Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Phoenix (AZ)

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 108 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 lut 2019, 02:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Phoenix (AZ)

Mały samochód

Mały samochód

Od 108 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 112 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 115 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 130 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Phoenix (AZ)

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Phoenix (AZ):

4.9 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
2. Dobra strona internetowa, przejrzysta, obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony
Ocena wynajętego samochodu przez Mirek Z- 20 lip 2015, 21:14
(4.2 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 20 lip 2015, 11:04
(4.1 do 5)
Mają naprawdę dobre samochody!
Ocena wynajętego samochodu przez Piotrek L.- 20 lip 2015, 03:52
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Phoenix (AZ)

Tanie wynajęcie samochodu Phoenix

Phoenix to metropolia zlokalizowana na środku pustyni, brzmi to intrygująco i na pewno każdy z nas chciałby kiedyś zobaczyć jak wygląda takie miasto, a także wybrać się z niego na wycieczkę drogami pośród pustyni. HAPPYCAR przygotowało dla Państwa oferty na wynajem samochodu w Phoenix w stanie Arizona.

Informacje ogólne

Phoenix to miasto w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Skupia prawie półtora miliona mieszkańców, co czyni go równocześnie stolicą stanu. 362 dni słoneczne w ciągu roku spowodowały, że miasto nazywane jest „Doliną Słońca”. Jest ważnym centrum handlowym i ośrodkiem przemysłowym, jednakże równie otwarte jest na turystów z całego świata. W mieście funkcjonuje port lotniczy, który obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe.

Atrakcje, wynajem samochodu Phoenix

Miasto nie jest bogate w zabytki architektoniczne lub wielkie gmachy, gdyż jest stosunkowo młode, a także sam jego charakter raczej nie pozwalał na budowę pokaźnych budynków. Było to bowiem miasto rolnicze. Jednakże to, co przyciąga do Phoenix turystów zza granicy jak i z kraju jest fakt, że w mieście zostawiła ślad kultura indiańska. Stolica Arizony jest również atrakcją samą w sobie, gdyż jest to ogromna metropolia z wysoką zabudową, wybudowana na środku pustyni. Nie mniej jednak, w Phoenix znajdziemy atrakcje, które są nazywane Punktami Dumy Phoenix. Bardzo istotnym z nich jest Muzeum Heard’ów, które prezentuje przedmioty, charakterystyczne dla pierwotnej kultury, panującej na terenie stanu. Należy pamiętać, że Phoenix to miasto zdecydowanie dla osób, które czują się świetnie podczas upałów. W ciągu roku średnia temperatura nie spada tutaj poniżej 18 stopni, a latem można poczuć prawdziwy pustynny upał. Z racji tego, że miasto znajduje się na pustyni, nie ma tutaj naturalnej roślinności, jednakże zbudowano tu największy na świecie park miejski South Mountain Park ten fakt w pełni rekompensuje i ułatwia funkcjonowanie w trakcie upałów. W mieście znajdzie się również warte uwagi muzeum Phoenix Art Museum, które zajmuje dwadzieścia sześć tysięcy metrów kwadratowych i skupia największy w zachodniej części kraju zbiór sztuki wizualnej z całego świata. Festiwal Indiańskiego Tańca Hoop oraz Hiszpański Targ to wydarzenia, które wzbogacają kulturę miasta i wskazują na wielokulturowość tej części Stanów Zjednoczonych. Przede wszystkim jednak zachwyca w Phoenix otwartość i mieszanina nacji europejskich, meksykańskich, afroamerykańskich i rdzennych indiańskich, z których każda wniosła coś do kultury miasta. Znajduje się tu też wiele obiektów sportowych, a odwiedzający mają nawet możliwość pożeglowania po jeziorze czy wspinaczki po niewysokich górach. Wynajem samochodu w Phoenix zdecydowanie sprawdzi się, aby zwiedzić wszystkie istotne miejsca w mieście, a jest ich sporo. Ważnym miejscem jest Park Pamięci Narodowej, ogromny park zieleni, w którym znajdują się pomniki ku czci tych, którzy zginęli za wolność. Najbardziej rzucającymi się w oczy pomnikami są : Pomnik Weteranów, czy Pomnik ofiar 11 września. Park znajduje się w centralnym miejscu w mieście, tuż obok Kapitolu, który jest głównym budynkiem administracji stanu.

Zwiedzanie okolic Phoenix wynajętym samochodem

Phoenix ma wiele do zaoferowania, jednakże będąc w tej części Stanów Zjednoczonych, grzechem byłoby nie zwiedzenie całego stanu. Wypożyczenie samochodu w Phoenix to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż cała okolica oferuje wiele wspaniałych miejsc do zwiedzania. Najbardziej znaną jest bez dwóch zdań Wielki Kanion Kolorado, który można podziwiać z wielu miejsc, jednak najbardziej polecamy się na punkt widokowy SkyWalk. Jest to przeszklona platforma, ponad tysiąc metrów nad ziemią. Piękne widoki gwarantowane. W Arizonie, oprócz Phoenix znajduje się mniejsze, ale równie ciekawe miasto Tucson, które jest siedzibą Uniwersytetu w Arizonie i Muzeum Miniatur. Jeżeli jednak chcieliby Państwo podróżować po sąsiednich stanach i zapoznać się z ich klimatem i kulturą, to polecamy wizytę w Nevadzie i jej flagowym mieście w Las Vegas. Ta mekka rozrywki, również zlokalizowana na pustyni, przyciąga turystów skorych do zabawy do białego rana. Miasto słynie ze swoich ogromnych hoteli i kolorowych kasyn. Wynajęcie samochodu w Phoenix z pewnością zachęci Państwa do odwiedzin słonecznej Kalifornii. Jest to najbogatszy stan w kraju, w którym można spotkać wielu sławnych ludzi, a także zobaczyć przepiękne miasta. Los Angeles ze słynnym Hollywood, San Diego – miasto pięknych plaż i surfingu czy San Francisco miasta mgły i legendarnego mostu Golden Gate. Możliwości jest wiele, wystarczy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR i zarezerwować odpowiedni samochód.