Wypożyczalnia Samochodów Melbourne

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 67 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 22 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 12 wrz 2020, 07:04 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Melbourne

Mały samochód

Mały samochód

Od 67 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 71 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 84 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 110 zł za dzień
przy 22 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ta oferta została znaleziona 12 wrz 2020, 07:04 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Melbourne

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Melbourne:

4.6 do 5 (194 oceny)

(4.9 do 5)
HAPPYCAR rządzi!
Ocena wynajętego samochodu przez Jarek Ł.- 21 lip 2015, 17:01
(4.9 do 5)
Przedłużenie okresu wypożyczenia nastąpiło bez problemów.
Ocena wynajętego samochodu przez Kamil K.- 21 lip 2015, 14:16
(4.6 do 5)
Szeroki wybór ofert, w przypadku wielkich wymagań mają też do wyboru różne dodatki.
Ocena wynajętego samochodu przez Józef F.- 22 lip 2015, 01:22
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Melbourne

Tanie wynajęcie samochodu Melbourne

Port lotniczy Melbourne, znany również jako lotnisko Tullamarine jest drugim co do wielkości portem lotniczym w Australii, zaraz po lądowisku w Sydney. Znajduje się 22 km od miasta i obsługuje ok. 25 milionów pasażerów rocznie. Cztery terminale posiadają wszelkie udogodnienia dla osób podróżujących, takich jak restauracje, kantory, prysznice, czy też liczne wypożyczalnie samochodów, a nawet hotele, np. Hilton Melbourne Airport, Holiday Inn czy Formule 1.

Przejazd do Melbourne wynajętym samochodem

Wynajem samochodu w Melbourne jest bardzo prosty. Wystarczy zapoznać się z ofertą HAPPYCAR i z wyprzedzeniem zarezerwować interesujący Państwa samochód. Lokalne wypożyczalnie będą przygotowane na Państwa przyjazd i bez zbędnych formalności będą mogli Państwo ruszyć przed siebie. Do dyspozycji pasażerów są sprawdzone firmy, takie jak Avis, Budget, Hertz, Thrifty czy Europcar. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Melbourne przez portal HAPPYCAR to gwarancja najlepszej ceny, niezależności podczas zwiedzania, brak ograniczeń czasowych związanych z transportem publicznym, ale i komfort jazdy. To Państwo decydują jaki samochód chcą prowadzić i ile kilometrów nim przemierzyć.

Atrakcje, wynajem samochodu Melbourne

Warto wiedzieć, że na początku XX wieku, przez ponad 20 lat, miasto pełniło funkcje stolicy do czasu wybudowania Canberry. Stąd też, w Melbourne można znaleźć ciekawe budynki, które niegdyś pełniły ważne, państwowe role. Najpopularniejsze miejsca godne odwiedzenia to np. stadion MCG, na którym od kwietnia do września rozgrywany jest w ciągu tygodnia jeden lub dwa mecze futbolu australijskiego. Latem rozgrywa się tu także mecze krykieta. Znakiem rozpoznawczym Melbourne jest bez wątpienia Flinders Street Station, czyli dworzec główny. Jest to najstarszy dworzec kolejowy w Australii, którego dwa charakterystyczne zegary wiszą nad wejściem na dworzec.W Melbourne znajduje się także Rialto Towers, czyli dwa budynki biurowe, z których jeden ma 185 m wysokości, a drugi 251 m. Na 55-tym piętrze mieści się taras widokowy, z którego podziwiać można niesamowity widok na miasto i jego okolice. Znany przede wszystkim jako obiekt tenisowy Melbourne Park jest kompleksem sportowym, w którym odbywają się także liczne imprezy muzyczne. Melbourne Park oddalony jest od miasta mniej niż kilometr dlatego łatwo tam dojechać samochodem. Kolejna atrakcja miasta, w dodatku wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO to Budynek Wystawy Królewskiej i Ogrody Carlton. Jest to pierwszy obiekt będący twórczością ludzkich rąk, wpisany na tę listę. Mornington Peninsula to turystyczny rejon z wieloma plażami, miejscami wypoczynkowymi i winnicami, tak chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców Melbourne, jak i turystów. Półwysep okala zatokę Port Phillip od wschodu. Wieczorem warto przejść się po Laneways. Jest to miejsce, w którym króluje sztuka uliczna. Wystarczy wybrać przyjemną kawiarnię i zrelaksować się po całym dniu, oglądając zdobione pomysłami mury uliczne.

Okolice Melbourne wynajętym samochodem

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Melbourne jest chyba najlepszą opcją, jeżeli są Państwo zainteresowani przemierzeniem setek kilometrów po australijskich drogach. Podobno Australię najlepiej poznaje się w drodze. Każe miasto ma wiele do zaoferowania, dlatego też na Australię warto zarezerwować sobie więcej czasu. Wygodnym sposobem na wynajęcie samochodu w Melbourne będzie zapoznanie się z ofertami wypożyczalni, funkcjonujących przy lotnisku. Mogą wyruszyć Państwo prosto do Melbourne, bądź obrać zupełnie inny kierunek, jak na przykład Sydney czy Darwin. Jadąc około 300 km na zachód od Melbourne dotrzeć można do malowniczego pasma górskiego Grampians. Kierując się na północ od Melbourne, znajdą Państwo Wiszącą Skałę. Jest to wulkaniczna formacja skalna i zarazem popularna atrakcja turystyczna. Około 100 km na północny zachód od Melbourne znajduje się miasto Ballarat będące centrum gorączki złota w latach pięćdziesiątych XIX wieku. Aktualnie mieści się tu skansen, w którym można zobaczyć życie ludzi z tamtego okresu. Dla miłośników motocykli godna polecenia jest Phillip Island, na której rozgrywane jest motocyklowe Grand Prix Australii. Tu także mieści się kolonia pingwinów małych. Jadąc wzdłuż wybrzeża w kierunku zachodnim ujrzycie Państwo wiele parków narodowych, jeden z nich to Dwunastu Apostołów. Nazwa nie ma nic wspólnego z biblijnymi postaciami, a wapiennych kolumn nie ma nawet dwanaście.

HAPPYCAR zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu samochodu w na lotnisku w Melbourne. Samochód to chyba najlepszy sposób, aby poznać piękno Australii.