Znajdź odpowiedni samochód na wynajem w Slowenia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Slowenia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Slowenia:

4.8 do 5 (183 oceny)

(5 do 5)
witam polecam wszystkim waszą firmę ponieważ dostałem dobre ceny, profesjonalnie załatwione dokumenty nie miałem żądnych problemów. chociaż dodałbym tłumaczenie wynajmu po włosku ponieważ nie chce im się czytać po angielsku . Następnym razem też wynajmę auto przez Waszą firmę.
Ocena wynajętego samochodu przez DANIEL B.- 18 gru 2018, 12:23
(5 do 5)
Bardzo kompetentny i miły Pan Wojtek na lotnisku , super obsługa ! ale to rozumiem że nie z Happy Car :)
Ocena wynajętego samochodu przez Wojciech B.- 15 gru 2018, 08:56
(5 do 5)
Wszystko w porzadku, podziekowania dla Pan ktore wydawaly auto i dla duetu ktory przyjmowal odbior.
Ocena wynajętego samochodu przez Jan L.- 14 gru 2018, 20:03

Wypożyczalnia samochodów Slowenia

Tanie wynajęcie samochodu Słowenia

Polecamy wycieczkę wynajętym samochodem po drogach Słowenii. Do odkrycia są wspaniałe widoki, przyroda i różnorodne zabytki tegoż niezwykłego kraju. Słowenia bowiem leży między Alpami, a Morzem Adriatyckim. Choć Słowenia przypomina nieco Austrię, to znajdą tu Państwo nie tylko alpejski, ale także łagodny, morski a na północnym wschodzie także kontynentalny klimat.

Informacje ogólne

Republika Słowenii położona jest w Europie Środkowej i posiada dostęp do Morza Adriatyckiego. Słowenia jest członkiem Unii Europejskiej, NATO i od 2007 roku członkiem strefy euro. Powierzchnię kraju stanowią w większości wyżyny i góry. Najwyższy szczyt Słowenii to Triglav, który położony jest w Alpach Julijskich i znajduje się na terenie parku narodowego. Prawie połowę kraju stanowią lasy, co sprawia, że Słowenia jest zaliczana do najbardziej zielonych państw na świecie. Główne rzeki przepływające przez kraj to wpadające do Dunaju Sawa i Drawa. Słowenia, a zwłaszcza jej południowo-zachodnia część charakteryzuje się występowaniem zjawisk krasowych. Są to podziemne rzeki i jaskinie, z których najsłynniejsza znajduje się w miejscowości Postojna.

Atrakcje i zabytki, wynajem samochodu Słowenia

Pod względem kulturowym Słowenia była związana z krajami Europy Środkowej, szczególnie z Austrią, północnymi Włochami i częściowo także z Węgrami. Od roku 1991 po uzyskaniu niepodległości przez Słowenię, władze zaczęły aktywnie wspierać rozwój kultury, uważając, że dokonania kulturalne mogą być istotnym atutem niewielkiego państwa i narodu. Będąc na Słowenii koniecznie trzeba odwiedzić Jaskinię Postojną. Wynajęty samochód z pewnością bardzo ułatwi nad dojazd zarówno do niej jak i do innych obiektów tego typu. Jaskinia jest labiryntem przejść, komnat, galerii , które można zwiedzać w asyście doświadczonych przewodników. Temperatura panująca w jaskini jest stała i wynosi 8-10 stopni. W odległości 10 kilometrów od jaskini znajduje się Zamek Predjama, jeden z najbardziej malowniczych cudów historii ludzkości. Osadzony jest na 123 metrowym klifie, była potężną, doskonałą kryjówką obronną rycerza rebelianta, który był bohaterem wielu romantycznych legend a nazywał się Erazm z Predjama. Odnowione pomieszczenia w zamku pokazują jak żyli dawniej i pracowali jego mieszkańcy. Najbardziej interesujące są komnaty mieszkalne, lochy i kaplica. Od zamku prowadzi przejście do punktu widokowego, który znajduje się nad samym skalnym urwiskiem. Tu można podziwiać całą okolicę oraz wejście do legendarnego Tunelu Erazma. Polecamy także odwiedzić potężną i przestrzenną Jaskinię Skocjańską. Miłośnicy górskich wędrówek do=o wyboru mają Alpy Julijskie, ostre szczyty Alp Kamnicko-Sawińskich i łągodne Karawanki. Słoweńskie góry to idealny sposób na rozpoczęcie alpejskiej przygody. Niewielkie wysokości bezwzględne, doskonale rozwinięta infrastruktura turystyczna oraz zróżnicowane szlaki pod względem trudności zapewniają doskonałą podstawę do rozpoczęcia profesjonalnej wspinaczki. Popularność słoweńskich Alp wśród polskich turystów wiąże się z wieloma podobieństwami do Tatr. Podczas wędrówek można zauważyć także różnice sprawiające, że słoweńskie Alpy są swojskie i jednocześnie nieco egzotyczne. Miłośnicy słońca i wylegiwania się na plaży powinni obowiązkowo udać się nad Morze Adriatyckie, które choć na niewielkim odcinku przybrzeżnym, oferuje całe mnóstwo przepięknych plaż.

Wycieczka po Słowenii wynajętym samochodem

Mając do dyspozycji wynajęty samochód dzięki HAPPYCAR mogą Państwo indywidualnie dostosować swoją podróż. Sami ustalą Państwo datę i godzinę wyjazdu i nie będą musieli martwić się o publiczne środki transportu. Dodatkowo nie muszą Państwo jednoznacznie decydować czy swój urlop spędzić nad morzem czy w górach. Wynajem samochodu Słowenia daje pełną swobodę podejmowania decyzji. Również poznanie uroków słoweńskich miast, jak chociażby Lublana jest w zasięgu ręki. Podziwiać tu można wiele zabytków, jak ruiny rzymskie, budowle sakralne i nie tylko. Po tym krótkim opisie Słowenii nie ma ca zwlekać i już dziś zadbać o wszelkie szczegóły urlopu. Wystarczy spakować walizki i ruszyć na przygodę! Zespół HAPPYCAR zaprasza do rezerwacji.