Wypożyczalnia Samochodów Berlin Schoenefeld

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 56 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 29 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 13 wrz 2020, 02:35 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Berlin Schonefeld Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 56 zł za dzień
przy 29 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 02:35 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 02:35 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 63 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 09:23 .

Ta oferta została znaleziona 11 wrz 2020, 09:23 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 65 zł za dzień
przy 29 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 02:35 .

Ta oferta została znaleziona 13 wrz 2020, 02:35 .

Klasa specjalna

Klasa specjalna

Od 83 zł za dzień
przy 69 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 09:50 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 09:50 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Berlin Schonefeld Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Berlin Schonefeld Airport:

4.9 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
Bardzo szybko zarezerwowaliśmy a końcowa opinia po zwrocie auta
Ocena wynajętego samochodu przez Dariusz B.- 17 wrz 2018, 20:10
(4 do 5)
Ciekawe oferty, dopasowane indywidualnie do klientów.
Ocena wynajętego samochodu przez Żaneta Z.- 21 lip 2015, 13:52
(4.4 do 5)
Samochody pierwsza klasa :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Przemek F.- 22 lip 2015, 03:30
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Berlin Schoenefeld

Najprostszy sposób aby dostać się do centrum Berlina ? Zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR, porównajcie ceny wybranych organizatorów i wynajmijcie odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie.
Port lotniczy Berlin Schonefeld oddalony jest od centrum Berlina o 18 km. Kiedyś był jedynym lądowiskiem w Berlinie Wschodnim, dzisiaj lądują na nim przewoźnicy tanich linii lotniczych, jak i tych renomowanych.

Transport – Rent a car Berlin

Aby z lotniska przedostać się do centrum miasta, należy wybrać odpowiedni środek transportu.  Przy lotnisku znajduje się stacja kolei, niestety pociąg odjeżdża co 30 minut i potrzebuje aż 40 minut aby dotrzeć do centrum.  Pasażerowie mogą również wybrać połączenie autobusowe, jednakże komfort jazdy nie może zostać w pełni zagwarantowany, gdyż liczba miejsc siedzących w autobusie jest ograniczona, a podróż z bagażem w tłoku może być dość męczącą. Przed terminalem jest także postój taksówek, jednakże trzeba liczyć się z wysoką stawką, która wyniesie nas ok. 30-35 euro. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Berlinie wraz z HAPPYCAR zapraszają do wynajmu samochodu. Nie tylko zyskają Państwo niezależność w podróżowaniu, jak również komfort jazdy, oraz sporą oszczędność, w przypadku podróżowania, np. całą rodziną. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Berlinie jest bardzo proste. Należy wcześniej zapoznać się z naszą ofertą, wybrać wszelkie dodatki, zaznaczyć dogodny dla Państwa termin oraz określić swoje wymagania względem samochodu i odebrać go zaraz po wylądowaniu.

Atrakcje Berlina

Berlin jest ciekawym miastem, o bogatej historii. Miasto posiada bardzo dużą ilość zabytków, które najszybciej i najłatwiej można zobaczyć wypożyczając samochód na miejscu. Berlin jest stolicą Niemiec, a zarazem trzecim pod względem wielkości po Londynie i Paryżu miastem Unii Europejskiej. Wynajęcie samochodu w Berlinie lub na lotnisku jest fantastycznym sposobem, aby poznać każdy okręg z osobna i w dodatku w komfortowych warunkach. Berlin stał się ponownie stolicą Niemiec w roku 1990 po podpisaniu umowy zjednoczeniowej. Pełni również rolę samodzielnego Bundeslandu. Odbiór samochodu może nastąpić na lotnisku Berlin-Schönefeld, ale także w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

Brama Brandenburska jest najważniejszym i zarazem najbardziej rozpoznawalnym symbolem Berlina. Jest ona doskonałym przykładem niemieckiego klasycyzmu. Dawniej dzieliła miasto na część wschodnią i zachodnią lecz po upadku muru berlińskiego stała się symbolem jedności Niemiec. Nieopodal Bramy Brandenburskiej wyłania się siedziba Parlamentu – Reichstag wraz z całą dzielnicą rządową. Szklana kopuła jest ciekawą atrakcją architektoniczną. Wysoka na 368 metrów wieża telewizyjna to kolejny znak rozpoznawczy Berlina i zarazem najwyższa budowla Niemiec. Odwiedzający mogą wjechać windą na górę (203-207 metrów), gdzie przed oczami pojawi się panorama miasta. Odwiedzającym wieżę telewizyjną samochodem, przysługują specjalne ceny za parking podziemny na Alexanderplatz. Punktem obowiązkowym do zwiedzenia jest fragment Muru Berlińskiego z freskiem przedstawiającym pocałunek Breżniewa z Honeckerem. Karnawał kultur to jeden z najpopularniejszych ulicznych festiwali, podczas którego mogą zaprezentować się ludzie różnych narodowości, mieszkający w Berlinie. Program festiwalu wypełniony jest także licznymi koncertami i pokazami, a ponadto można odwiedzić jarmarczne budki w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nocą miasto również tętni życiem, szczególnie w klubach, gdzie można spotkać grupy reprezentujące liczne narodowości. Kolejne słynne wydarzenie Berlina organizowane od 1951 roku, to Berlinale, który obywa się w lutym i trwa dwa tygodnie. Przyznawane nagrody to Złoty i Srebrny Niedźwiedź, który wręczany jest od samego początku powstania Berlinale. Jeżeli lubią Państwo wracać do historii, proponujemy zwiedzenie Muzeum Żydowskiego w Berlinie.

Okolice Berlina

Nie tylko samo miasto jest godne zwiedzenia, ale również jego piękne okolice corocznie przyciągają mnóstwo turystów. Położony około 30 km w kierunku południowo-zachodnim od Berlina Poczdam słynie z przepięknych zabytków, głownie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci wybudowanego za sprawą Fryderyka II Wielkiego. Także godny odwiedzenia jest pałac księcia Wilhelma Hohenzollerna, Cecilienhof. Wypożyczenie samochodu w Berlinie sprawdzi się doskonale, jeżeli prócz stolicy i okolic chcieliby Państwo zwiedzić inne miasta Niemiec, np. Drezno czy Hamburg. Świetna lokalizacja Berlina – stolica Niemiec leży stosunkowo blisko od polskiej granicy - oraz ciekawe oferty HAPPYCAR umożliwią Państwu spędzenie weekendowego wypadu ze znajomymi czy też rodzinnego urlopu w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach.