Wypożyczalnia Samochodów Toledo

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 100 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 9 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 26 sty 2020, 08:50 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Toledo

Mały samochód

Mały samochód

Od 100 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 106 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 133 zł za dzień
przy 9 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Ta oferta została znaleziona 26 sty 2020, 08:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Toledo

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Toledo:

4.6 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Podczas rezerwacji nie nastepiły żadne problemy, tak trzymać!
Ocena wynajętego samochodu przez Julia F.- 20 lip 2015, 09:09
(4.7 do 5)
Generalnie jestem zadowolona z usług happycar.
Ocena wynajętego samochodu przez Paulina M.- 20 lip 2015, 18:00
(4.5 do 5)
Wszystko ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Olek B.- 20 lip 2015, 10:05
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Toledo

Tanie wynajęcie samochodu Toledo

Chcecie Państwo wybrać się do Toledo, zwanego miastem trzech kultur? Już dziś zapoznajcie się z ofertą HAPPYCAR i wybierzcie odpowiedni dla siebie samochód w dogodnym terminie. Zwiedzanie miasta i okolicy będzie jeszcze prostsze, jeśli rozważą Państwo wynajem samochodu w Toledo.

Informacje ogólne

Toledo to niewielkie miasto w Hiszpanii, znajdujące się około 70 km na południe od Madrytu. Liczy 83 tyś. mieszkańców i jest siedzibą prymasów Hiszpanii. Miasto jest także ośrodkiem przemysłu lekkiego, np. włókienniczego, rzemiosła artystycznego i spożywczego. Nazywane jest „miastem trzech kultur” ze względu na historię mieszkańców miasta. W Toledo współistnieli przez wieki Chrześcijanie, Arabowie i Żydzi. Mieszanka kultur ma swoje odzwierciedlenie w architekturze, gdyż w Toledo obok pałaców można zobaczyć kościoły, meczety i synagogi. Do Toledo najlepiej dostać się samolotem, który wyląduje na lotnisku Madryt - Barajas, a tam wsiąść w pociąg i czym prędzej kierować się do Toledo. Równie dobrą opcją jest wypożyczenie samochodu na lotnisku i samodzielna podróż do Toledo. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, gdyż nie muszą martwić się Państwo o długie oczekiwanie na pociąg, bądź brak klimatyzacji w okresie letnim.

Atrakcje, wynajem samochodu Toledo

Z miastem mocno związany był malarz El Greco. To tutaj znajduje się dom mistrza, a w kościele Santo Tome możemy podziwiać chyba jego największe dzieło, tj. "Pogrzeb hrabiego Orgaza". Niedaleko znajduje się również muzeum kultury Żydowskiej, w którym ogromne wrażenie robią bogato zdobione dekoracje ścian. W Hospital de Travera będziemy podziwiać arcydzieła malarzy z całego świata. Tak więc, miłośnikom sztuki Toledo z pewnością przypadnie do gustu. Tym, którzy wolą podziwiać architekturę polecamy pałac Alkazar, a raczej pozostałości ruiny. Mauretański budynek został po części odbudowany po wojnie domowej, aczkolwiek nie prezentuje się już tak jak w przeszłości. Kierując się na zachód od Alkazaru dotrzemy do pięknej katedry, w której znajdują się witraże i wiele dzieł sztuki z okresu renesansu, a także baroku. Najlepszym sposobem, aby udać się do dzielnicy klasztorów będzie wynajem samochodu. Udając się na przyjemny spacer w ciszy, będziemy mieli czas na zaplanowanie kolejnych punktów do zwiedzenia. W dzielnicy klasztorów, w lokalnych sklepikach można kupić słodycze, ręcznie wyrabiane przez zakonnice. Warto skusić się na hiszpańskie przysmaki. Ciekawym miejscem jest również Synagoga Santa María la Blanca, pochodząca z przełomu XII i XIII wieku. Została przejęta przez wiernych pobliskiej parafii i przekształcona w kościół. Zbudowana jest w stylu mudejar. Jest to hiszpański nurt architektoniczny, który powstał w wyniku fuzji kultur – chrześcijańskiej i islamskiej. Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo jest ważniejszym sakralnym budynkiem w Hiszpanii, wybudowanym w stylu gotyckim. Powstała na fundamentach innej katedry, która później była przekształcona w meczet. Mezquita Cristo de la Luz to budowla, podkreślająca mieszankę kultur i stylów w Toledo. Romańskie kolumny podtrzymują gotyckie sklepienie, a cały budynek reprezentuje styl mudejar. Krążą pogłoski, iż w murach budowli schowana jest przez muzułmanami figura Chrystusa. Jak widać, Toledo to miasto trzech kultur i trzech religii. Aby odwiedzić wszystkie miejsca reprezentujące tę różnorodność polecamy wynająć samochód, tak aby po mieście przemieszczać się komfortowo i niezależnie od transportu publicznego.

Okolice Toledo wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu w Toledo będzie świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy odpoczywają podróżując. Zwiedziwszy miasto, mogą Państwo udać się w jego okolice. Podróżując samochodem nie muszą martwić się Państwo o rozkłady jazdy autobusów czy lokalnych pociągów. Wieczorem mogą udać się Państwo na Skały Tarpejskie, z których rozpościera się piękny widok na całe miasto. Jest to urwisko na jednym z brzegów rzeki Tag, które umożliwia nam podziwianie pięknej panoramy Toledo oraz doliny rzeki. Będąc tak blisko Madrytu, nie sposób do niego nie pojechać. Wypożyczalnie samochodowe w Toledo chętnie w tym Państwu pomogą. Wystarczy tylko z wyprzedzeniem zarezerwować odpowiedni samochód na portalu HAPPYCAR i odebrać go z lokalnej wypożyczalni. Podróż do stolicy odbędzie się sprawnie i w komfortowych warunkach. Jeżeli wolą jednak Państwo odbyć wycieczkę, aby nacieszyć się słońcem, plażą i pięknymi morskimi widokami, świetnym pomysłem będzie podróż do Walencji. Oprócz odwiedzin i zakupów na giełdzie jedwabiu będą mogli Państwo skosztować jedynej w swoim rodzaju paelli. Jeżeli mają Państwo czas i chęci, warto rozważyć wyprawę do Alicante. Znajduje się na południe od Walencji, ale naprawdę warto. Ogrom atrakcji i zabytków w tych wszystkich miastach sprawi, że będą Państwo zauroczeni całą Hiszpanią. Aby sprawnie i komfortowo odbyć swoją podróż najlepiej wynająć tam samochód. Zespół HAPPYCAR z pewnością w tym Państwu pomoże.