• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Antalya Lotnisko wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Skorzystaj z rabatów do 15% u różnych wypożyczalni - Ważne do 26 czerwca 2024
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Antalya Lotnisko atrakcje i porady turystyczne

Kiedy planujesz urlop w przepięknej Turcji, jeszcze przed wylotem warto pomyśleć o wynajęciu auta. W Antalyi na lotnisku wynajem samochodu, to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić. Dzięki temu oprócz okolic swojego hotelu, możesz zwiedzić mnóstwo interesujących miejsc i poznać historię magicznej okolicy. Musisz również wiedzieć, że do wielu miejsc nie będziesz mógł dotrzeć inaczej, jak właśnie wynajętym samochodem. Dlatego warto skorzystać z oferty, jaką daje Ci wypożyczalnia samochodówna lotnisku w Antalyi. Skorzystaj z porównywarki cenowej, dzięki czemu będziesz mógł wybrać opcję wypożyczenia auta, na najbardziej korzystnych warunkach. W porównywarce znajdziesz oferty między innymi takich firm jak Avis, Goldcar czy SunnyCars. Wypożyczenie samochodu na lotnisku Antalyi nie jest skomplikowane. Wszystkie związane z tym formalności możesz załatwić online. Dzięki temu po wylądowaniu na tureckim lotnisku,  zatankowany samochód będzie już na Ciebie czekał. W ten sam sposób odbywa się zwrot wypożyczonego auta, oddajesz je tuż przed odlotem.

Antalya to piękne miasto, położone na Riwierze tureckiej. Każdego roku na wypoczynek przybywa tu blisko 2 miliony turystów. Jeśli jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku, wypożyczenie samochodu na lotnisku w Antalyi, pozwoli Ci zwiedzić także ciekawe zakątki wokół miasta. W samej Antalyi warto zwiedzić Bramę Hadriana, która powstała w II wieku naszej ery, na pamiątkę odwiedzin cesarza Hadriana. Ciekawą atrakcją turystyczną miasta jest także Muzeum Archeologiczne, którego powierzchnia wynosi ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych. Z pewnością każdy turysta znajdzie tu eksponaty, które go zainteresują. Możesz zwiedzić Salę Mozaikową, Salę Ceramiki, Salę Cesarzy, czy Salę Głów i Portretów z II wieku naszej ery. Kiedy dojedziesz już wypożyczonym autem do Muzeum, nie musisz korzystać z usług przewodnika. Na miejscu istnieje bowiem możliwość wynajęcia audio-przewodnika, dzięki czemu możesz zwiedzać muzeum indywidualnie, w ustalonym przez siebie tempie. W Antalyi warto również przejechać się do dzielnicy plażowej o nazwie Lara. To okolica, która rozciąga się na długości 12 kilometrów, a piękne krajobrazy które tu zobaczysz z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci. Każdego roku organizowana jest tutaj wystawa niezwykłych rzeźb z piasku. W dzielnicy Lara możesz także cieszyć się widokami wielu wodospadów i zielonych parków.

W Antalyi na lotnisku wynajem samochodu daje Ci jeszcze jedną możliwość. Nie jesteś uzależniony od korzystania z innych środków transportu, możesz także zaplanować wycieczki, które nie są możliwe do realizacji bez posiadania samochodu. Do wielu miejsc nie dojeżdża bowiem żadna komunikacja miejska. Jednym z przykładów jest Jaskinia Karain, która znajduje się 35 kilometrów od Antalyi. To największa turecka jaskinia, która znajduje się na wysokości 390 metrów nad poziomem morza. Dobrze więc, jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu, który jest przystosowany do jazdy w trudnych warunkach. Po Jaskini Karain, warto pojechać kawałek dalej, aby zwiedzić ruiny antycznego miasta Termessos, które znajduje się około 20 kilometrów od jaskini. W czasie tej podróży, także przyda się dobry samochód, ponieważ Termessos leży 1000 metrów nad poziomem morza. Możesz tu obejrzeć między innymi antyczny teatr wykonany z kamienia, który pomieści aż 4200 osób, czy Muzeum fauny i flory.

Jeśli dysponujesz czasem, wynajęty samochód przyda się także podczas 300 km wycieczki do miejscowości Pamukkale. To niezwykła miejscowość znana jest głownie z wapiennych tarasów, które powstały za sprawą 17 źródeł termalnych. Jak głosi legenda, proces ten trwa już 14 tysięcy lat, a efekt dostępny jest właśnie dla turystów. Źródła termalne spowodowały powstanie kompleksu w Pamukkale, gdzie można korzystać z kąpieli w basenach termalnych. Każdego roku miejsce to jest niezwykłą atrakcją dla wielu turystów. Na terenie tej uzdrowiskowej miejscowości znajduje się doskonale rozbudowana baza hotelowa, dzięki czemu nie musisz planować jednodniowej wycieczki.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Antalyi do dobre rozwiązanie dla turystów, którzy stawiają na aktywność. Jeśli oprócz plażowania chcesz również zobaczyć niezwykłe miejsca i poznać kulturę Turcji, skorzystaj z oferty wypożyczalni. Dzięki temu będziesz zupełnie niezależny, będziesz mógł planować i poznawać miejsca, których nie ma w ofercie biur podróży. Oprócz wypoczynku poszerzysz także swoją wiedzę na temat innego kraju. Skorzystaj z oferty wypożyczalni samochodów na lotnisku w Antalyi i ciesz się aktywnym wypoczynkiem poznając Turcję.