Znajdź odpowiedni samochód do wynajęcia w Keflavik Airport

Wyszukaj samochód na wynajem

Wyszukaj samochód na wynajem
Wiek kierowcy
Dla kierowców poniżej 26 roku życia i powyżej 69 może być naliczona dodatkowa opłata. Prosimy o wskazanie wieku, abyśmy mogli przedstawić oferty z wszystkimi możliwymi opłatami.
Od 70 zł za dzień
Mały samochód

Tani przykład cenowy Mały samochód

przy 4 dniach trwania wynajmu .

Przykład znaleziony: 22 paź 2017, 01:33 godz. Przy innej długości wynajmu ceny mogą się różniać od przykładu.

Bezpłatne anulowanie

Rezerwacja bez ryzyka: bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.

Gwarancja najlepszej ceny

Gwarantujemy najlepsze ceny dla naszych ofert wynajmu samochodów!

Bezpłatne doradztwo

Doradzimy Państwu bezpłatnie pod numerem naszej infolinii 800 702 796

Wypożczalnia Samochodów: Porównujemy dla Państwa

Thrifty
Hertz
Dollar
Alamo
Avis
Europcar
Budget
National
Enterprise

Korzystny wynajem samochodów w Keflavik Airport

Mały samochód

Mały samochód

Od 70 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Klasa kompaktowa

Klasa kompaktowa

Od 86 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Klasa średnia

Klasa średnia

Od 119 zł za dzień
przy 4 dniach trwania wynajmu

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Ta oferta została znaleziona 22 paź 2017, 01:33 .

Ocena: wypożczalnia samochodów w Keflavik Airport

Średnia ocena naszych klientów wypożyczalni samochodów Keflavik Airport:

4.7 do 5 (55 oceny)

(4.5 do 5)
Wszystko OK. Auto troszkę zabrudzone wewnątrz.
Ocena wynajętego samochodu przez Filip K.- 19 paź 2017, 15:13
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18
(5 do 5)
otrzymalismy lepszy samochod niz zamowilismy, w tej samej cenia, bylismy bardzo milo zaskoczeni !
Ocena wynajętego samochodu przez agnieszka k.- 17 paź 2017, 09:18

Wypożyczalnia samochodów Keflavik Airport

Islandia zaskakuje już od pierwszej chwili. Kojarzy się ją raczej z zimnem, bielą śnieżnej pokrywy i lodowymi rzeźbami w odcieniach turkusu. Jakby na przekór tym stereotypom, ojczyzna Björk, najczęściej wita turystów cudownie ciepłym słońcem i błękitem bezchmurnego nieba. Pierwsze spotkanie z Islandią odbywa się najczęściej w międzynarodowym porcie lotniczym w pobliżu stolicy kraju. Jest to doskonała okazja na wypożyczenie samochodu w Keflavik na lotnisku. Internetowa wyszukiwarka ofert pozwala w szybki i łatwy sposób porównać ceny we wszystkich większych wypożyczalniach samochodów (np. Avis, Hertz, Europcar) działających w tym mieście. Nieskomplikowane wyszukiwanie przedstawia oprócz cen, inne istotne warunki wynajmu, które dotyczą m.in. zasad uzupełniania paliwa, typu ubezpieczenia, wysokości wkładu własnego oraz wymagań odnoszących się do prawa jazdy. Wypożyczalnia samochodów w na lotnisku Keflavik zagwarantuje pełną niezależność i wolność w wyborze trasy zwiedzania tej pięknej wyspy.

Informacje ogólne

Keflavik już na początku XVII wieku liczył sobie około 8 tys. mieszkańców i był największym ośrodkiem handlu na wyspie. Od II wojny światowej do 8 września 2006 roku znajdowała się tutaj dość duża baza sił NATO. Będąc w mieście warto zajrzeć przede wszystkim do dwóch miejsc - lokalnego muzeum etnograficznego oraz na niecodzienną wystawę miniaturowych modeli statków morskich.

Kilkanaście kilometrów na południe od miasta znajduje się jedna z największych na świecie elektrowni geotermalnych ze sztucznym jeziorem wypełnionym bardzo gorącą wodą - Blue Lagoon. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych atrakcji na wyspie. Można tam dojechać autobusem lub zadbać o wcześniejsze wypożyczenie samochodu w Keflavik na lotnisku, które znajduje się nieopodal. Choć samo miasto jest raczej mało interesujące, ojczyzna gejzerów ma do zaoferowania mnóstwo przyrodniczych atrakcji.

Islandia - pomnik natury

Na Islandii znajduje się najbardziej wysunięta na zachód część Europy, a lot na wschodnie wybrzeże USA trwa tylko 5 godzin. Osoby, źle znoszące zmiany stref czasowych, mogą zrobić stopover w jednym z tamtejszych gorących źródeł. Na wyspie występuje prawdopodobnie ponad 10 000 wodospadów, które można podziwiać z bliska lub z okien przejeżdżającego samochodu.

Będąc w tym kraju nie sposób ominąć czwartego co do wielkości jeziora Islandii. Myvatn znaczy ni mniej ni więcej tylko jezioro komarów. Nie ma dla tego miejsca trafniejszej nazwy. Hordy rozwścieczonych owadów atakują turystów o każdej porze dnia i nocy. Okoliczne tereny geotermalne, pola lawowe pełne czynnych wulkanów tarczowych i kraterów to raj dla amatorów pieszych wędrówek. Myvatn jest również ostoją i miejscem wylęgu dla wielu gatunków ptaków.

Islandia to także nieprzemierzone pustynne krajobrazy, lodowce i piękne górskie szlaki idealne do pieszych wędrówek. Z pewnością każdy turysta znajdzie na tej wyspie coś dla siebie. Ciężko ogarnąć całe piękno tej nieodkrytej jeszcze przez masową turystykę wyspy. Właśnie dlatego idealnym sposobem wydaje się być w Keflavik na lotnisku wynajem samochodu.

 

Po przygodę samochodem terenowym

Na północną stronę wyspy prowadzi droga krajowa nr 1 lub trasa Kjölur, gdzie kończy się asfalt a zaczyna prawdziwie księżycowy interior. Jazda wyboistymi drogami centralnej części Islandii nie jest zbyt przyjemna, ale surowe piękno jej natury wynagradza każdy kilometr tej niewygody. W drodze do Akureyri, położonego na północy wyspy, można się zatrzymać w kilku fantastycznych miejscach. Mało kto wie, że słowo gejzer, występujące przecież w różnych językach, tak naprawdę pochodzi od nazwy gorącego źródła Geysir w Haukadalur na południu Islandii i dosłownie oznacza tryskać. Kiedyś Geysir wyrzucał wodę na 80 metrów, dziś już tylko na 10 . Na terenie tego samego pola geotermalnego znajduje się nie mniej znany Strokkur. Wybucha on regularnie co 8-10 minut wyrzucając gorącą wodę na 35 metrów w górę. Efekt jest piorunujący.

Warto jednak pamiętać, ze islandzki interior to najczęściej kamieniste i wyboiste drogi szutrowe, do których dostosowane jest tylko auto terenowe. Na szczęście w Keflavik na lotnisku wynajem samochodu z napędem 4x4 nie stanowi żadnego problemu.

Ojczyzna gejzerów ma wciąż do zaoferowania setki kilometrów nieprzebytych szlaków, błękit lodowców, bystry nurt rwących górskich rzek i majestatyczną zorzę polarną. Ciężko ogarnąć całe piękno tej nieodkrytej jeszcze przez masową turystykę wyspy, ale na pewno warto spróbować. Wypożyczalnia samochodów w Keflavik na lotnisku zapewni auto dostosowane do najbardziej nawet zindywidualizowanych potrzeb.