Wypożyczalnia Samochodów Phoenix

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 111 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 48 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 04 sie 2020, 02:51 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Phoenix

Mały samochód

Mały samochód

Od 111 zł za dzień
przy 48 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 119 zł za dzień
przy 48 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 119 zł za dzień
przy 48 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 124 zł za dzień
przy 48 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Ta oferta została znaleziona 04 sie 2020, 02:51 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Phoenix

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Phoenix :

4.5 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Dobra strona!
Ocena wynajętego samochodu przez Wioleta U.- 22 lip 2015, 00:35
(4.6 do 5)
Ceny dopasowane do usług, jstem pozytywnie zaskoczony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tomek W- 21 lip 2015, 23:40
(4 do 5)
Bardzo miła obsługa, ewentualne problemy powstałe w trakcie rezerwacji zostały bardzo szybko rozwiązane.
Ocena wynajętego samochodu przez Andrzej G.- 22 lip 2015, 01:16
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Phoenix

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Phoenix

Czy chcieliby Państwo odwiedzić wielką metropolię w Stanach Zjednoczonych, która zlokalizowana jest na środku pustyni? Nic trudnego. HAPPYCAR przygotowało dla Państwa oferty na wynajem samochodu w Phoenix w stanie Arizona.

Lotnisko Phoenix – Sky Harbor to główne lotnisko stanu Arizona i jeden z najbardziej rozbudowanych portów w zachodniej części kraju. Lotnisko znajduje się niecałe 5 km od centrum miasta. Wynajem samochodu na lotnisku w Phoenix jest bardzo proste i przystępne, gdyż na terenie portu lotniczego funkcjonują takie wypożyczalnie jak Avis, Enterprise, Thrifty, Hertz, Alamo, Dollar, Budget, Fox czy Advantage. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód po najniższej cenie, ponieważ nasz portal wyszukuje najkorzystniejsze oferty różnych usługodawców i porównuje je.

Phoenix to miasto w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Skupia prawie półtora miliona mieszkańców, co czyni go równocześnie stolicą stanu. 362 dni słoneczne w ciągu roku spowodowały, że miasto nazywane jest „Doliną Słońca”. Jest ważnym centrum handlowym i ośrodkiem przemysłowym, jednakże równie otwarte jest na turystów z całego świata. W mieście funkcjonuje port lotniczy, który obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe.

Atrakcje, wynajem samochodu Phoenix

Miasto nie jest bogate w zabytki architektoniczne lub wielkie gmachy, gdyż jest stosunkowo młode, a charakter miasta raczej nie pozwalał na budowę bogatych budynków. Było to miasto rolnicze. Jednakże, co przyciąga do Phoenix turystów zza granicy jak i z kraju jest fakt, że w mieście zostawiła ślad kultura indiańska. Stolica Arizony jest również atrakcją samą w sobie, gdyż jest to ogromna metropolia z wysoką zabudową, wybudowana na środku pustyni. Nie mniej jednak, w Phoenix znajdziemy atrakcje, są nazywane Punktami Dumy Phoenix i jest ich trzydzieści trzy. Bardzo istotnym punktem na mapie miasta jest Muzeum Heard’ów, które prezentuje przedmioty, charakterystyczne dla pierwotnej kultury, panującej na terenie stanu. Należy pamiętać, że Phoenix to miasto zdecydowanie dla osób, które czują się świetnie podczas upałów. W ciągu roku średnia temperatura nie spada tutaj poniżej 18 stopni, a latem można poczuć prawdziwy pustynny upał. Z racji, że miasto znajduje się na pustyni, nie ma tutaj naturalnej roślinności, jednakże największy na świecie park miejski South Mountain Park to rekompensuje i ułatwia funkcjonowanie w trakcie upałów. W mieście znajdzie się również warte uwagi muzeum Phoenix Art Museum, które zajmuje dwadzieścia sześć tysięcy metrów kwadratowych i skupia największy w zachodniej części kraju zbiór sztuki wizualnej z całego świata. Muzeum dysponuje pracami artystów amerykańskich, europejskich czy nawet z Azji. Festiwal Indiańskiego Tańca Hoop oraz Hiszpański Targ to wydarzenia, które wzbogacają kulturę miasta i wskazują na wielokulturowość tej części Stanów Zjednoczonych. Wynajem samochodu na lotnisku w Phoenix zdecydowanie sprawdzi się, aby zwiedzić wszystkie istotne miejsca w mieście, a jest ich sporo. Ważnym miejscem jest Park Pamięci Narodowej, ogromny park zieleni, w którym znajdują się pomniki ku czci tych, którzy zginęli za wolność. Najbardziej rzucającymi się w oczy pomnikami są : Pomnik Weteranów, Pomnik ofiar 11 września, Dzwon wolności, który jest darem od Korei . Park znajduje się w centralnym miejscu w mieście, tuż obok Kapitolu, który jest głównym budynkiem administracji stanu. Wokół znajdują się inne budynki rządowe i stanowe.

Okolice Phoenix wynajętym samochodem

Phoenix ma wiele do zaoferowania, jednakże będąc w tej części Stanów Zjednoczonych, grzechem byłoby nie zwiedzenie całego stanu. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Phoenix to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż cała okolica oferuje wiele wspaniałych miejsc do zwiedzania. Najbardziej znaną jest bez dwóch zdań Wielki Kanion Kolorado. Jest to flagowa atrakcja w Stanach, a cała okolica kanionu jest na tyle ciekawa pod względem przyrodniczym, że utworzono tam park narodowy. Pod kanionem znajduje się Skywalk, jedna z lepszych atrakcji regionu. Jest to przeszklona platforma, ponad tysiąc metrów nad ziemią. Piękne widoki gwarantowane. Jeżeli jednak chcieliby Państwo podróżować po sąsiednich stanach i zapoznać się z ich klimatem i kulturą, to polecamy wizytę w Nevadzie w Las Vegas. Ta mekka rozrywki, równie zlokalizowana na pustyni, przyciąga turystów skorych do zabawy do białego rana. Miasto słynie ze swoich ogromnych hoteli i kolorowych kasyn. Wynajęcie samochodu w Phoenix z pewnością zachęci Państwa do odwiedzin słonecznej Kalifornii. Jest to najbogatszy stan w kraju, w którym można spotkać wielu sławnych ludzi, a także zobaczyć przepiękne miasta. Los Angeles ze słynnym Hollywood, San Diego – miasto pięknych plaż i surfingu czy San Francisco miasta mgły i legendarnego mostu Golden Gate. Możliwości jest wiele, wystarczy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR i zarezerwować odpowiedni samochód.