• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Phoenix Lotnisko-Sky Harbor wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Phoenix Lotnisko-Sky Harbor

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Phoenix Lotnisko-Sky Harbor atrakcje i porady turystyczne

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Phoenix

Czy chcieliby Państwo odwiedzić wielką metropolię w Stanach Zjednoczonych, która zlokalizowana jest na środku pustyni? Nic trudnego. HAPPYCAR przygotowało dla Państwa oferty na wynajem samochodu w Phoenix w stanie Arizona.

Lotnisko Phoenix – Sky Harbor to główne lotnisko stanu Arizona i jeden z najbardziej rozbudowanych portów w zachodniej części kraju. Lotnisko znajduje się niecałe 5 km od centrum miasta. Wynajem samochodu na lotnisku w Phoenix jest bardzo proste i przystępne, gdyż na terenie portu lotniczego funkcjonują takie wypożyczalnie jak Avis, Enterprise, Thrifty, Hertz, Alamo, Dollar, Budget, Fox czy Advantage. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód po najniższej cenie, ponieważ nasz portal wyszukuje najkorzystniejsze oferty różnych usługodawców i porównuje je.

Phoenix to miasto w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Skupia prawie półtora miliona mieszkańców, co czyni go równocześnie stolicą stanu. 362 dni słoneczne w ciągu roku spowodowały, że miasto nazywane jest „Doliną Słońca”. Jest ważnym centrum handlowym i ośrodkiem przemysłowym, jednakże równie otwarte jest na turystów z całego świata. W mieście funkcjonuje port lotniczy, który obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe.

Atrakcje, wynajem samochodu Phoenix

Miasto nie jest bogate w zabytki architektoniczne lub wielkie gmachy, gdyż jest stosunkowo młode, a charakter miasta raczej nie pozwalał na budowę bogatych budynków. Było to miasto rolnicze. Jednakże, co przyciąga do Phoenix turystów zza granicy jak i z kraju jest fakt, że w mieście zostawiła ślad kultura indiańska. Stolica Arizony jest również atrakcją samą w sobie, gdyż jest to ogromna metropolia z wysoką zabudową, wybudowana na środku pustyni. Nie mniej jednak, w Phoenix znajdziemy atrakcje, są nazywane Punktami Dumy Phoenix i jest ich trzydzieści trzy. Bardzo istotnym punktem na mapie miasta jest Muzeum Heard’ów, które prezentuje przedmioty, charakterystyczne dla pierwotnej kultury, panującej na terenie stanu. Należy pamiętać, że Phoenix to miasto zdecydowanie dla osób, które czują się świetnie podczas upałów. W ciągu roku średnia temperatura nie spada tutaj poniżej 18 stopni, a latem można poczuć prawdziwy pustynny upał. Z racji, że miasto znajduje się na pustyni, nie ma tutaj naturalnej roślinności, jednakże największy na świecie park miejski South Mountain Park to rekompensuje i ułatwia funkcjonowanie w trakcie upałów. W mieście znajdzie się również warte uwagi muzeum Phoenix Art Museum, które zajmuje dwadzieścia sześć tysięcy metrów kwadratowych i skupia największy w zachodniej części kraju zbiór sztuki wizualnej z całego świata. Muzeum dysponuje pracami artystów amerykańskich, europejskich czy nawet z Azji. Festiwal Indiańskiego Tańca Hoop oraz Hiszpański Targ to wydarzenia, które wzbogacają kulturę miasta i wskazują na wielokulturowość tej części Stanów Zjednoczonych. Wynajem samochodu na lotnisku w Phoenix zdecydowanie sprawdzi się, aby zwiedzić wszystkie istotne miejsca w mieście, a jest ich sporo. Ważnym miejscem jest Park Pamięci Narodowej, ogromny park zieleni, w którym znajdują się pomniki ku czci tych, którzy zginęli za wolność. Najbardziej rzucającymi się w oczy pomnikami są : Pomnik Weteranów, Pomnik ofiar 11 września, Dzwon wolności, który jest darem od Korei . Park znajduje się w centralnym miejscu w mieście, tuż obok Kapitolu, który jest głównym budynkiem administracji stanu. Wokół znajdują się inne budynki rządowe i stanowe.

Okolice Phoenix wynajętym samochodem

Phoenix ma wiele do zaoferowania, jednakże będąc w tej części Stanów Zjednoczonych, grzechem byłoby nie zwiedzenie całego stanu. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Phoenix to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż cała okolica oferuje wiele wspaniałych miejsc do zwiedzania. Najbardziej znaną jest bez dwóch zdań Wielki Kanion Kolorado. Jest to flagowa atrakcja w Stanach, a cała okolica kanionu jest na tyle ciekawa pod względem przyrodniczym, że utworzono tam park narodowy. Pod kanionem znajduje się Skywalk, jedna z lepszych atrakcji regionu. Jest to przeszklona platforma, ponad tysiąc metrów nad ziemią. Piękne widoki gwarantowane. Jeżeli jednak chcieliby Państwo podróżować po sąsiednich stanach i zapoznać się z ich klimatem i kulturą, to polecamy wizytę w Nevadzie w Las Vegas. Ta mekka rozrywki, równie zlokalizowana na pustyni, przyciąga turystów skorych do zabawy do białego rana. Miasto słynie ze swoich ogromnych hoteli i kolorowych kasyn. Wynajęcie samochodu w Phoenix z pewnością zachęci Państwa do odwiedzin słonecznej Kalifornii. Jest to najbogatszy stan w kraju, w którym można spotkać wielu sławnych ludzi, a także zobaczyć przepiękne miasta. Los Angeles ze słynnym Hollywood, San Diego – miasto pięknych plaż i surfingu czy San Francisco miasta mgły i legendarnego mostu Golden Gate. Możliwości jest wiele, wystarczy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR i zarezerwować odpowiedni samochód.