Wypożyczalnia Samochodów Norymberga

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 151 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 27 lip 2020, 03:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Norymberga

Mały samochód

Mały samochód

Od 151 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 lip 2020, 03:04 .

Ta oferta została znaleziona 27 lip 2020, 03:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Norymberga

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Norymberga:

4.8 do 5 (194 oceny)

(4.4 do 5)
Zrozumiałe warunki wynajmu, w razie pytań szybki i sprawny kontakt.
Ocena wynajętego samochodu przez Urszula E.- 22 lip 2015, 16:37
(5 do 5)
Zadowolony!
Ocena wynajętego samochodu przez Tadeusz W.- 22 lip 2015, 22:36
(5 do 5)
Wszystko dobrze wyjaśnione, nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Ocena wynajętego samochodu przez Julia B.- 22 lip 2015, 12:44
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Norymberga

Norymberga to drugie, zaraz po Monachium, największe miasto w Bawarii, w Niemczech. Leży nad rzeką Pegnitz i liczy nieco ponad pół miliona mieszkańców. Inne większe miasta w jej pobliżu to Frankfurt nad Menem oraz Stuttgart. Od stolicy regionu różni ją nie tylko rozmiar, ale także architektura. Zobaczyć tu można wiele historycznych budynków, które chociaż w trakcie II wojny światowej uległy zniszczeniu, dalej możemy oglądać dzięki ich rekonstrukcji. Miasto to jednak często kojarzone, z odbywającymi się tu po wspomnianej wojnie procesami norymberskimi, które to na celu miały osądzenie zbrodniarzy Rzeszy Niemieckiej winnych zbrodniom wojennym. Warto jednak nie kojarzyć miasta wyłącznie z jego powojenną przeszłością. Zapraszamy do zapoznania się z sugestiami zwiedzania Norymbergii i ich okolic. Wynajem samochodu w Norymberdze, za pośrednictwem HAPPYCAR pomoże Państwu w zwiedzaniu i zapewni komfortowy urlop.

Atrakcje, wynajem samochodu Norymberga

Norymberga pełna jest historycznych, odnowionych po II wojnie światowej budynków. Jednym z przykładów doskonale zrekonstruowanych zabytków jest ulica Weissgerbergasse. Zobaczyć tu mogą Państwo urokliwe budynki, z charakterystycznymi, drewnianymi fasadami. Kolejnym interesującym miejscem jest pochodzący z XVI wieku budynek Fembohaus, gdzie obecnie mieści się muzeum miejskie. Mają tam Państwo możliwość poznania historii miasta, a także z wyglądem średniowiecznych pomieszczeń znajdujacych się w budynku. Będąc w Norymberdzie należy się wybrać także na plac Hauptmarkt, na którym to znajduje się Piękna Fontanna oraz wybudowany w stylu gotyczkim kościół Frauenkirche. Będąc w centrum miasta warto przespacerować się przez wyjątkowe, znajdujące się tu mosty. Pierwszy z nich Kettensteg – pierwszy w Europie most łańcuchowy. Kolejny to Henkersteg - drewniany, zwany także mostem Kata. Znajduje się na nim mini muzeum. W centrum znajduje się także wiele urokliwych kawiarni i restauracji.

Norymbergia oferuje także wiele atrakcji w swoich podziemiach. Jedną z nich są wycieczki podziemnym szlakiem piwnym. Codziennie w godzinach wieczornych turyści mają możliwość zwiedzenia browaru znajdującego się poniżej poziomu miasta, wraz z przewodnikiem gotowym odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. Wycieczka kończy się oczywiście degustacją piwa z lokalnego browaru. W podziemiach miasta odwiedzić można także lochy, w których w przeszłości przetrzymywano więźniów. Dla osób o artystycznych duszach proponujemy odwiedzenie bunkrów sztuki, które także służyły do przetrzymywania, aczkolwiek nie ludzi, lecz właśnie zrabowanych dzieł sztuki. Przez długi czas znajdował się tam znany, chyba wszystkim Polakom cenny i unikatowy ołtarz z Kościoła Mariackiego w Krakowie. Wynajem samochodu w Norymberdze pomoże Państwu w bezproblemowym i niezależnych poruszaniu się po mieście. Nie będą musieli Państwo zawracać sobie głowy rozkładem jazdy transportu publicznego, czy wyczekiwaniem na taksówkę.

Okolice Norymbergii wynajętym samochodem

Zainteresowanych wypoczynkiem na świeżym powietrzu, z dala od miasta zapraszamy nieco na północ od Norymbergii. Krajobraz zaprasza na wycieczkę do pobliskiego Erlangen, w pobliżu którego znajduje się Rezerwat Tennenloher Forst. W rezerwacie chronione są między innymi stada unikalnej rasy koni Przewalskiego. Dla turystów przygotowano tu także szlaki piesze i rowerowe.

Jeśli zaplanowali Państwo dłuższy urlop warto wykorzystać ten czas, aby odwiedzić piękne Monachium. Stolica Bawarii oferuje wiele atrakcji, zwłaszcza słynny Oktober Fest, który wbrew sugerującej październik nazwie odbywa się we wrześniu. Warto także zobaczyć Katedrę Frauenkirche, czy XVIII wieczny Ogród Angielski. Inne większe miasto w pobliżu Norymbergii to Stuttgart, gdzie zobaczyć Państwo mogą między innymi pochodzący z końca XIII w wieku kościół klasztorny (Stifskirche) i XIV-wieczny Stary Pałac (Altes Schloß), a także Galeria Państwowa w Stuttgarcie, która prezentuje dzieła Picassa i Dalego. Miasto jest też słynnym ośrodkiem motoryzacyjnym, gdzie swoją siedzibę mają czołowe niemieckie marki, takie jak Mercedes i Porshe. 

Aby komfortowo podróżować po okolicach Norymbergii szczególnie polecamy wynajęcie samochodu z HAPPYCAR. Najbardziej wygodne będzie przejęcie go bezpośrednio na lotnisku Norymberga.

Wypożyczalnia na lotnisku Norymberga zapewnia Państwu łatwy sposób wypożyczonym samochodem, rozpoczęcia swojej podróży Norymbergii jak i w całej Bawarii.