Wypożyczalnia Samochodów Edmonton

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 119 zł za dzień
Klasa specjalna

Tani przykład cenowy Klasa specjalna

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 18 cze 2020, 06:23 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Edmonton

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 119 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 06:23 .

Ta oferta została znaleziona 18 cze 2020, 06:23 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Edmonton

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Edmonton:

5 do 5 (194 oceny)

(4.7 do 5)
Ludzie z infolinii pomocni i uprzejmi, dziękuje za odpowiedź na moje wszystkie pytania!
Ocena wynajętego samochodu przez Ola G.- 19 lip 2015, 23:55
(4.6 do 5)
Dzęki happycar za super samochód!!!
Ocena wynajętego samochodu przez Robert F.- 19 lip 2015, 08:05
(4.8 do 5)
Rezerwacja przebiegła pomyslnie, dziekuję Happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Justyna Sz.- 19 lip 2015, 14:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Edmonton

Tanie wynajęcie samochodu Edmonton

Edmonton jest miastem w zachodniej części Kanady, leżącym w najbogatszej prowincji całego kraju, czyli w Albercie. Jest również szóstym co do wielkości miastem w Kanadzie, oraz jednym z najnowocześniejszych miast na zachodzie kraju. Łącząc siły z sąsiadującym Calgary, Edmonton jest sercem ekonomicznym całej prowincji. Oba miasta skupiają ponad 80% całej populacji Alberty.

Atrakcje, wynajem samochodu Edmonton

Zważywszy, że odległości w mieście oraz między miastami w Kanadzie są dość duże, HAPPYCAR z chęcią pomoże Państwu w wynajmie samochodu w całym kraju. Wybierając się do Edmonton warto wiedzieć, że miasto jest bardzo rozwinięte, gdyż funkcjonuje tam przemysł naftowy, gazowy oraz zaawansowanych technologii. Do Edmonton warto udać się latem, gdyż przez cały ten okres organizowane są festiwale muzyczne, filmowe oraz te związane ze sztuką. W mieście znajdziemy muzea o różnej tematyce. Jednym z popularniejszych miejsc jest Royal Albeta Museum, którego zbiory dotyczą natury i historii. Muzeum odwiedzane jest co roku przez około 300 tysięcy turystów z całego świata. Dla miłośników kolei szczególnie poleca się Alberta Railway Museum and Archives i C & E Railway Museum. W mieście również można znaleźć muzeum, które przedstawia historię kanadyjskiego przemysłu naftowego, oraz udostępnia najnowsze nowinki - Canadian Petroleum Discovery Centre. Po obu stronach rzeki North Saskatchewan River rozciągają się parki River Valley Parks, gdzie można biegać, urządzać pikniki, grać w golfa, pływać albo udać się na przejażdżkę łódką. Powierzchnia parków jest dużo większa niż słynny Central Park w Nowym Jorku.

Jeżeli nasycą się państwo historią, Edmonton oferuje kompleks rozrywkowo-handlowy – West Edmonton Mall. Jest to największy na świecie kompleks tego typu, skupiający 48 budynków, w których mieści się 800 sklepów, ponad 100 restauracji oraz park wodny. W jednej z dzielnic miasta, Old Strathcona znajduje się ponad 70 kościołów oraz budynki z XIX wieku. Miasto jest siedzibą biskupstwa anglikańskiego, arcybiskupstwa katolickiego, Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej w Kanadzie, oraz znajduje się tutaj pierwszy wybudowany w Ameryce Północnej meczet - Al-Rashid. Miłośnikom sportu proponujemy wizytę w Commonwealth Stadium, na którym rozgrywane są mecze futbolu kanadyjskiego. Może uda się kupić wejściówki na mecz Edmonton Eskimos!

Okolice Edmonton wynajętym samochodem

Aby podziwiać naturę i słynne kanadyjskie krajobrazy, warto udać się do pobliskiego parku narodowego Elk Island National Park i położonego w Rocky Mountains - Jasper National Park. Wynajętym samochodem dotrą Państwo w każdy zakątek Edmonton i całej Kanady. Planując urlop w Edmonton wycieczka do Vancouver opłaca się szczególnie. Jest to duże, kosmopolityczne miasto, którego nie można pominąć podróżując po Kanadzie. Kiedy już zwiedzą Państwo Vancouver, można rozważyć nabycie biletu lotniczego do Toronto i wyruszyć na wschód Kanady bezpośrednio z portu lotniczego w Vancouver. Jeżeli jest to dla Państwa podróż zbyt daleka, mają Państwo mnóstwo innych możliwości. Stosunkowo blisko znajdują się takie miasta jak Richmond czy Calgary. Wypożyczenie samochodu w Edmonton sprawdzi się szczególnie, jeżeli oprócz miasta, chcą Państwo zwiedzić okolice. W związku z tym, że w Kanadzie trzeba pokonywać duże dystanse, warto podróżować wygodnie i wedle własnego rozkładu.