Wypożyczalnia Samochodów Vancouver

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 137 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 10 wrz 2020, 10:06 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Vancouver

Mały samochód

Mały samochód

Od 137 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 144 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 144 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 160 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Ta oferta została znaleziona 10 wrz 2020, 10:06 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Vancouver

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Vancouver:

4.5 do 5 (206 oceny)

(4.5 do 5)
Pozdrawiam zespół HAPPYCAR!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Filip Y.- 18 lip 2015, 02:38
(4.9 do 5)
Lubię tą stronę.
Ocena wynajętego samochodu przez Agata D.- 19 lip 2015, 00:25
(5 do 5)
Nawet w ostatniej chwili można zarezerwować dobry samochód w niezłej cenie.
Ocena wynajętego samochodu przez Oliwier G.- 18 lip 2015, 06:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Vancouver

Tanie wynajęcie samochodu Vancouver

Vancouver i jego okolice to wspaniałe miejsce na urlop i podróż. Miasto jest bardzo różnorodne, ale w niezwykły sposób potrafi połączyć tą wielorakość, tak aby tworzyło jedność. Wypożyczenie samochodu w Vancouver za pośrednictwem HAPPYCAR gwarantuje Państwu komfort podczas zwiedzania rozległych terenów Kanady oraz niezależność.

Informacje, wynajem samochodu Vancouver

Vancouver jest największą aglomeracja miejską w zachodniej części Kanady. Populacja miasta sięga 2,6 mln mieszkańców. Vancouver położone jest w południowo-zachodniej części prowincji Kolumbia Brytyjska, między nadmorskimi górami, a Oceanem Spokojnym. Według wielu opinii miasto oceniane jest jako jedno z najlepszych miejsc na świecie do życia, a według wielu turystów i odwiedzających, Toronto jest atrakcyjnym punktem wycieczek i wypoczynku. Centrum miasta to wąski półwysep, przylegający do Burrard Inlet od strony północnej, a od strony zachodniej graniczący z wodami English Bay. Główna część miasta rozciąga się w stronę południową aż do rzeki Fraser, gdzie znajduje się ruchliwy port ze wspaniałymi plażami, parkami i nadbrzeżem. Vancouver posiada międzynarodowy port lotniczy, na którym stacjonują wypożyczalnie samochodowe . Do miasta prowadzi także autostrada, dlatego podróż samochodem jest jak najbardziej odpowiednia.

Atrakcje, wynajem samochodu Vancouver

Vancouver jako bardzo kosmopolityczne miasto posiada liczne atrakcje. Canada Place to bardzo charakterystyczna budowla w centrum Vancouver na brzegu Burrard Inlet. Jej białe żagle na szczycie budowli są symbolem miasta. Mieści się w niej Centrum Kongresowe i Targowe, Vancouver Convention & Exhibition Centre, hotel i pierwsze powstałe na świecie kino IMAX. Ponadto jest też przystanią dla statków wycieczkowych kursujących z Vancouver. Warto odwiedzić położone obok Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej Muzeum Archeologiczne UBC, posiadające w swojej kolekcji zbiór odkryć archeologicznych i materiałów etnograficznych z całego świata. W tym miejscu możemy zapoznać się z kulturą i dawnym życiem rodowitych Indian. Warto także udać się do centrum miasta, w którym znajdują się wspaniałe budynki i wieżowce ze szkła położone na cyplu Zatoki Angielskiej. Zabudowa centrum skoncentrowana jest wokół Placu Robson Square. Zabytkowymi dzielnicami Vancouver są China Town i Gastown. Znajdują się one w pobliżu Main Street, która przecina miasto. Gastown jest jedną z najstarszych części miasta. Wypełniona jest ślicznymi brukowanymi uliczkami czy interesującymi sklepikami. W bocznych uliczkach mieszczą się klimatyczne restauracje i kawiarenki. Panoramę miasta najlepiej podziwiać z Harbour Centre Tower, wieży widokowej z platformą. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć Capilano Suspencion Bridge. Most huśta się pod stopami, dlatego najlepiej nie patrzeć pod nogi idąc po moście tylko podziwiać widoki, takie jak starodrzew i wartki strumień. Uznawany za jeden z najwspanialszych parków na świecie, Park Stanleya znajduje się właśnie w Vancouver. Na powierzchni 400 ha można poczuć prawdziwą atmosferę zielonego miasta. Jest to półdziki teren z plażami, znajdujący się na północnym krańcu półwyspu. Wypełniony jest wspaniałą roślinnością oraz mnóstwem atrakcji.

W okolice Vancouver wynajętym samochodem

Mając do dyspozycji samochód można swobodnie wedle własnego uznania wybrać się na wycieczkę w okolice Vancouver. Wartą rozważenia jest również wizyta w Edmonton, mieście znajdującym się w najbogatszej prowincji Kanady – Albercie. Jest to miasto bardzo nowoczesne. Kolejne godne odwiedzenia jest Whistler, miejscowość położona na północ od Vancouver. Tu znajduje się ośrodek sportów zimowych, wiele tras i wyciągów narciarskich. Grouse Mountain oferują także wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Możemy podziwiać zapierający dech w piersiach widok z 1200 metrów na szczycie gór Grouse. Ten najwyższy szczyt Vancouver jest do osiągnięcia za pomocą kolejki linowej, ale tradycyjnych górskich spacerowiczów jak najbardziej zachęcamy do zdobycia go piechotą. Stąd turyści mogą także oglądać niedźwiedzie grizzly i szare wilki znajdujące się w okolicznym parku natury. W ofercie znajdują się także loty na paralotni i helikopterem, w ten sposób można obejrzeć Vancouver z trochę innej perspektywy. Po całodniowych atrakcjach, można zrelaksować się przy grillu z lampką wina w znajdującej się nieopodal kawiarni. Wykorzystując fakt, iż w pobliżu znajduje się lotnisko, a granica ze Stanami Zjednoczonymi jest tuż, tuż, można udać się na zwiedzanie amerykańskiego Seattle, Portland lub bardziej oddalonych San Francisco, czy Los Angeles.

Wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę, polecamy już dzisiaj znaleźć najlepszą ofertę dzięki HAPPYCAR i ruszyć w podróż życia!

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży!