Wypożyczalnia Samochodów Las Vegas

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 96 zł za dzień
Klasa specjalna

Tani przykład cenowy Klasa specjalna

przy 1 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 lis 2019, 02:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Las Vegas

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 96 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Mały samochód

Mały samochód

Od 96 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 107 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 107 zł za dzień
przy 1 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Ta oferta została znaleziona 13 lis 2019, 02:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Las Vegas

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Las Vegas:

4.8 do 5 (215 oceny)

(4.5 do 5)
z reguły nie jestem przekonana do zamawiania czegokolwiek przez internet, ale w sprawie wynajmu samochodu to była dobra decyzja!!
Ocena wynajętego samochodu przez Sylwia M.- 17 lip 2015, 14:07
(4 do 5)
Nawet na maila odpisują szybko, przynajmniej się nie czeka wieczność na odpowiedź.
Ocena wynajętego samochodu przez Maryla G.- 18 lip 2015, 12:12
(4.4 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 18 lip 2015, 05:11
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Las Vegas

Światowa Stolica Rozrywki, Miasto Grzechu czy Stolica Drugich Szans, to właśnie przydomki określające owiane sławą miasto Las Vegas w USA. Kto z nas, choć raz nie zamarzył o kolosalnej sumie wygranej w jednym z kasyn czy zabawie do białego rana w jednym z klubów Las Vegas. Jednakże te marzenia mogą zostać zrealizowane szybciej niż to się wydaje. Wynajmując samochód w Las Vegas za pośrednictwem portalu HAPPYCAR, mają Państwo szansę udać się w niezapomnianą podróż.

Wynajem samochodu Las Vegas

Miasto oferuje mnóstwo atrakcji na spędzenie wolnego czasu, dlatego bardzo praktycznym jest wynajęcie samochodu w Las Vegas aby w wygodny sposób poznać wszystkie rozrywki miasta. W kontekście międzynarodowym Las Vegas kojarzone jest najczęściej z grami hazardowymi, wykwintnymi restauracjami i zakupami. Panuje tu duża tolerancja w stosunku do rozmaitych form rozrywki dla osób pełnoletnich, co spowodowało nadanie miastu przydomku Miasta Grzechu.

Informacje ogólne

Nazwę miasta wymyślił hiszpański badacz i handlarz Antonio Armijo. Vegas w języku hiszpańskim oznacza zielone żyzne gleby. To właśnie na nie natrafił Armijo podczas swojej podróży. Las Vegas położone jest w suchym klimacie subtropikalnym, miasto otacza pustynny krajobraz. Lato jest bardzo gorące i suche, zima jest krótka i łagodna. Każdego roku miasto odwiedza ponad 30 milionów turystów. Las Vegas posiada doskonale rozbudowana bazę hotelowo-gastronomiczną. Można tu znaleźć hotele w stylu bajkowym czy orientalnym, nowoczesne, a także bardzo tradycyjne. Całe mnóstwo restauracji znajdujących się pod ręką, szeroki wybór kasyn i klubów. Na każdym kroku można spotkać rozbawionych turystów i przebierańców.

Las Vegas Strip

Jest to część innej znanej ulicy Las Vegas Boulevarrd. To właśnie na Las Vegas Strip znajduje się większość kasyn miejskich, które decydują o charakterze miasta. Co noc przez stoły do gry, automaty czy ruletkę przepływają tu miliony dolarów. Przy Las Vegas Strip usytuowanych jest dziewiętnaście spośród dwudziestu największych hoteli świata, pod względem liczby pokoi. Ulica jest popularnym celem podróży turystów z całego świata. Charakteryzuje ją różnorodność architektoniczna - obok budynków mieszkalnych znajdują się kasyna, hotele czy restauracje.

Atrakcje Las Vegas wynajętym samochodem

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że Las Vegas to głownie miasto rozpusty i wszelkiego rodzaju rozrywek. Jak na miasto, które powstało na pustkowiu, Las Vegas w ekspresowym tempie zyskało sławę i miano światowego centrum rozrywki. Początki rozwoju hazardu sięgają 1931 roku, kiedy to zniesiono całkowity zakaz uprawiania gier hazardowych. Zaczęli wtedy przybywać do miasta robotnicy z pobliskiej zapory Hoovera, którzy pragnęli nieco rozerwać się po pracy. Osoby wyczulone na piękno i estetykę mogą poczuć się lekko zniesmaczone miastem, ponieważ panuje w nim swoisty bałagan architektoniczny. Tu nikt nie przejmuje się tym czy jego budynek pasuje wyglądem do budynku sąsiada. Praktycznie każdy hotel i kasyno wyposażone są w ogromne akwaria, lasy tropikalne czy nawet albinotyczne tygrysy bengalskie. Jakby to było mało atrakcji, to jeden z przydrożnych hoteli w godzinach wieczornych oferuje pokaz podświetlanych fontann z aranżacją muzyczną. Baza hotelowa jest bardzo obszerna i oprócz drogich, znanych hoteli, można znaleźć także niedrogie pokoje i smaczne jedzenie w przystępnej cenie. Wiele atrakcji i oferowanych rozrywek jest często darmowa i dodatkowo można znaleźć bary, w których serwowane są darmowe napoje. Jednakże najpierw trzeba znaleźć trochę odwagi i wziąć udział w jednym z konkursów tanecznych lub zaśpiewać piosenkę. Jeżeli zwiedzą Państwo Las Vegas, warto udać się do innych słynnych amerykańskich miast, które znajdują się relatywnie blisko. Kierując się na południowy wschód, dojadą Państwo do Kalifornii, której filarem jest Los Angeles. Jeżeli jednak wolą Państwo specyficzną kulturę Arizony oraz Wielki Kanion to należy udać się do Phoenix, kierując się na południowy wschód od Las Vegas. W Phoenix funkcjonuje port lotniczy, dzięki któremu mogą udać się Państwo na wschodnie wybrzeże, aby dalej poznawać amerykańską kulturę.

Las Vegas to miasto, które nigdy nie zasypia, można pokochać je od pierwszego spojrzenia i równie szybko znienawidzić. Wydaje się, że wszystko co człowiek może se wyobrazić, już się znajduje w Las Vegas. Najlepiej samemu sprawdzić, co oferuje nam miasto, wynająć samochód za pośrednictwem HAPPYCAR i wyruszyć w niezapomnianą przygodę!

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży