Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Madryt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 4 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 paź 2017, 08:01 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Madryt

Mały samochód

Mały samochód

Od 4 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:01 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:01 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 6 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:01 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 08:01 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 12 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 11:57 .

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 11:57 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 50 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 11:57 .

Ta oferta została znaleziona 12 paź 2017, 11:57 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Madryt

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Madryt:

4.7 do 5 (70 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Madryt

HAPPYCAR daje Państwu możliwość odkrycia stolicy Hiszpanii samochodem w wygodny i szybki sposób. Wystarczy dokonać rezerwacji przed urlopem, a w wybranej wcześniej stacji odebrać samochód.

Informacje ogólne

Madryt to stolica Hiszpanii zamieszkana przez ponad 3 mln. ludzi. Miasto jest siedzibą wielu ważnych instytucji, agencji, ministerstw, różnych przedstawicielstw międzynarodowych oraz oficjalną siedzibą króla Hiszpanii. Madryt jest także jednym z najbogatszych miast Europy i ważnym ośrodkiem kulturalnym, w którym swoje siedziby posiada wiele prestiżowych instytucji. Głowną i największą rzeką Madrytu jest Manzanares, ponadto w mieście występują również małe rzeczki i strumyki. Do Hiszpanii można dojechać samochodem, pociągiem czy nawet autokarem, jednakże najwygodniejszym sposobem będzie przelot z Polski na lotnisko Madryt – Barajas.

Atrajkcje Madrytu

Brama Słońca to nazwa placu i zarazem najważniejszego miejsca Madrytu. Plac otoczony jest kremowymi domami z XVIII wieku ze wszystkich stron. W centrum placu znajduje się statua brązowego niedźwiedzia, który wspina się na drzewo, aby zjeść truskawki. Posąg jest nawiązaniem do herbu Madrytu, a zarazem ulubionym miejscem randek. Tutaj znajduje się także hiszpański punkt zero od którego mierzone są wszystkie odległości. Symbol Madrytu i jego główny plac, nazywany jest „teatrem pod niebem Madrytu” i nazywa się Plaza Mayor. Znaleźć tu można pomnik Filipa III na koniu, wiele urokliwych knajpek, kawiarni i restauracji na świeżym powietrzu. Nawierzchnia placu jest brukowana, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Dziewięć bram wznoszących się na kolumnach z powodzeniem przykuwa uwagę odwiedzających. Pałac Królewski, czyli Palacio Real to równie ważny punkt na mapie Madrytu. Filip II rozpoczął budowę pałacu po tym, jak poprzednia siedziba królewska spłonęła w Wigilię 1734 roku. Projektantami pałacu byli włoscy mistrzowie: Sacchietti i Sabatini. We wnętrzach pałacu znajduje się sala o nazwie Farmacia Real, wypełniona szklanymi pojemnikami z egzotecznymi farmaceutykami, sala w której znajduje się miecz Cortésa i Ferdynanda Katolickiego (Museo de la Real Armería). Znajdziemy tam także Salon Tronowy, Salon Kolumnowy oraz wytworne apartamenty. Jeśli ktoś ma chęć zobaczyć honoroąa zmianę warty przd Pałacem Królewskim, powinien udać się tam w pierwszą środę miesiąca między godziną 12 a 13. Obecnie rodzina królewska nie mieszka w pałacu, bowiem wolą oni bardziej skromniejsze miejsce poza miastem. Pałac Królewski pełni jedynie rolę reprezentacyjną. Madryt oferuje również piękne sakralne budowle, takie jak La Almudena. To wybudowana katedra na 500-lecie odkrycia Ameryki. Jej cechą charakterystyczna jest współistnienie kilku stulów architektonicznych. Zewnętrzna część budowli zachowana jest w stylu neoklasycznym, podczas gdy wewnętrzne części katedry to neogotyk, a krypty zbudowano w stylu neoromańskim. Ciekawostką jest, że jest to pierwsza katedra poświęcona przez papieża, a w dodatku Jan Paweł II poświęcił ją poza Rzymem. Katedra położona jest w centrum miasta. Miłośnikom sztuki gorąco polecamy wizytę w Muzeum Prado, w którym znajdują się największe zbiory malarstwa klasycznego od El Greco, Valazqueza, po Rembrandta i Rubensa. Jeżeli jednak są Państwo fanami sztuki współczesnej, do Madryt Państwa nie zawiedzie. Centrum Sztuki Królowej Zofii skupia dzięła takich artystów jak Picasso czy Dali. Ulubionym miejscem mieszkańców Madrytu do odpoczynku jest niezwykle zielony Park Retiro. Są tu piękne rzeźby, fontanna, a także jeziorko, po którym można pływać łódką. Jest to odpowiednie miejsce na podsumowanie całego dnia i omówienie planów na kolejne zwiedzanie.

Okolice Madrytu - rent a car Madryt

Centralne położenie Madrytu daje wiele możliwości na zrobienie chociażby jednodniowej wycieczki i zwiedzenie pięknych okolic Madrytu. Wypożyczenie samochodu w Madrycie z pewnością ułatwi Państwu przemieszczanie się po mieście, jak i po jego okolicach. Toledo to miejscowość położona ok. 70 km. od Madrytu, chętnie odwiedzana przez turystów. Cenne pod względem architektury hiszpańskiej, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Warta zobaczenia jest Katedra Najświętszej Maryii Panny znajdująca się na starym mieście. Wynajem samochodu w Madrycie to dobry pomysł, aby odwiedzić Salamankę, położoną około 2 godziny jazdy od Madrytu. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowy, handlowym, naukowym i turystycznym. Stare miasto Salamanki wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybudowany w XVIII w. główny plac zaliczany jest do najpiękniejszych w Hiszpanii. Miasto słynie także z najstarszego uniwersytetu w Hiszpanii założonego przez Alfonsa IX w 1218 roku. Jeżeli lubią Państwo pokonywać dłuższe dystanse, to z pewnością powinni udać się Państwo do Walencjii, aby rozkoszować się pięknymi nadmorskimi widokami.