Wypożyczalnia Samochodów Saloniki

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 16 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 27 wrz 2020, 07:44 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Saloniki

Mały samochód

Mały samochód

Od 16 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:44 .

Ta oferta została znaleziona 27 wrz 2020, 07:44 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 31 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 09:13 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 09:13 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 34 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 09:13 .

Ta oferta została znaleziona 02 wrz 2020, 09:13 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 100 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:31 .

Ta oferta została znaleziona 14 wrz 2020, 09:31 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Saloniki

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Saloniki:

4.6 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Voucher przyszedł szybko na maila, więc nawet przy rezerwacji na ostatnią chwilę nie ma problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Ola G.- 21 lip 2015, 23:06
(5 do 5)
Podobało mi się, już poleciłam stronę mojej przyjaciółce.
Ocena wynajętego samochodu przez Renata W.- 21 lip 2015, 09:04
(4.7 do 5)
Przy wysłaniu zapytania mailem dostałem szybką odpowiedź
Ocena wynajętego samochodu przez Emil M.- 21 lip 2015, 11:26
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Saloniki

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Saloniki

Port lotniczy w Salonikach oddalony jest od centrum o 10 km. To międzynarodowe lotnisko jest obecnie trzecim najbardziej ruchliwym portem lotniczym w Grecji. Chociaż lotnisko ma dobre połączenie z centrum miasta, czyli autobusy i taksówki, z HAPPYCAR będą podróżować Państwo wygodniej i bez żadnych ograniczeń. Wynajem samochodu na lotnisku w Salonikach jest niezwykle proste, gdyż na miejscu działa wiele wypożyczalni, takich jak Hertz, Avis, Europcar, Sixt czy Alamo. Zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR jeszcze przed wyjazdem, aby cieszyć się urlopem od samego początku pobytu w Salonikach!

Informacje, wynajem samochodu lotnisko Saloniki

Saloniki położone są w północnej Grecji nad Zatoką Salonicką, znajdującą się na Morzu Egejskim. Saloniki są drugim co do wielkości miastem Grecji. Liczba mieszkańców miasta wynosi około 400 tysięcy, lecz cały zespół urbanistyczny to ponad 1 milion mieszkańców. Saloniki są ośrodkiem administracyjnym, centrum naukowo-akademickim, miejscem licznych wystaw i kongresów. Jest to także międzynarodowy węzeł transbałkańskich autostrad. Miasto oferuje wspaniałe krajobrazy i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Dodatkowo panuje tu przyjazny śródziemnomorski klimat z wysokimi temperaturami, sięgającymi 30 stopni w miesiącach letnich i mroźną zimą z możliwymi opadami śniegu. Doskonałym okresem na odwiedzenie miasta jest pora wiosenna, gdy cała natura budzi się do życia.Chyba najbardziej rozpoznawalną atrakcją Saloniki jest góra Olimp. Siedziba greckich bogów położona jest 100 kilometrów od miasta, ale widoczna z dużej odległości. Najlepiej dostać się tam jadąc samochodem i parkując go nieopodal góry. Kolejno polecana jest wędrówka na szczyt, gdzie niestety nie spotkamy bogów ale będziemy mogli podziwiać piękne krajobrazy. Saloniki to także ważne miejsce dla chrześcijaństwa. Powstała tu jedna z pierwszych gmin, do której św. Paweł skierował dwa spośród swoich listów. W Salonikach urodzili się także Cyryl i Metody. Byli to misjonarze działający później na obszarze Europy Środkowej. Za symbol miasta uważana jest Biała Wieża. Znajduje się na nabrzeżu i została postawiona przez sułtana Sulejmana Wspaniałego. Niegdyś nazywana była krwawą wieżą, ponieważ mieściło się tam więzienie. Wieża była dawniej częścią fortyfikacji i dzisiaj mieści się w niej Muzeum Kultury Bizantyjskiej. Z Białej Wieży można podziwiać wspaniałą panoramę miasta a także znajdujący się nieopodal pomnik Aleksandra Wielkiego. Co wieczór można tam spotkać młodych ludzi, urządzających pikniki. Inny znany zabytek miasta to pozostałości po Łuku Triumfalnym. Został on postawiony wraz z Mauzoleum, zmienionym na kościół św. Jerzego po zwycięstwie Galeriusza nad Persami. Kościół św. Demetriusza, patrona miasta jest najważniejszym kościołem Saloniki, w którym to znajdują się podziemne katakumby. Miasto oferuje także wiele przykładów architektury bizantyjskiej - cytadela Heptapyrgion, tureckie meczety jak Hanza Bej, liczne świątynie - Panhagia Acheiropoietos, Osios Dawid z piękną mozaiką. W Salonikach znajduje się także kopia słynnej budowli – Hagia Sofia. Znaczącymi atrakcjami są także festiwal filmowy i festiwal wina. Ale nie tylko podczas festiwalu można kupić dobre wino, w Salonikach jest sporo miejsc gdzie je dostaniemy. Nocą miasto tętni życiem, gdzie można się pobawić w jednym z pubów czy klubów.

Okolice Salonik wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Salonikach jest szczególnie dobrym wyborem dla osób, które oprócz kąpieli słonecznych i zwiedzania miasta, chcą poznać całą okolicę Półwyspu Chalcydyckiego. Wynajem samochodu pozwoli Państwu zwiedzać region bez ograniczeń czasowych i długiego czasu oczekiwania na zatłoczone autobusy. Krajobraz zaprasza na wycieczkę do pobliskiej wioski Arnea. Jest uznawana za najpiękniejszą wioskę na całym półwyspie. Ogrody oliwne otaczają małe domki o typowej białej greckiej elewacji. Dla osób chcących doświadczyć greckiej zabawy poleca się wypad do Kassandry. Jest uznawana za „Ibizę wschodu”. Albo wykorzystacie Państwo ten czas, aby odwiedzić nawet piękne miejsce w tej samej okolicy – Sithonia. Półwysep świetnie się zwiedza samochodem, ponieważ wzdłuż jego brzegów prowadzi piękna widokowa trasa, która zagląda do jego najcudowniejszych zakątków. Wynajem samochodu Saloniki to prawdziwa urlopowa gratka zarówno na wyjazd rodzinny, jak i z paczką znajomych. Jeżeli to wciąż za mało, mogą Państwo kontynuować swoją podróż po kontynentalnej Grecji i dotrzeć aż do Aten. Zainteresowaniem cieszą się również Korfu i Chania. Na tamtejszych lotniskach wypożyczenie samochodu jest równie proste jak w Salonikach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarezerwowania samochodu na wyjazd. Zespół HAPPYCAR służy pomocą.