, mało kilometrów na liczniku, także wszystko w porządku.
Ocena wynajętego samochodu przez Tomasz J.- 17 lip 2015, 15:35
(4.1 do 5)
Rodzinny urlop można zaliczyć do udanych dzięki happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Krzysiek O.- 18 lip 2015, 05:11
(4.6 do 5)
Fajna obsługa przez infolinię, rozmowa sprawnie przebiegła.
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek A.- 19 lip 2015, 07:06
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Antalya

Tanie wynajęcie samochodu Antalya

Jeśli wybierają się Państwo do Antalyi, bardzo gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia najodpowiedniejszego samochodu. Za pomocą portalu HAPPYCAR na pewno znajdą Państwo najlepszą ofertę. Dzięki wynajętemu samochodowi poczują się Państwo zdecydowanie pewniej w tym wspaniałym miejscu, ponieważ nie będą Państwo skazani tylko na korzystanie z komunikacji publicznej oraz z taksówek.

Wynajem samochodu, Antalya

Antalya jest miastem położonym w Turcji, w jej południowo-zachodniej części. W mieście mieszka około 1 milion osób, a corocznie odwiedza je wielu turystów. Antalya ma dostęp do Morza Śródziemnego. Doskonałym pomysłem dla Państwa wygody będzie więc wynajęcie samochodu, żeby mieć jak najwięcej możliwości zwiedzania Antalyi oraz całego regionu.

Zwiedzanie Antalyi wynajętym samochodem

Antalya jak i cały region to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Jest to jedne z najbardziej popularnych turystycznych miejsc w Turcji. W tym fantastycznym miejscu na pewno każdemu się spodoba, ponieważ znajdują się tam zarówno wspaniałe zabytki godne zwiedzenia oraz malownicze plaże, na których można doskonale wypocząć. Po przyjeździe do Antalyi powinni Państwo zobaczyć symbol tego miasta, a mianowicie „Minaret Yivli”. Można się udać na jego szczyt i stamtąd podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Całkowita wysokość Minaretu to 38 metrów. Kolejnym ciekawym miejscem jest „Brama Hadriana”, stanowiła ona łuk triumfalny i była zarazem częścią murów obronnych. Mogą się Państwo udać także do Muzeum Antalya. Jest ono zaliczane do jednego z największych tureckich muzeów. Znajduje się w nim mnóstwo ciekawych eksponatów. Najstarsze datowane są na XV wiek p.n.e. i należą do nich np. sarkofagi oraz monety. Jednak sama Antalya to nie tylko wspaniałe zabytki. W okolicach znajdą Państwo bardzo dużo plaż. Jedną z nich jest np. piaszczysta plaża „Lara”. Jest ona oddalona od centrum Antalyi o około 15 kilometrów w kierunku południowo-wschodnim. Zalicza się ją do jednych z najdłuższych plaż w całej Turcji. Będąc w tym wspaniałym miejscu warto także zwiedzić „Park Karaalioglu”. Jest to miejsce, do którego przychodzi bardzo dużo mieszkańców Antalyi. Doskonałym pomysłem jest wybranie się tam z dziećmi, ponieważ na terenie parku znajduje się dużo placów zabaw. Polecamy Państwu również zwiedzenie Kaleiçi, historycznego centrum Antalyi. Ważną informacją jest także to, iż lotnisko miasta znajduje się w odległości około 15 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od centrum Antalyi.

Odkrywanie okolic Antalyi wynajętym samochodem

Dzięki wynajęciu samochodu mogą Państwo odkryć wspaniałą okolicę Antalyi. Około 11 kilometrów w kierunku północno-wschodnim od centrum Antalyi znajduje się godny zobaczenia „Wodospad Düden” i otaczający go park. Bardziej znany jednak jest „Wodospad Kurşunlu”. Znajduje się on około 22 kilometry na północny-wschód od centrum Antalyi. Na skałkach rośnie tu bardzo dużo roślin, co robi wspaniałe wrażenie, gdy woda spływa po tych skałkach. Kolejnym ciekawym miejscem do zwiedzenia jest „Jaskinia Karain”. Jest ona położona około 25 kilometrów w kierunku północno-zachodnim od centrum Antalyi. Można tam zobaczyć np. malowidła, ciekawe jest także niewielkie muzeum mieszczące się w jaskini na temat życia neandertalczyków. Polecamy Państwu także wycieczkę do oddalonego o 30 kilometrów na północny-zachód od Antalyi ruin antycznego miasta Termessos. Ponadto proponujemy Państwu wycieczkę do oddalonej o około 240 kilometrów w kierunku północno-zachodnim od Antalyi miejscowości Pamukkale. Jest to bardzo popularna miejscowość w całej Turcji. Dzięki szeregu procesów geologicznych powstały w tym miejscu interesujące krajobrazy. Woda spływa ze szczytu do podnóży, po wapiennej pokrywie skalnej. Oczywiście mogą Państwo wejść bezpośrednio na wspomniane formacje, ponieważ na samym środku wytyczona została ścieżka przeznaczona specjalnie dla turystów. Są one także nazywane „Śnieżnobiałymi tarasami”. Jest to unikat na skalę światową, więc jak będą już Państwo w Antalyi to bardzo gorąco polecamy Państwu zwiedzenie także tego bardzo interesującego miejsca. Przebywając w Turcji nieco dłużej warto odwiedzić jest stolicę Ankarę oraz historyczne miasto Stambuł.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować najlepszą ofertę wynajęcia samochodu w Antalyi. Dzięki wynajętemu samochodowi będą Państwo mieli zdecydowanie łatwiej zwiedzić to wspaniałe miasto, jak i całe jego okolice.