Wypożyczalnia Samochodów Frankfurt

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 44 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 3 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 03 mar 2019, 04:34 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Frankfurt Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 44 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 57 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 70 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Ta oferta została znaleziona 03 mar 2019, 04:34 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 108 zł za dzień
przy 3 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 05:29 .

Ta oferta została znaleziona 27 lut 2019, 05:29 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Frankfurt Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Frankfurt Airport:

5 do 5 (194 oceny)

(4.2 do 5)
Raz wypożyczyłem samochód na urlop z rodziną a później na póxniej na weekendowy wyjazd ze znajomymi, w obu przypadkach nie było żadnego problemu.
Ocena wynajętego samochodu przez Krystian P.- 21 lip 2015, 06:41
(4.4 do 5)
Serwis pierwsza klasa
Ocena wynajętego samochodu przez Patryk M.- 21 lip 2015, 08:20
(4.2 do 5)
Rezerwacja online jest super.
Ocena wynajętego samochodu przez Czesio E.- 22 lip 2015, 01:42
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Frankfurt Airport

Port lotniczy we Frankfurcie jest największym lotniskiem w Niemczech i jednocześnie swego rodzaju bramą Europy. To właśnie we Frankfurcie lądują samoloty z międzykontynentalne, które przywożą turystów spragnionych Europy. Zlokalizowane w samym sercu Europy lotnisko obsługuje około 60 milionów pasażerów rocznie i czyni go jednym na największych lotnisk starego kontynentu. Z HAPPYCAR wypożyczenie samochodu na lotnisku we Frankfurcie ułatwi Państwu podróż po mieście, jak i po całych Niemcach.  Niemieckie autostrady pozwolą Państwu cieszyć się z komfortu podróży i dojadą Państwo nimi do każdego miasta.

Przejazd do Frankfurtu

Mimo, że lotnisko we Frankfurcie posiada dobrą organizację komunikacji miejskiej, warto rozważyć wynajem samochodu. Pozwoli on Państwu niezależnie podróżować po Frankfurcie, lub też dojechać do innych niemieckich miast, jak na przykład do Monachium czy Stuttgartu. Dzięki HAPPYCAR znajdą Państwo odpowiedni samochód, w dogodnym terminie i na określonych warunkach.

Informacje o Frankfurcie

Frankfurt, miasto leżące w samym sercu Europy, jest również jej centrum finansowym. Jest również najważniejszym punktem przesiadkowym Niemiec. Wysokie szklane wieżowce i cała biznesowa dzielnica zachwyca nie tylko turystów, ale i mieszkańców. Ta nowoczesna dzielnica nieoficjalnie nazywana jest „Mainhattanem”, gdyż niczym nie odbiega od amerykańskiej dzielnicy biznesu – Manhattanu. Architektura Frankfurtu nie ogranicza się tylko do nowoczesnych drapaczy chmur, wręcz przeciwnie, są tu również zabytkowe budynki, takie jak kościół św. Pawła, który jest najważniejszym historycznym i politycznym budynkiem na mapie miasta. Niestety Frankfurt nie ma do zaoferowania zbyt wielu wiekowych zabytków, ponieważ miasto zostało całkowicie zniszczone podczas wojny. Römerberg, czyli stare miasto straciło około 90% budynków i niewiele zostało odbudowanych. Z ciekawszych miejsc warto wymienić Steinernes Haus, kamienny dom, w którym mieści się galeria sztuki. Ze względu na swoją bardzo długą, dobrze udokumentowaną historię i średniowieczną architekturę odróżnia się on od innych budowli. Inne zabytki to Kościół św. Bartłomieja, Dom Goethego, w którym urodził się poeta. Obecnie mieści się tu trzy-pietrowe muzeum, a w nim znajduje się kronika domu i jego mieszkańców. Warto zobaczyć także zabytkowy ratusz, Römer. Stolica Hessen uważana jest za najbardziej wielokulturowe miasto Niemiec. Około 25% mieszkańców nie posiada niemieckiego paszportu, bądź nie urodziło się w Niemczech. Ten etniczny tygiel ma swoje odbicie nie tylko w kulturze, ale i w kuchni. Na ulicach Frankfurtu możemy znaleźć restauracje serwujące dania z całego świata. Mówiąc o kuchni, nie można nie wspomnieć  frankfuterskich kiełbasek serwowanych z kiszoną kapustą. Messe Frankfurt, czyli Targi Frankfurckie to jeden z największych organizatorów targów branżowych na świecie. Każdego roku dzięki „Messe Frankfurt” organizowane są na całym świecie imprezy targowe, kongresy czy  imprezy kulturalne. Miejsce służy do umożliwienia nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych dla ponad 64 tysięcy wystawców i około 3 milionów odwiedzających. Najsłynniejszą i największą imprezą na świecie są targi samochodowe Internationale Automobilausstellung, dodatkowo Targi Książki pochodzące z czasów Guttenberga, targi muzyczne i konsumpcyjne. Festiwal Muzeów jest największym frankfurckim festiwalem, który przyciąga 3 miliony turystów.

Wycieczka wynajętym samochodem - rent a car Frankfurt Airport

Wypożyczenie samochodu na lotnisku we Frankfurcie to możliwość przyjemnego zwiedzania podczas urlopu i przemieszczanie się po mieście w trakcie wizyty biznesowej. HAPPYCAR zostaje do Państwa dyspozycji. Jeżeli po spotkaniu w biznesowej dzielnicy, bądź zapoznaniu się z miastem, chcieliby Państwo wyjechać poza granice Frankfurtu to dobrym pomysłem będzie wizyta w starej stolicy Niemiec, a mianowicie w Bonn. Historyczne budynki i starówka godna stolicy zachwycają.

Wynajem samochodu na lotnisku we Frankfurcie z HAPPYCAR to sama wygoda. Przekonajcie się Państwo o tym zapoznając się z naszą ofertą!