Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Berlin Schonefeld Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania, dostaniesz kupon zniżkowy w wysokości 40zł

Od 57 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 21 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 17 lut 2019, 12:24 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 00800 49 11 772

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Berlin Schonefeld Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 57 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 64 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 73 zł za dzień
przy 21 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Ta oferta została znaleziona 17 lut 2019, 12:24 .

Klasa luksusowa

Klasa luksusowa

Od 96 zł za dzień
przy 2 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 13 lut 2019, 09:02 .

Ta oferta została znaleziona 13 lut 2019, 09:02 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Berlin Schonefeld Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Berlin Schonefeld Airport:

4.6 do 5 (195 oceny)

(5 do 5)
Bardzo szybko zarezerwowaliśmy a końcowa opinia po zwrocie auta
Ocena wynajętego samochodu przez Dariusz B.- 17 wrz 2018, 20:10
(4.4 do 5)
Samochody pierwsza klasa :-)
Ocena wynajętego samochodu przez Przemek F.- 22 lip 2015, 03:30
(4.3 do 5)
Byłam całkowicie zadowolona z oferty od happycar!
Ocena wynajętego samochodu przez Ula K.- 22 lip 2015, 00:56
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wypożyczalnia samochodów Berlin Schonefeld Airport

Najprostszy sposób aby dostać się do centrum Berlina ? Zapoznajcie się Państwo z ofertą HAPPYCAR, porównajcie ceny wybranych organizatorów i wynajmijcie odpowiedni samochód w dogodnym dla Państwa terminie.
Port lotniczy Berlin Schonefeld oddalony jest od centrum Berlina o 18 km. Kiedyś był jedynym lądowiskiem w Berlinie Wschodnim, dzisiaj lądują na nim przewoźnicy tanich linii lotniczych, jak i tych renomowanych.

Transport – Rent a car Berlin

Aby z lotniska przedostać się do centrum miasta, należy wybrać odpowiedni środek transportu.  Przy lotnisku znajduje się stacja kolei, niestety pociąg odjeżdża co 30 minut i potrzebuje aż 40 minut aby dotrzeć do centrum.  Pasażerowie mogą również wybrać połączenie autobusowe, jednakże komfort jazdy nie może zostać w pełni zagwarantowany, gdyż liczba miejsc siedzących w autobusie jest ograniczona, a podróż z bagażem w tłoku może być dość męczącą. Przed terminalem jest także postój taksówek, jednakże trzeba liczyć się z wysoką stawką, która wyniesie nas ok. 30-35 euro. Wypożyczalnie samochodowe na lotnisku w Berlinie wraz z HAPPYCAR zapraszają do wynajmu samochodu. Nie tylko zyskają Państwo niezależność w podróżowaniu, jak również komfort jazdy, oraz sporą oszczędność, w przypadku podróżowania, np. całą rodziną. Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Berlinie jest bardzo proste. Należy wcześniej zapoznać się z naszą ofertą, wybrać wszelkie dodatki, zaznaczyć dogodny dla Państwa termin oraz określić swoje wymagania względem samochodu i odebrać go zaraz po wylądowaniu.

Atrakcje Berlina

Berlin jest ciekawym miastem, o bogatej historii. Miasto posiada bardzo dużą ilość zabytków, które najszybciej i najłatwiej można zobaczyć wypożyczając samochód na miejscu. Berlin jest stolicą Niemiec, a zarazem trzecim pod względem wielkości po Londynie i Paryżu miastem Unii Europejskiej. Wynajęcie samochodu w Berlinie lub na lotnisku jest fantastycznym sposobem, aby poznać każdy okręg z osobna i w dodatku w komfortowych warunkach. Berlin stał się ponownie stolicą Niemiec w roku 1990 po podpisaniu umowy zjednoczeniowej. Pełni również rolę samodzielnego Bundeslandu. Odbiór samochodu może nastąpić na lotnisku Berlin-Schönefeld, ale także w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.

Brama Brandenburska jest najważniejszym i zarazem najbardziej rozpoznawalnym symbolem Berlina. Jest ona doskonałym przykładem niemieckiego klasycyzmu. Dawniej dzieliła miasto na część wschodnią i zachodnią lecz po upadku muru berlińskiego stała się symbolem jedności Niemiec. Nieopodal Bramy Brandenburskiej wyłania się siedziba Parlamentu – Reichstag wraz z całą dzielnicą rządową. Szklana kopuła jest ciekawą atrakcją architektoniczną. Wysoka na 368 metrów wieża telewizyjna to kolejny znak rozpoznawczy Berlina i zarazem najwyższa budowla Niemiec. Odwiedzający mogą wjechać windą na górę (203-207 metrów), gdzie przed oczami pojawi się panorama miasta. Odwiedzającym wieżę telewizyjną samochodem, przysługują specjalne ceny za parking podziemny na Alexanderplatz. Punktem obowiązkowym do zwiedzenia jest fragment Muru Berlińskiego z freskiem przedstawiającym pocałunek Breżniewa z Honeckerem. Karnawał kultur to jeden z najpopularniejszych ulicznych festiwali, podczas którego mogą zaprezentować się ludzie różnych narodowości, mieszkający w Berlinie. Program festiwalu wypełniony jest także licznymi koncertami i pokazami, a ponadto można odwiedzić jarmarczne budki w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nocą miasto również tętni życiem, szczególnie w klubach, gdzie można spotkać grupy reprezentujące liczne narodowości. Kolejne słynne wydarzenie Berlina organizowane od 1951 roku, to Berlinale, który obywa się w lutym i trwa dwa tygodnie. Przyznawane nagrody to Złoty i Srebrny Niedźwiedź, który wręczany jest od samego początku powstania Berlinale. Jeżeli lubią Państwo wracać do historii, proponujemy zwiedzenie Muzeum Żydowskiego w Berlinie.

Okolice Berlina

Nie tylko samo miasto jest godne zwiedzenia, ale również jego piękne okolice corocznie przyciągają mnóstwo turystów. Położony około 30 km w kierunku południowo-zachodnim od Berlina Poczdam słynie z przepięknych zabytków, głownie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci wybudowanego za sprawą Fryderyka II Wielkiego. Także godny odwiedzenia jest pałac księcia Wilhelma Hohenzollerna, Cecilienhof. Wypożyczenie samochodu w Berlinie sprawdzi się doskonale, jeżeli prócz stolicy i okolic chcieliby Państwo zwiedzić inne miasta Niemiec, np. Drezno czy Hamburg. Świetna lokalizacja Berlina – stolica Niemiec leży stosunkowo blisko od polskiej granicy - oraz ciekawe oferty HAPPYCAR umożliwią Państwu spędzenie weekendowego wypadu ze znajomymi czy też rodzinnego urlopu w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach.