Wypożyczalnia Samochodów Norymberga

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 67 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 28 sie 2020, 08:27 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Norymberga Lotnisko

Mały samochód

Mały samochód

Od 67 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 73 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 83 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 110 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Ta oferta została znaleziona 28 sie 2020, 08:27 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Norymberga Lotnisko

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Norymberga Lotnisko:

4.5 do 5 (207 oceny)

(4 do 5)
Dostaliśmy czysty samochód na czas.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewelina S.- 18 lip 2015, 15:53
(4.1 do 5)
Za drugim razem wszystko też było ok.
Ocena wynajętego samochodu przez Katarzyna C.- 18 lip 2015, 09:52
(4.9 do 5)
Wszystko ok, poleciłem stronkę moim znajomym!
Ocena wynajętego samochodu przez Natalia D.- 20 lip 2015, 15:05
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Norymberga

Proponujemy Państwu wynajęcie samochodu na lotnisku w Norymberdze za pomocą portalu HAPPYCAR. Jeśli chcą Państwo wygodnie zwiedzić miasto oraz bez ograniczeń podróżować po całej Bawarii, najlepszym sposobem będzie wynajem samochodu.

Rent a car Nuremberg Airport

Lotnisko w Norymberdze jest drugim największym portem lotniczym w Bawarii oraz dziesiątym w Niemczech. Rocznie korzysta z niego około 3,3 miliona pasażerów. Jest ono oddalone o około 5 kilometrów od centrum miasta. Z lotniska w Norymberdze można polecieć do 50 miejsc w Niemczech oraz w Europie. Wynajem samochodu na lotnisku w Norymberdze z pewnością sprawi, że Państwa urlop będzie jeszcze przyjemniejszy. Będą Państwo niezależni względem środków publicznego transportu, więc bez żadnych przeszkód będą mogli Państwo planować zwiedzanie od świtu do zmierzchu. Norymberga jest drugim co do wielkości, zaraz po Monachium miastem w Bawarii, w mieście mieszka około 510 tysięcy ludzi.

Odkrywanie Norymbergii

Norymberga jest pięknym miastem, znajduje się tam mnóstwo ciekawych miejsc. Symbolem miasta jest „Zamek Norymbedzki” („Die Nürnberger Burg”). Polecamy Państwu odwiedzenie tego pięknego zamku, ponieważ z jego murów można zobaczyć panoramę miasta. Został on odbudowany po II Wojnie Światowej, podczas której go częściowo zniszczono. Jest to jeden z najważniejszych zabytków miasta. Kolejną atrakcją miasta są piwnice Norymbergii. Zostały one wykute w skale. Pod miastem rozciąga się ogromny  skalny labirynt. Część tych piwnic jest wykorzystywana jako browar o nazwie „Altstadthof”. Oprócz tego w piwnicach miasta znajdują się „Lochy Więzienne” („Lochgefängnisse”), które również warto zobaczyć. Godne uwagi są Mury miejskie Norymbergii, jedne z lepiej zachowanych w całej Europie.  W przeszłości żaden wróg ich nie zdobył, co podkreśla ich wielkość. Najczęściej odwiedzanymi w mieście są miejsca byłych zjazdów partyjnych przedstawicieli reżimu hitlerowskiego. Był to czarny okres Norymbergii, jednakże miasto „oczyściło” się z niego i przyciąga turystów z całej Europy. Nastęnie można się udać na przeuroczy rynek, na którym znajdują sie wspaniałe fontanny oraz Kościół Najświętszej Marii Panny. Jest to kościół wyznania rzymsko-katolickiego. Zbudowano go w stylu gotyckim w drugiej połowie XIV wieku. Na rynku odbywa się co roku w czasie adwentu popularny na całym świecie Jarmark Bożonarodzeniowy. Mogą Państwo skosztować na nim specjałów norymberskiej kuchni oraz napić się tradycyjnego na bożonarodzeniowych jarmarkach, grzanego wina. Później wynajętym samochodem można udać się do „Germańskiego Muzeum Narodowego” („Germanisches Nationalmuseum”). Znajdują się w nim eksponaty sztuki oraz kultury germańskiej i niemieckiej. Ponadto, dzięki wynajętemu samochodowi mogą Państwo pojechac do domu słynnego niemieckiego malarza pochodzącego z Norymbergii Albrechta Dürera. Jest to także jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście. Dom ten pełni funkcję muzeum. Kolejnym interesującym miejscem w Norymberdze jest „Muzeum Niemieckich Kolei”. Odbędą tam Pańtwo bardzo interesującą podróż od czasów powstania pierwszych kolei, aż po dzisiejsze osiągnięcia techniki. W muzeum mieści się ponad 30 drogocennych eksponatów, przedstawiających bogatą historię niemieckiej kolei. Kolejną atrakcją w Norymberdze jest bez wątpienia Schöner Brunnen, czyli studnia miejska, znajdująca się niedaleko ratusza. Podczas wizyty w tym mieście, zachęcamy Państwa także do spróbowania tradycyjnych norymberdzkich kiełbasek.

Okolice Norymbergii

Norymberga, jak i cała okolica oferuje wiele atrakcji turystycznych. Miasto znajduje się w Bawarii, która co roku przyciąga mnóstwo turystów z całej Europy. Wynajem samochodu w Norymberdze będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, planujących podróż do Monachium. Miasto znane jest ze swojego święta piwa, które odbywa się co rok na przełomie września i października. Oktoberfest jest świetną okazją do poznania niemieckiej tradycji piwowarskiej. W mieście jest dużo zabytków, a samo miasto jest magiczne. Dla osób, które chciałby zaznać ciszy i spokoju, w szczególności od świętowania podczas Oktoberfest, Park Narodowy Berchtesgaden, w którego sercu odnajdziemy Jezioro Królewskie jest bardzo trafnym wyborem. Innym, równie pięknym miejscem do odpoczynku jest Jezioro Bodeńskie w samym centrum Alp. Jeżeli jednak wolą Państwo nowoczesność w niemieckim wydaniu, to proponujemy udać się do Stuttgartu. Jest to siedziba dwóch flagowych niemieckich marek samochodowych – Mercedes oraz Porsche. Miłośnicy motoryzacji będą mieli możliwość odwiedzić muzea poświęcone samochodom tych marek.

Proszę się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować najkorzystniejszą ofertę wynajmu samochodu na lotnisku w Norymberdze za pomocą portalu HAPPYCAR. Dzięki wynajęciu samochodu będą Państwo mieli więcej możliwości zwiedzenia Norymbergii, jak i całej Bawarii.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu Przyjemnej Podróży