Wypożyczalnia Samochodów Brazylia

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Aż do 60% taniej

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Ocena: wypożczalnia samochodów w Brazylia

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Brazylia:

4.9 do 5 (212 oceny)

(4.9 do 5)
Dobra sprawa z tym kuponem.
Ocena wynajętego samochodu przez Bas- 17 lip 2015, 13:44
(4.8 do 5)
W trakcie rezerwacji nie było niestety samochodu, który chciałam, ale zadzwoniłam na infolinię i znaleźli mi dobrą alternatywę i byłam zadowolona.
Ocena wynajętego samochodu przez Milena D.- 18 lip 2015, 20:06
(4 do 5)
Satysfakcjonujące oferty.
Ocena wynajętego samochodu przez Izabela D.- 19 lip 2015, 09:52
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Brazylia

Tanie wynajęcie samochodu Brazylia

Czy marzą Państwo o podróży do Ameryki Południowej, a mianowicie do Brazylii? Chcą Państwo zobaczyć Puszczę Amazońską lub wziąć udział w słynnym na całym świecie karnawale w Rio de Janerio? Jeśli tak to mamy dla Państwa doskonałą ofertę. Mogą Państwo skorzystać z portalu HAPPYCAR i wypożyczyć najlepszy dla siebie samochód. Brazylia jest ogromnym krajem, jest tam naprawdę bardzo dużo miejsc wartych uwagi. Więc dla własnego komfortu i wygody, najlepszym rozwiązaniem do lepszego poznania tego wspaniałego miejsca, jest wynajęcie samochodu.

Wynajem samochodu w Brazylii

Brazylia jest krajem położonym w Ameryce Południowej i jest to zarazem największe państwo tego kontynentu. Pod względem powierzchni Brazylia zajmuje piąte miejsce na świecie. Kraj ten zamieszkuje ponad 200 milionów osób. Stolicą jest Brasilia. Największe miasta to: São Paulo, Rio de Janerio oraz Belo Horizonte. Językiem urzędowym obowiązującym w Brazylii jest portugalski. Jest to przepiękny kraj, w którym z pewnością każdemu się spodoba. Dzięki wynajęciu samochodu za pomocą HAPPYCAR będą Państwo bardziej elastyczni i nie będą Państwo musieli korzystać tylko z komunikacji publicznej, oraz z taksówek.

Atrakcje, wynajem samochodu Brazylia

Brazylia ma bardzo dużo do zaoferowania swoim gościom. Każdy kto odwiedzi ten kraj na pewno tego nie pożałuje. Jedną z bardzo wielu atrakcji tego kraju jest miasto Rio de Janerio, położone na zachodnim wybrzeżu. Słynny jest przede wszystkim pomnik Chrystusa Odkupiciela. Ma on 38 metrów wysokości i znajduje się on na szczycie góry Corcovado. Jest on także jedną z największych atrakcji Rio de Janerio, bardzo licznie odwiedzaną przez turystów. Ponadto Rio de Janerio z pewnością kojarzy się Państwu także z ogromnie popularnym karnawałem, który odbywa się każdego roku. Rozpoczyna się w piątek przed środą popielcową i trwa 5 dni. W czasie karnawału na ulicach miasta prezentowane są różne szkoły Samby, każdego roku do Rio na czas karnawału przybywa wielu turystów.

Wycieczka po Brazylii wynajętym samochodem

Kolejnym skojarzeniem na temat Brazylii jest na pewno piłka nożna. Chyba dla nikogo na całym świecie piłka nożna nie jest tak ważna jak dla Brazylijczyków. Po przyjeździe proponujemy Państwu zatem udanie się na jeden z najsłynniejszych stadionów świata, a mianowicie na stadion „Maracana” znajdujący się w Rio de Janerio. W czasie Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii były rozgrywane na nim mecze. Następnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia największego brazylijskiego miasta- São Paulo. Znajduje się ono na południowy-zachód od Rio de Janerio. São Paolo co roku jest odwiedzane przez turystów z całego świata. Po przyjeździe to tego miasta zachęcamy Państwa do odwiedzenia Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Jest to katedra wyznania rzymsko-katolickiego. Kolejnym miastem, który warto zobaczyć jest stolica, czyli Brasilia, znajdująca się na północny-zachód od São Paulo. Znajduje się tam bardzo dużo atrakcji godnych uwagi. Jedną z nich jest np. wieża telewizyjna. Po wspięciu na nią będą mieli Państwo możliwość podziwiania z wysokości 75 metrów całego miasta. Widok z niej jest imponujący. Wysokość całkowita wieży wynosi 218 metrów. Zachęcamy Państwa również do udania się na północny-wschód do takich miast jak: Salvador, Maceió, Recife oraz do Fortalezy. Jeśli lubią Państwo wypoczynek na plaży to jest to idealna propozycja do odwiedzenia wymienionych miast, są to także miejsca bardzo często odwiedzane przez turystów. Następnym miastem, które warto zobaczyć jest położone na południu kraju Porto Alegre. Warto wiedzieć, iż z Porto Alegre pochodzi sławny brazylijski piłkarz- Ronaldinho. Będąc w Brazylii trzeba odwiedzić także Manaus, położone w północno-zachodniej części kraju, także rokrocznie tłumnie odwiedzane przez turystów. Występuje tam bardzo gorący klimat, ponieważ Manaus położne jest w Puszczy Amazońskiej.

Jak widać Brazylia niesie ze sobą wiele atrakcji! Dlatego prosimy się dłużej nie zastanawiać i już dziś zarezerwować sobie najodpowiedniejszy dla Państwa samochód w jednym z brazylijskich miast. Dzięki wynajęciu samochodu za pomocą HAPPYCAR na pewno spędzą Państwo wspaniałe chwile w tym wartym odwiedzin kraju.

Zespół HAPPYCAR życzy Państwu przyjemnej podróży.