Wypożyczalnia Samochodów Keflavik

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.

+40 zł zniżki na wynajem samochodu*

*Po otrzymaniu dostępu do rezerwacji, w ramach podziękowania otrzymasz kupon zniżkowy w kwocie 40 zł (ważny przez 6 miesięcy, minimalna wartość zamówienia 400 zł).

Od 93 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 8 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 23 sie 2020, 10:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii.

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Lotnisko Keflavik

Mały samochód

Mały samochód

Od 93 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 10:33 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 10:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 105 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 03:19 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 03:19 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 116 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 03:19 .

Ta oferta została znaleziona 08 wrz 2020, 03:19 .

Klasa wyższa

Klasa wyższa

Od 149 zł za dzień
przy 8 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 10:33 .

Ta oferta została znaleziona 23 sie 2020, 10:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Lotnisko Keflavik

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Lotnisko Keflavik :

4.3 do 5 (194 oceny)

(4.5 do 5)
Oferta samochodów naprawdę mi się spodobała.
Ocena wynajętego samochodu przez Nikodem K.- 22 lip 2015, 14:54
(4 do 5)
Symaptyczni ludzie.
Ocena wynajętego samochodu przez Ula F.- 22 lip 2015, 16:38
(4.8 do 5)
Jakość sama w sobie.
Ocena wynajętego samochodu przez Ewa R.- 23 lip 2015, 02:10
 Oceny są pobierane od naszych klientów po zakończeniu okresu wynajmu

Wynajem Samochodów Keflavik

Tanie wynajęcie samochodu lotnisko Keflavik

Islandia zaskakuje już od pierwszej chwili. Kojarzy się ją raczej z zimnem, ale jakby na przekór tym stereotypom, ojczyzna Björk, najczęściej wita turystów cudownie ciepłym słońcem i błękitem bezchmurnego nieba. Warto jednak zauważyć, że pogoda zmienia się tu szybko, bez ostrzeżenia. Pierwsze spotkanie z Islandią odbywa się najczęściej w międzynarodowym porcie lotniczym Keflavik w pobliżu Reykjaviku, będącego stolicą kraju. To właśnie tam sugerujemy wynająć samochód na podróż po Islandii. Internetowa wyszukiwarka ofert pozwala w szybki i łatwy sposób porównać ceny we wszystkich większych wypożyczalniach samochodów (np. Avis, Hertz, Europcar) działających w tym mieście. Nieskomplikowane wyszukiwanie przedstawia oprócz cen, inne istotne warunki wynajmu, które dotyczą m.in. zasad uzupełniania paliwa, typu ubezpieczenia, wysokości wkładu własnego oraz wymagań odnoszących się do prawa jazdy. Wypożyczalnia samochodów w na lotnisku Keflavik zagwarantuje pełną niezależność i wolność w wyborze trasy zwiedzania tej pięknej wyspy.

Informacje ogólne, wynajem samochodu lotnisko Keflavik

Keflavik już na początku XVII wieku liczył sobie około 8 tys. mieszkańców i był największym ośrodkiem handlu na wyspie. Od II wojny światowej do 8 września 2006 roku znajdowała się tutaj dość duża baza sił NATO. Będąc w mieście warto zajrzeć przede wszystkim do dwóch miejsc - lokalnego muzeum etnograficznego oraz na niecodzienną wystawę miniaturowych modeli statków morskich.

Kilkanaście kilometrów na południe od miasta znajduje się jedna z największych na świecie elektrowni geotermalnych z sąsiadującą atrakcją turystyczną - Blue Lagoon. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych i luksusowych kąpielisk geotermalnych na świecie. Można tam dojechać autobusem lub zadbać o wcześniejsze wypożyczenie samochodu w Keflavik na lotnisku, które znajduje się nieopodal. Choć samo miasto jest raczej mało interesujące, ojczyzna gejzerów ma do zaoferowania mnóstwo przyrodniczych atrakcji. W najbliższej okolicy poza Błękitną Laguną znajduje się kilka atrakcji, do których dojazd z Keflaviku zajmie Państwu maksymalnie pół godziny. Południowa część Półwyspy Reykjanes, na którym to znajduje się lotnisko charakteryzuje się występowaniem malowniczych, stromych, bazaltowych klifów zatapiających się w wodach Oceanu Atlantyckiego. Na półwyspie znajduje się także malownicze pole geotermalne Krysuvik, jezioro Kleifarvatn i tajemnicze jaskinie lawowe. Jak widać nie trzeba jechać daleko, aby zobaczyć piękno Islandii, lecz zdecydowanie polecamy wybrać się do stolicy, na przejażdżkę przez Golden Circle, a także odwiedzić okolice największego lodowca w Europie, w Parku Narodowym Vatnajokull.

Zwiedzanie Islandii samochodem wynajętym na lotnisku Keflavik

Dla prawdziwie wytrawnych podróżników proponujemy wyprawę w Interior. a północną stronę wyspy prowadzi droga krajowa nr 1 lub trasa Kjölur, gdzie kończy się asfalt, a zaczyna prawdziwie księżycowy krajobraz. Jazda wyboistymi drogami centralnej części Islandii nie jest zbyt przyjemna, ale surowe piękno jej natury wynagradza każdy kilometr tej niewygody. W drodze do Akureyri, położonego na północy wyspy, można się zatrzymać w kilku fantastycznych miejscach. Warto jednak pamiętać, ze islandzki interior to najczęściej kamieniste i wyboiste drogi szutrowe, do których dostosowane są tylko auto terenowe. Na szczęście w Keflaviku na lotnisku wynajem samochodu z napędem 4x4 nie stanowi żadnego problemu. Osobom, które wolą nie podróżować przez centralne bezdroża Islandii samochodem, a chcącym odwiedzić północne wybrzeże proponujemy skorzystanie z lotniska krajowego w Reykjaviku.

Islandia kojarzona jest wśród turystów przede wszystkim z gejzerami. Mało kto wie, że słowo gejzer, występujące przecież w różnych językach, tak naprawdę pochodzi od nazwy gorącego źródła Geysir w Haukadalur na południu Islandii i dosłownie oznacza tryskać. Kiedyś Geysir wyrzucał wodę na 80 metrów, dziś już tylko na 10 . Na terenie tego samego pola geotermalnego znajduje się nie mniej znany Strokkur. Wybucha on regularnie co 8-10 minut wyrzucając gorącą wodę na 35 metrów w górę. Efekt jest piorunujący.

Ojczyzna gejzerów ma wciąż do zaoferowania setki kilometrów nieprzebytych szlaków, błękit lodowców, bystry nurt rwących górskich rzek i majestatyczną zorzę polarną. Aby odwiedzić każde z tych miejsc sprawnie i komfortowo najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Keflavik zapewni auto dostosowane do najbardziej nawet zindywidualizowanych potrzeb, a konsultanci HAPPYCAR pomogą w rezerwacji, a także odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.