Wypożyczalnia Samochodów Granada

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 49 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 7 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 01 wrz 2020, 11:43 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Granada

Mały samochód

Mały samochód

Od 49 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 72 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 81 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 150 zł za dzień
przy 7 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Ta oferta została znaleziona 01 wrz 2020, 11:43 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Granada

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Granada:

4.3 do 5 (194 oceny)

(4.1 do 5)
Praktyczny rozkład strony, wszystko można bardzo szybko znaleźć.
Ocena wynajętego samochodu przez Martyna M.- 19 lip 2015, 18:19
(4.6 do 5)
Happycar spełniło moje oczekiwania, obsługa klienta bardzo sympatyczna.
Ocena wynajętego samochodu przez Kasia G.- 19 lip 2015, 03:53
(4.3 do 5)
Wygodny sposób rezerwacji, wszystko sprawnie poszło przez internet.
Ocena wynajętego samochodu przez Sandra W.- 19 lip 2015, 22:23
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Granada

Granada to niezaprzeczalnie jedno z ważniejszych turystycznych punktów na mapie Hiszpanii. Nazywana miastem tysiąca zamków, przykuwa uwagę podróżujących architekturą i bujnymi historiami oraz pogłoskami, krążącymi między mieszkańcami południa. Wakacje w Granadzie to świetny moment, aby odłożyć przewodniki na bok i udać się w miejsca znane tylko mieszkańcom. W miejsca, do których nie dojadą Państwo autobusem czy kolejką miejską. Tutaj pomocą służy HAPPYCAR oraz wypożyczalnie samochodowe w Granadzie.

Informacje ogólne

Granada to miasto znajdujące się w południowej części Hiszpanii u podnóża gór Sierra Nevada. Region Andaluzji to mekka gorącego słońca, flamenco, fiesty i corridy. To wszystko można poznać między innymi w Granadzie. W ten region Hiszpanii można dostać się np. tanimi liniami lotniczymi, które lądują w porcie lotniczym w Sewilii lub bezpośrednio na lotnisku w Granadzie. Wedle preferencji, mogą Państwo wybrać dogodną lokalizację.

Atrakcje Granady, wynajem samochodu

Mówi się, że Granada to miasto mroczniejsze od Sewilii czy Malagi, w którym wielkomiejskie życie miesza się z turystycznym charakterem tego miejsca. Jest to niezaprzeczalnie miasto kontrastów –monumentalne, eleganckie wille przeplatają się z opuszczonymi kamienicami i murami, stanowiącymi scenę dla sztuki ulicznej. Miasto pełne życia ale i melancholijne. Granada jest obfita w zabytki potwierdzające bieg historii i fuzję kultury hiszpańskiej z arabską. Najchętniej odwiedzanym miejscem jest kompleks pałacowy Alhambra pochodzący z XIII wieku. Wielbiciele architektury bez wątpienia powinni udać się w to miejsce, gdyż jest to wspaniały przykład arabskiego budownictwa powstałego w Europie. Uważany jest również za najpiękniejszy powstały na świecie pałac arabski. Pałac ten był miejscem kultu religii, kultury, rozwijała się tutaj również muzyka i poezja. Oprócz mieszanki stylów, ciekawostką jest również zależność matematyczna prostokątów, na której oparty był projekt tej budowli. Pałac jest tak monumentalny i zapierający dech w piersiach, że nawet katoliccy monarchowie po powrocie do władzy w Hiszpanii nie zdecydowali się zniszczyć tej pięknej budowli. W gmachu znajduje się również Muzeum Archeologiczne czy słynny zamek Alcazaba z potężnymi murami obronnymi. Wynajem samochodu w Granadzie będzie dobrą opcją, aby swobodnie udać się w podróż do Alhambry, do której doprowadzi nas autostrada i poświęcić twierdzy tyle czasu, ile sobie Państwo zażyczą. Granada jest mekką dla miłośników architektury sakralnej.W mieście znajdują się liczne zabytki sakralne, z czego warta uwagi jest gotycko-renesansowa katedra Catedral de Santa María de la Encarnación, w której znajduje się kaplica królewska z grobami hiszpańskich monarchów. Capilla Real de Granada to jeden z niewielu przykładów stylu izabelińskiego, który powstał w Hiszpanii za panowania Izabeli I Katolickiej. Ciekawym pomysłem na spędzenie kolejnego dnia w Granadzie jest udanie się na wzgórza wzgórza Albacín i Sacromonte. Wypożyczenie samochodu w Granadzie jest o tyle wygodne, iż przemieszczając się w bardziej odległe od centrum miejsca, nie będą musieli Państwo polegać na komunikacji miejskiej i przystosowywać się do jej rozkładów. Na wzgórza warto udać się na wycieczkę całodniową, aby obserwować miasto o różnych porach dnia. Właśnie tam znajdą Państwo małe sklepiki oferujące rzemiosło artystyczne. Warto udać się również w te mniej oblegane miejsca i kręte uliczki, na których poznają Państwo rdzenny charakter miasta. Na wzgórzach będą mieli Państwo okazję zatańczyć z mieszkańcami do gorących rytmów flamenco i poznać typową hiszpańską architekturę, tj. małe budynki zdobione kwiatami i tabliczkami oferującymi różnego typu usługi. Pod koniec dnia wystarczy znaleźć punkt widokowy, których nie brakuje na wzgórzu i podziwiać usypiającą Granadę.

Region Andaluzji – zwiedzanie wynajętym w Granada samochodem

Choć Granada jest niezaprzeczalnie wspaniałym miastem, Andaluzja ma do zaoferowania o wiele więcej. Biorąc pod uwagę duże odległości między miastami w Hiszpanii, wycieczka np. do Madrytu może stać pod znakiem zapytania, jednakże, na południu mają Państwo dużo możliwości. Wynajęcie samochodu w Granadzie to świetne rozwiązanie to osób pragnących odwiedzić sąsiadującą Malagę. Costa del Sol przyciąga turystów z całej Europy, którzy po intensywnym zwiedzaniu czy to Granady, czy Malagi chcą nacieszyć się słońcem i plażą. Aby zaznać wielkomiejskiego życia, warto udać się do Sewilii. Jeden dzień to mało, dlatego też zwiedzanie samochodem może ułatwić nam to zadanie. Pałac Królewski Alkazar, Giralda czy Plac Hiszpański to miejsca, które warto zobaczyć na własne oczy podczas krótkiego wypadu do Sewilli.

HAPPYCAR zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertami wypożyczalni samochodowych w Granadzie i całej Andaluzji. Długie podróżowanie może być wygodne!