• Opnie klientów 8.3 / 10
  • Gwarancja Najlepszej Ceny
Oszczędź do 60%

Frankfurt Lotnisko-Rhein Main wynajem samochodów - Porównywarka cen

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Porównywarka cen wynajmu samochodów
  • Ponad 140 000 stacji wynajmu samochodów na świecie
  • Ponad 470 312 HAPPY klientów
  • Anulowanie gratis - Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
Porównujemy oferty tych i innych wypożyczalni samochodów

Tak działa HAPPYCAR

Szukamy i porównujemy najlepsze oferty

Oferujemy samochody na wynajem w ponad 40000 miejscach
Zarezerwuj samochód z odpowiednim ubezpieczeniem online zamiast przepłacać na miejscu.
Oszczędź do 60%. Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24 godzin przed odbiorem pojazdu.

Opinie o wynajmie samochodów - Frankfurt Lotnisko-Rhein Main

Klienci oceniają nas na 8.3/10 w 206 recenzjach

Frankfurt Lotnisko-Rhein Main atrakcje i porady turystyczne

Port lotniczy we Frankfurcie jest największym lotniskiem w Niemczech i jednocześnie swego rodzaju bramą Europy. To właśnie we Frankfurcie lądują samoloty z międzykontynentalne, które przywożą turystów spragnionych Europy. Zlokalizowane w samym sercu Europy lotnisko obsługuje około 60 milionów pasażerów rocznie i czyni go jednym na największych lotnisk starego kontynentu. Z HAPPYCAR wypożyczenie samochodu na lotnisku we Frankfurcie ułatwi Państwu podróż po mieście, jak i po całych Niemcach.  Niemieckie autostrady pozwolą Państwu cieszyć się z komfortu podróży i dojadą Państwo nimi do każdego miasta.

Przejazd do Frankfurtu

Mimo, że lotnisko we Frankfurcie posiada dobrą organizację komunikacji miejskiej, warto rozważyć wynajem samochodu. Pozwoli on Państwu niezależnie podróżować po Frankfurcie, lub też dojechać do innych niemieckich miast, jak na przykład do Monachium czy Stuttgartu. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód, w dogodnym terminie i na określonych warunkach.

Informacje o Frankfurcie

Frankfurt, miasto leżące w samym sercu Europy, jest również jej centrum finansowym. Jest również najważniejszym punktem przesiadkowym Niemiec. Wysokie szklane wieżowce i cała biznesowa dzielnica zachwyca nie tylko turystów, ale i mieszkańców. Ta nowoczesna dzielnica nieoficjalnie nazywana jest „Mainhattanem”, gdyż niczym nie odbiega od amerykańskiej dzielnicy biznesu – Manhattanu. Architektura Frankfurtu nie ogranicza się tylko do nowoczesnych drapaczy chmur, wręcz przeciwnie, są tu również zabytkowe budynki, takie jak kościół św. Pawła, który jest najważniejszym historycznym i politycznym budynkiem na mapie miasta. Niestety Frankfurt nie ma do zaoferowania zbyt wielu wiekowych zabytków, ponieważ miasto zostało całkowicie zniszczone podczas wojny. Römerberg, czyli stare miasto straciło około 90% budynków i niewiele zostało odbudowanych. Z ciekawszych miejsc warto wymienić Steinernes Haus, kamienny dom, w którym mieści się galeria sztuki. Ze względu na swoją bardzo długą, dobrze udokumentowaną historię i średniowieczną architekturę odróżnia się on od innych budowli. Inne zabytki to Kościół św. Bartłomieja, Dom Goethego, w którym urodził się poeta. Obecnie mieści się tu trzy-pietrowe muzeum, a w nim znajduje się kronika domu i jego mieszkańców. Warto zobaczyć także zabytkowy ratusz, Römer. Stolica Hessen uważana jest za najbardziej wielokulturowe miasto Niemiec. Około 25% mieszkańców nie posiada niemieckiego paszportu, bądź nie urodziło się w Niemczech. Ten etniczny tygiel ma swoje odbicie nie tylko w kulturze, ale i w kuchni. Na ulicach Frankfurtu możemy znaleźć restauracje serwujące dania z całego świata. Mówiąc o kuchni, nie można nie wspomnieć  frankfuterskich kiełbasek serwowanych z kiszoną kapustą. Messe Frankfurt, czyli Targi Frankfurckie to jeden z największych organizatorów targów branżowych na świecie. Każdego roku dzięki „Messe Frankfurt” organizowane są na całym świecie imprezy targowe, kongresy czy  imprezy kulturalne. Miejsce służy do umożliwienia nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych dla ponad 64 tysięcy wystawców i około 3 milionów odwiedzających. Najsłynniejszą i największą imprezą na świecie są targi samochodowe Internationale Automobilausstellung, dodatkowo Targi Książki pochodzące z czasów Guttenberga, targi muzyczne i konsumpcyjne. Festiwal Muzeów jest największym frankfurckim festiwalem, który przyciąga 3 miliony turystów.

Wycieczka wynajętym samochodem - rent a car Frankfurt Airport

Wypożyczenie samochodu na lotnisku we Frankfurcie to możliwość przyjemnego zwiedzania podczas urlopu i przemieszczanie się po mieście w trakcie wizyty biznesowej. HAPPYCAR zostaje do Państwa dyspozycji. Jeżeli po spotkaniu w biznesowej dzielnicy, bądź zapoznaniu się z miastem, chcieliby Państwo wyjechać poza granice Frankfurtu to dobrym pomysłem będzie wizyta w starej stolicy Niemiec, a mianowicie w Bonn. Historyczne budynki i starówka godna stolicy zachwycają.

Wynajem samochodu na lotnisku we Frankfurcie z HAPPYCAR to sama wygoda. Przekonajcie się Państwo o tym zapoznając się z naszą ofertą!