Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Toledo

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 136 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 29 sie 2017, 11:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Toledo

Mały samochód

Mały samochód

Od 136 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2017, 11:04 .

Ta oferta została znaleziona 29 sie 2017, 11:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Toledo

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Toledo:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Toledo

Chcecie Państwo wybrać się do miasta trzech kultur, Toledo? Już dziś zapoznajcie się z ofertą HAPPYCAR i wybierzcie odpowiedni dla siebie samochód w dogodnym terminie. Zwiedzanie  miasta i okolicy będzie jeszcze prostsze, jeśli rozważą Państwo wynajem samochodu w Toledo.

Informacje ogólne

Toledo to niewielkie miasto w Hiszpanii, znajdujące się około 70 km na południe od Madrytu. Liczy 83 tyś. mieszkańców i jest siedzibą prymasów Hiszpanii. Miasto jest także ośrodkiem przemysłu lekkiego, np. włókienniczego, rzemiosła artystycznego i spożywczego. Znane jest jako „miasto trzech kultur” ze względu na historię mieszkańców miasta. W Toledo współistnieli przez wieku chrześcijanie, Arabowie i Żydzi. Mieszanka kultur ma swoje odzwierciedlenie w architekturze, gdyż w Toledo obok pałaców można zobaczyć kościoły, meczety i synagogi. Do Toledo najlepiej dostać się samolotem, który wyląduje na lotnisku Madryt - Barajas, a tam wsiąść w pociąg i czym prędzej kierować się do Toledo. Równie dobrą opcją jest wypożyczenie samochodu na lotnisku i samodzielna podróż do Toledo. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, gdyż nie muszą martwić się Państwo o długie oczekiwanie na pociąg, bądź brak klimatyzacji w okresie letnim.

Atrakcje w Toledo

Z miastem mocno związany był malarz El Greco, to tutaj znajduje się dom mistrza, a w kościele Santo Tome możemy podziwiać chyba jego największe dzięło, tj. "Pogrzeb hrabiego Orgaza". Niedaleko znajduje się również muzeum kultury Żydowskiej, w którym ogromne wrażenie robią bogato zdobione dekoracje ścian. W Hospital de Travera będziemy podziwiać arcydzieła malarzy z całego świata. Tak więc, miłośnikom sztuki Toledo z pewnością przypadnie do gustu. Tym, którzy wolą podziwiać architekturę polecamy pałac Alkazar, a raczej pozostałości ruiny. Mauretański budynek został po części odbudowany po wojnie domowej. Kierując się na zachód od Alkazaru dotrzemy do pięknej katedry, w której są witraże i wiele dzieł sztuki z okresu renesansu, a także baroku. Najlepszym sposobem, aby udać się do dzielnicy klasztorów będzie wynajem samochodu. Udając się na przyjemny spacer w ciszy, będziemy mieli czas na zaplanowanie kolejnych punktów do zwiedzenia. W dzielnicy klasztorów, w lokalnych sklepikach można kupić słodycze, ręcznie wyrabiane przez zakonnice. Warto skusić się na hiszpańskie przysmaki. Ciekawym miejscem jest również Synagoga Santa María la Blanca w Toledo z przełomu XII i XIII wieku. Została przejęta przez wiernych pobliskiej parafii i przekształcona w kościół. Zbudowana jest w stylu mudejar. Jest to hiszpański nurt architektoniczny, który powstał w wyniku fuzji kultur – chrześcijańskiej i islamskiej. Katedra Najświętszej Marii Panny w Toledo jest ważniejszym sakralnym budynkiem w Hiszpanii, wybudowanym w stylu gotyckim. Powstała na fundamentach innej katedry, która później była przekształcona w meczet. Mezquita Cristo de la Luz to budowla, podkreślająca mieszankę kultur i stylów w Toledo. Romańskie kolumny podtrzymują gotyckie sklepienie, a cały budynek reprezentuje styl mudejar. Krążą pogłoski, iż w murach budowli schowana jest przez muzułmanami figura Chrystusa. Jak widać, Toledo to miasto trzech kultur i trzech religii. Miejsca kultu zmieniały się wraz z biegiem lat.

Okolice Toledo – rent a car Toledo

Wypożyczenie samochodu w Toledo będzie świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy odpoczywają podróżując. Zwiedziwszy miasto, mogą Państwo udać się w jego okolice. Podróżując samochodem nie muszą martwić się Państwo o rozkłady jazdy autobusów czy lokalnych pociągów. Wieczorem mogą udać się Państwo na Skały Tarpejskie, z których rozprzestrzenia się piękny widok na całe miasto. Jest to urwisko na jednym z brzegów rzeki Tag, który umożliwia nam podziwianie pięknej panoramy Toledo oraz doliny rzeki. Będąc tak blisko Madrytu, niesposób do niego nie pojechać. Wypożyczalnie samochodowe w Toledo chętnie w tym Państwu pomogą. Wystarczy tylko z wyprzedzeniem zarezerwować odpowiedni samochód na portalu HAPPYCAR i odebrać go z lokalnej wypożyczalni. Podróż do stolicy odbędzie się sprawnie i w komfortowych warunkach. Jeżeli wolą jednak Państwo odbyć wycieczkę, aby nacieszyć się słońcem, plażą i pięknymi morskimi widokami, świetnym pomysłem będzie podróż do Walencjii. Oprócz odwiedzin i zakupów na giełdzie jedwabiu będą mogli Państwo skosztować jedynej w swoim rodzaju Paelli. Jeżeli mają Państwo czas i chęci, warto rozważyć wyprawę do Alicante. Znajduje się na południe od Walencjii, ale naprawdę warto. Ogrom atrakcji i zabytków w tych wszystkich miastach sprawi, że będą Państwo zauroczeni całą Hiszpanią.