Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Phoenix (AZ)

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 108 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 11 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 lut 2019, 02:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Phoenix (AZ)

Mały samochód

Mały samochód

Od 108 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 112 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 115 zł za dzień
przy 15 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Ta oferta została znaleziona 07 lut 2019, 09:18 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 130 zł za dzień
przy 11 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ta oferta została znaleziona 03 lut 2019, 02:24 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Phoenix (AZ)

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Phoenix (AZ):

4.7 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
2. Dobra strona internetowa, przejrzysta, obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie jestem zadowolony
Ocena wynajętego samochodu przez Mirek Z- 20 lip 2015, 21:14
(4.2 do 5)
Wszystko było w porządku, dziękuję happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Marianna D.- 20 lip 2015, 11:04
(4.1 do 5)
Mają naprawdę dobre samochody!
Ocena wynajętego samochodu przez Piotrek L.- 20 lip 2015, 03:52
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Phoenix (AZ)

Tanie wynajęcie samochodu Phoenix

Phoenix to metropolia zlokalizowana na środku pustyni, brzmi to intrygująco i na pewno każdy z nas chciałby kiedyś zobaczyć jak wygląda takie miasto, a także wybrać się z niego na wycieczkę drogami pośród pustyni. HAPPYCAR przygotowało dla Państwa oferty na wynajem samochodu w Phoenix w stanie Arizona.

Informacje ogólne

Phoenix to miasto w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Skupia prawie półtora miliona mieszkańców, co czyni go równocześnie stolicą stanu. 362 dni słoneczne w ciągu roku spowodowały, że miasto nazywane jest „Doliną Słońca”. Jest ważnym centrum handlowym i ośrodkiem przemysłowym, jednakże równie otwarte jest na turystów z całego świata. W mieście funkcjonuje port lotniczy, który obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe.

Atrakcje, wynajem samochodu Phoenix

Miasto nie jest bogate w zabytki architektoniczne lub wielkie gmachy, gdyż jest stosunkowo młode, a także sam jego charakter raczej nie pozwalał na budowę pokaźnych budynków. Było to bowiem miasto rolnicze. Jednakże to, co przyciąga do Phoenix turystów zza granicy jak i z kraju jest fakt, że w mieście zostawiła ślad kultura indiańska. Stolica Arizony jest również atrakcją samą w sobie, gdyż jest to ogromna metropolia z wysoką zabudową, wybudowana na środku pustyni. Nie mniej jednak, w Phoenix znajdziemy atrakcje, które są nazywane Punktami Dumy Phoenix. Bardzo istotnym z nich jest Muzeum Heard’ów, które prezentuje przedmioty, charakterystyczne dla pierwotnej kultury, panującej na terenie stanu. Należy pamiętać, że Phoenix to miasto zdecydowanie dla osób, które czują się świetnie podczas upałów. W ciągu roku średnia temperatura nie spada tutaj poniżej 18 stopni, a latem można poczuć prawdziwy pustynny upał. Z racji tego, że miasto znajduje się na pustyni, nie ma tutaj naturalnej roślinności, jednakże zbudowano tu największy na świecie park miejski South Mountain Park ten fakt w pełni rekompensuje i ułatwia funkcjonowanie w trakcie upałów. W mieście znajdzie się również warte uwagi muzeum Phoenix Art Museum, które zajmuje dwadzieścia sześć tysięcy metrów kwadratowych i skupia największy w zachodniej części kraju zbiór sztuki wizualnej z całego świata. Festiwal Indiańskiego Tańca Hoop oraz Hiszpański Targ to wydarzenia, które wzbogacają kulturę miasta i wskazują na wielokulturowość tej części Stanów Zjednoczonych. Przede wszystkim jednak zachwyca w Phoenix otwartość i mieszanina nacji europejskich, meksykańskich, afroamerykańskich i rdzennych indiańskich, z których każda wniosła coś do kultury miasta. Znajduje się tu też wiele obiektów sportowych, a odwiedzający mają nawet możliwość pożeglowania po jeziorze czy wspinaczki po niewysokich górach. Wynajem samochodu w Phoenix zdecydowanie sprawdzi się, aby zwiedzić wszystkie istotne miejsca w mieście, a jest ich sporo. Ważnym miejscem jest Park Pamięci Narodowej, ogromny park zieleni, w którym znajdują się pomniki ku czci tych, którzy zginęli za wolność. Najbardziej rzucającymi się w oczy pomnikami są : Pomnik Weteranów, czy Pomnik ofiar 11 września. Park znajduje się w centralnym miejscu w mieście, tuż obok Kapitolu, który jest głównym budynkiem administracji stanu.

Zwiedzanie okolic Phoenix wynajętym samochodem

Phoenix ma wiele do zaoferowania, jednakże będąc w tej części Stanów Zjednoczonych, grzechem byłoby nie zwiedzenie całego stanu. Wypożyczenie samochodu w Phoenix to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż cała okolica oferuje wiele wspaniałych miejsc do zwiedzania. Najbardziej znaną jest bez dwóch zdań Wielki Kanion Kolorado, który można podziwiać z wielu miejsc, jednak najbardziej polecamy się na punkt widokowy SkyWalk. Jest to przeszklona platforma, ponad tysiąc metrów nad ziemią. Piękne widoki gwarantowane. W Arizonie, oprócz Phoenix znajduje się mniejsze, ale równie ciekawe miasto Tucson, które jest siedzibą Uniwersytetu w Arizonie i Muzeum Miniatur. Jeżeli jednak chcieliby Państwo podróżować po sąsiednich stanach i zapoznać się z ich klimatem i kulturą, to polecamy wizytę w Nevadzie i jej flagowym mieście w Las Vegas. Ta mekka rozrywki, również zlokalizowana na pustyni, przyciąga turystów skorych do zabawy do białego rana. Miasto słynie ze swoich ogromnych hoteli i kolorowych kasyn. Wynajęcie samochodu w Phoenix z pewnością zachęci Państwa do odwiedzin słonecznej Kalifornii. Jest to najbogatszy stan w kraju, w którym można spotkać wielu sławnych ludzi, a także zobaczyć przepiękne miasta. Los Angeles ze słynnym Hollywood, San Diego – miasto pięknych plaż i surfingu czy San Francisco miasta mgły i legendarnego mostu Golden Gate. Możliwości jest wiele, wystarczy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR i zarezerwować odpowiedni samochód.