Wypożyczalnia Samochodów Fez

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 53 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 30 paź 2019, 10:29 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Fez

Mały samochód

Mały samochód

Od 53 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 66 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 98 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Ta oferta została znaleziona 30 paź 2019, 10:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Fez

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Fez:

4.3 do 5 (194 oceny)

(5 do 5)
Jak na moją pierwszą rezerwację samochodu przez porównywarkę, byłam miło zaskoczona łatwością i sprawnością rezerwacji.
Ocena wynajętego samochodu przez Hania P.- 22 lip 2015, 17:53
(4 do 5)
Happycar spełniło moje oczekiwania, obsługa klienta bardzo sympatyczna.
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia G.- 22 lip 2015, 17:20
(4.5 do 5)
Wszelkie obawy jakie miałam podczas rezerwcji zostały rozwiane podczas rozmowy z panią z infolinii.
Ocena wynajętego samochodu przez Kinga Sz.- 23 lip 2015, 03:23
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Fez

Tanie wynajęcie samochodu Fez

Fez to jedno z większych miast Maroka. Miasto ma swój początek już w VIII wieku naszej ery i obecnie mieszka tu prawie milion ludzi. Znajdą tu Państwo wiele atrakcji i zabytków, związanych głównie z kulturą arabską. Warto zobaczyć tutejsze targi, meczety, a także odbyć przejażdżkę na pustynię, czy do sąsiadujących miast. Do miasta można się dostać między innymi samolotem, lądując na lotnisku Fez i właśnie tu rozpocząć swoją przygodę z Marokiem. Wynajem samochodu w Fez i wyszukiwarka ofert HAPPYCAR pomogą Państwu w wypożyczeniu samochodu i odbyciu idealnej podróży po tym mieście i jego okolicach.

Atrakcje, wynajem samochodu Fez

Zwiedzanie warto zacząć od starej medyny Fezu. Medyna to ważne miejsce w arabskiej kulturze. Nazywane jest tak miejsce, gdzie znajdują się bazary i meczet. Na medynę w Fezie składają się dwie części – Fas al-Bali i Fas al Dżdid. Do tej pierwszej części medyny mogą Państwo wejść przez ciekawie zdobioną bramę iejską Bab Bu Dżelud, będącą częścią murów obronnych Fezu. Inna popularna wśród turystów atrakcja, to historyczna Garbarnia Chouarasa, kojarzona z fotografii i pocztówek z tego miasta. Będąc w Fezie warto zobaczyć tutejsze meczety. Najważniejszy z nich to Al-Karawijjin, który poprzez fakt iż nauczano tu Koranu, logiki i filozofii nazywany jest najstarszym uniwersytetem na świecie. Innym związanym z islamem zabytkiem jest medresa Bu Inania. Słowo medresa oznacza szkołę, w której prowadzi się nauki z Koranu. Bu Inania jest jednym z najbardziej wyjątkowych budynków tego typu na świecie. Została zbudowana w połowie XVI wieku, a zdobienia jej zewnętrznych świan i dziedzińca zachwycają każdego odwiedzającego. Na jej dachu znajduje się misterna mieszanka okien, drewnianych bloków i mis. Tworzy ona konstrukcję zwaną zegarem wodnym. W arabskich miastach ważnymi miejscami są główne place. To wokół nich toczy się życie mieszkańców. Jednym z najstarszych placów w Fezie jest Place Nejjarine. W jego centrum znajduje się oryginalnie zdobiona fontanna, zachwycając przechodzące przez to miejsce osoby. Warto wyjechać także trochę poza Fez, gdyż w górach za miastem znajdują się historyczne grobowce, między innymi w mieście Moulay Idriis. Co prawda po centrum miasta najlepiej jest spacerować, tak aby najlepiej doświadczyć jego klimatu, aczkolwiek jeśli chcą Państwo dotrzeć w jego odległe zakątki najlepszy rozwiązaniem będzie wypożyczenie samochodu w Fez. Z wynajętym w HAPPYCAR samochodem dostaną się Państwo komfortowo i bezpieczenie do każdej wybranej atrakcji.

Okolice Fezu wynajętym samochodem

Dzięki możliwości wypożyczenia samochodu w mieście Fez będą Państwo mieli szansę na wypad poza miasto, a także wizytę w nieco oddalonych miejscach Maroka. Około 150 km of Fezu znajduje się stolica Maroka – Rabat. Warto zobaczyć tu pozostałości budowli rzymskich takich jak Cytadela, kompleks ruin Szalla, meczet grobowy, czy Mauzoleum Muhammada V wraz Mauzoleum i Wieżą Hassana. Kierując się na południe od Rabatu, po około 60 km dotrą Państwo do znanej za sprawą filmu o tej samej nazwie – Casablanci. Miasto jest obecnie największym w całej Afryce centrum finansowym. Posiada tu siedzibę wiele zagranicznych firm i koncernów. Znajduje się tu także największa w Maroku, i 13sty największa na świecie świątycznia muzułmańska – Meczet Hassana II.

Osoby planujące dłuższy urlop i mające ochotę na nieco wypoczynku i luksusu koniecznie powinny odwiedzić Agadir. Znajdują się tu bowiem najpiękniejsze marokańskie plaże i hotele. Posiadając wynajętym z HAPPYCAR samochód mogą Państwo bez problemu, komfortowo przemieszczać się z miasta do miasta. Sama przejażdżka, bez zwiedzania miast, czy to wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego, czy przez pustynię przyniesie Państwu sporo wrażeń. Dzięki wybranej wypożyczalni samochodów w Fez mogą Państwo zrealizować swoje podróżnicze plany niezależnie od transportu publicznego i wycieczek zorganizowanych. Poza miastami nad Atlantykiem warto odwiedzić także, znajdujący się na północnym wybrzeżu Tanger.

Jak widać planując urlop w Maroku trzeba sobie zarezerwować wiele czasu gdyż jest co zwiedzać. Aby podróż przebiegła sprawnie i komfortowo zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyszukiwarki HAPPYCAR i zarezerwować wybrany samochód już dziś.